Matura-częśc ustna :)

Pomoc w przygotowaniu do matury ze wszystkich przedmiotów i zakresów. Najnowsze arkusze i klucze do matur. Wzajemna pomoc w nauce.
Marzena
Posty: 557
Rejestracja: 17 sty 2007, o 20:31

Re: Matura-częśc ustna :)

Post autor: Marzena »

Najpierw myslalam ze lepiej stac ale chyba jednka wole siedziec , na wypadek gdybym jeszcze zemdlala czy cos

trzymajć kciuki za mnie

angielskim sie bede martwic od wtorku
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Matura-częśc ustna :)

Post autor: Korczaszko »

agatha_89 pisze:Ten egzamin naprawde trwa 15 min czy zdarza sie,że siedzi się dłużej ?
ja miałam wrażenie, że siedzę krócej, ale podobno tak tylko się wydawało. też się bałam obcego ale nie było tak źle

a na pocieszenie powiem Ci, że jedna koleżanka zapomniała wsyztskich słówek, zacieła się i nie była w stanie wykrztusić z siebie słowa. komisja zaczęła jej pomagać i uspokajać. Rozpłakała się ale zdobyła te 11pkt. co w tej sytuacji złym wynikiem nie był

inna dziewczyna mówi do komisjiI will. (od czego chce zacząć) a babka z komisjino ladnie zaczynasz. to tak jakbyś powiedziałalt<no to starzy zaczynamy no i dostała 18pkt

tak na prawdę wszystko zależy od komisji i nie ma co słuchac opinii o komisjach, bo bardzo często są błędne. o jednej komisji mówili, że jest lajtowa i 3 osoby przekroczyły 15pkt, o drugiej mówili, że zołzowata, a wiekszość miało ponad 15pkt.


łeee mnie jeszcze czeka polski mam lekki stresik
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

Re: Matura-częśc ustna :)

Post autor: Batha »

z angola P dostałam 19 pkt. pewnie mi za obrazek odjęli, miałam gupii. jakieś człowieki sobie drzewko sadziły. nawet nie mogę powiedzieć, że źle wylosowałam. nie bylo co losować, został mi tylko taki

ale wynik mnie cieszy
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Matura-częśc ustna :)

Post autor: Korczaszko »

No to Twoi egzaminatorzy nie dostosowali się do wymogów zdający musi mieć wybór między 5 zestawami u mnie vice dyrektor biega między salami i wymienia zestawy
Awatar użytkownika
agatha_89
Posty: 416
Rejestracja: 12 maja 2007, o 15:13

Re: Matura-częśc ustna :)

Post autor: agatha_89 »

Korczaszko pisze:tak na prawdę wszystko zależy od komisji
no z tego wynika,że napawe wszystko zalezy od komisji. Ja niestety nie wiem jaka jest ta prof o której będę zdawać nie miałam nigdy z Nia lekcji, nie dawno wróciła z macierzyńskiego, jest młoda, o i tyle tlyko wiem

Ja sie napawde boje,że w czasie się nie zmieszcze to tylko jest 10 min. A ja mówie raczej wolno (gdy jeszcze sie zestresuje i zapomne najprostyszych słow). Pytam o ten czas, bo np na j polskim z prezentacja owszem trzeba było sie zmieścić w czasie,ale długośc rozmowy trwała od prof i ja mój czas na egzamin przekroczyłam.
Ostatnio zmieniony 19 maja 2008, o 18:38 przez agatha_89, łącznie zmieniany 1 raz.
Kopciuszek
Posty: 34
Rejestracja: 19 kwie 2008, o 15:23

Re: Matura-częśc ustna :)

Post autor: Kopciuszek »

Już po zdałam hehe jaka ulga i nie ma sie czym stresować powodzenia
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Matura-częśc ustna :)

Post autor: Korczaszko »

agatha_89, to też zależy od komisji czy będzie im sie chciało czekać aż sie wysłowisz. ale nie będzie tak xle, trzymam kciuki, żebyś pamiętała wszystko

heh piszę polski ja nie wiem jak się wyrobie w 15minut
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

Re: Matura-częśc ustna :)

Post autor: Batha »

Korczaszko pisze: heh piszę polski ja nie wiem jak się wyrobie w 15minut
wyrobisz się. jak będzisz mówić to z 3 zdań zrobi się jedno
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Matura-częśc ustna :)

Post autor: Korczaszko »

zobaczę Darka - mhrocznego rycerza (polonistę) i dostanę speeda
Marzena
Posty: 557
Rejestracja: 17 sty 2007, o 20:31

Re: Matura-częśc ustna :)

Post autor: Marzena »

Zdałam polski ustny
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Matura-częśc ustna :)

Post autor: Korczaszko »

gratulację

pytanie do zielenicy jak myślisz jak należy przeczytać japońskie słowono dokładnie pisane w sposób

Kod: Zaznacz cały

pl.wikipedia.org/wiki/N%C5%8D
tak zwyczajnie no? (fajnie co opracowanie to inczej to inaczej tłumaczą to słowo)
Marzena
Posty: 557
Rejestracja: 17 sty 2007, o 20:31

Re: Matura-częśc ustna :)

Post autor: Marzena »

Korczaszko pisze:gratulację
dzięki
Awatar użytkownika
zielenica
Posty: 502
Rejestracja: 5 sty 2008, o 19:13

Re: Matura-częśc ustna :)

Post autor: zielenica »

Korczaszko pisze:pytanie do zielenicy jak myślisz jak należy przeczytać japońskie słowono
takie dłuższeo z delikatnymu na końcu siostra jest na etapie anime o tytuleNabari no Ō", czasem zapisują to jakoNabari no Ou

jeje, zdałam angielski (18punktów )
WAKACJEE
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości