Matura-częśc ustna :)

Pomoc w przygotowaniu do matury ze wszystkich przedmiotów i zakresów. Najnowsze arkusze i klucze do matur. Wzajemna pomoc w nauce.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Matura-częśc ustna :)

Post autor: Korczaszko »

dzień dobry ^^ kilka stron wcześniej miałam ten sam problem (tylko u mnie to było Guten Morgen)

[ Dodano: Nie Maj 18, 2008 22:53 ]
sprzeczne informacje
WojtekB
Posty: 2241
Rejestracja: 31 sie 2007, o 08:17

Re: Matura-częśc ustna :)

Post autor: WojtekB »

Ja miałem ustny niemiecki po południu.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Matura-częśc ustna :)

Post autor: Korczaszko »

ale u mnie nie wymagali mówienia po niemiecku dzień dobry i dowidzenia

najlepiej spytaj się ludzi którzy wcześniej wejdą chyba że idziesz pierwsza to zonk

a teraz pyatnie podobnej treści, jest jakiś wstęp do prezentacji z polaka? moja nauczycielka (która uczyła nas w 1i2 klasie) zawsze naśmiewała się z ludzi którzy uczli się na pamięć i jak się zacięli znów zaczynaliszanowna komisjo i co dalej
Kopciuszek
Posty: 34
Rejestracja: 19 kwie 2008, o 15:23

Re: Matura-częśc ustna :)

Post autor: Kopciuszek »

nas uczyli ze nalezy powiedzieć jakiś temat i zacząć mówić
WojtekB
Posty: 2241
Rejestracja: 31 sie 2007, o 08:17

Re: Matura-częśc ustna :)

Post autor: WojtekB »

Ja mogę tylko powiedzieć na sowim doświadczeniu, nie wiem jak to jest w innych szkołach:
żadnych tamszanowna komisjo nic nie mówiłem, pierwszy raz przedstawiałem swoją pracę (nigdy prędzej przed nikim jej nie mówiłem), tylko nauczycielka powiedziała, że mamchwile na oddech i potem to jakoś poleciało na 90%
Tylko, że 2 tygodnie prędzej uczyłem się swej pracy nie na pamięć, tylko co mam po kolei mówić.
Ostatnio zmieniony 18 maja 2008, o 22:08 przez WojtekB, łącznie zmieniany 1 raz.
Kopciuszek
Posty: 34
Rejestracja: 19 kwie 2008, o 15:23

Re: Matura-częśc ustna :)

Post autor: Kopciuszek »

tzn jaki mamy temat
Marzena
Posty: 557
Rejestracja: 17 sty 2007, o 20:31

Re: Matura-częśc ustna :)

Post autor: Marzena »

A jak mała jest to odleglosc od tej komisji ?
WojtekB
Posty: 2241
Rejestracja: 31 sie 2007, o 08:17

Re: Matura-częśc ustna :)

Post autor: WojtekB »

Ja stałem dwie i pół ławki od komisji
Marzena
Posty: 557
Rejestracja: 17 sty 2007, o 20:31

Re: Matura-częśc ustna :)

Post autor: Marzena »

a jak bede siedziec ?
Awatar użytkownika
agatha_89
Posty: 416
Rejestracja: 12 maja 2007, o 15:13

Re: Matura-częśc ustna :)

Post autor: agatha_89 »

Ustny polski to już z górki, gorsze jest ustny obcy (można nie odpowiedzieć na najprostsze pytanie). Powodzenia życzę !
no, dzieki za pocieszenie :( ja mam angola 28 maja do tego czasu sie wykończe. Nie zbyt dobrze władam językiem obcym boję się strasznie dziś własnie przezyłam poważne załamanie, moja sytuacją. pewnie na egzaminie przerwa mi jak będe dukać
A jak mała jest to odleglosc od tej komisji ?
u mnie była bardzo mała hmm taka jak do koleżanki która siedzi ławke przed Tobą
Marzena
Posty: 557
Rejestracja: 17 sty 2007, o 20:31

Re: Matura-częśc ustna :)

Post autor: Marzena »

agatha_89 pisze: hmm taka jak do koleżanki która siedzi ławke przed Tobą
straszne
WojtekB
Posty: 2241
Rejestracja: 31 sie 2007, o 08:17

Re: Matura-częśc ustna :)

Post autor: WojtekB »

agatha_89 pisze:no, dzieki za pocieszenie ja mam angola 28 maja do tego czasu sie wykończe.
Agatha_89 masz jeszcze, żeby się przygotować. A ja miałem tak, że spokojnie sobie siedzę w domu, a tu koleżanka dzwoni, że dwie osoby nie przyszły i zaraz będę wchodził na maturę. Postaw się w tamtym momencie na moim miejscu.
Awatar użytkownika
agatha_89
Posty: 416
Rejestracja: 12 maja 2007, o 15:13

Re: Matura-częśc ustna :)

Post autor: agatha_89 »

Marzena pisze:straszne
straszne było to,że mimo tak blsikiej odległości od komisji, ja czasami nie słyszam tego co prof do mnie mówi (ten stres ).ale nie było tak źle, bo siedziałam

wojtas007 pisze:masz jeszcze, żeby się przygotować.
Tylko ja własnie nie wiem jak mam sie przygotować co mam powtarzac słowka z każdego działu i do tego robić sobie przykładowe arkusze na ustną ? Bosheee ! jak ja siebie słysze jak mówie to jakas masakra pozatym najgorsze jest to że ja nawet nie wiem czy ja dobrze mówię.
Czy na egzaminie jeśli mój język bedzie kulawy,to nie dadzą mi punktu za przekazanie informacji ?
Ten egzamin naprawde trwa 15 min czy zdarza sie,że siedzi się dłużej ?
wojtas007 pisze:A ja miałem tak, że spokojnie sobie siedzę w domu, a tu koleżanka dzwoni, że dwie osoby nie przyszły i zaraz będę wchodził na maturę. Postaw się w tamtym momencie na moim miejscu.
ehhh adrenalina pewnie wzrosła ale prawdopodobnieństwo,że Ciebie by ulali raczej się zmniejszyło.
Ostatnio zmieniony 18 maja 2008, o 22:24 przez agatha_89, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości