Matura-częśc ustna :)

Pomoc w przygotowaniu do matury ze wszystkich przedmiotów i zakresów. Najnowsze arkusze i klucze do matur. Wzajemna pomoc w nauce.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Matura-częśc ustna :)

Post autor: Korczaszko »

stanę przed komisją i umrę ze śmiechu, jak dojdę do no. ogólnie już teraz ta cała praca mnie śmieszy
Awatar użytkownika
zielenica
Posty: 502
Rejestracja: 5 sty 2008, o 19:13

Re: Matura-częśc ustna :)

Post autor: zielenica »

nooou XD
będą mieć radochę jak ze mnie przy Alcybiadesie ("Mam wrażenie, że w naszej szkole uczniowie też tworzą swoje sposoby na nauczycieli")
DK
Posty: 131
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 14:07

Czy na ustnej maturze z ang można czytać?

Post autor: DK »

Czy jesli w ciagu 15min ktore mam na przygotowanie(rozsz) napisze cała prezentacje, a potem ja przeczytam to odejma mi jakies punkty?orientuje sie ktos moze? bo niby w kluczu nie ma takiej kategorii przy ocenianiu, ale nie sadze zeby komisji sie to spodobało, wiec, czy moga mi cos odjąć?
Marzena
Posty: 557
Rejestracja: 17 sty 2007, o 20:31

Re: Matura-częśc ustna :)

Post autor: Marzena »

Ja wiem tyle, ze na podstawie jak sie ma te 5 minut i zdazy sie cos napisac to potem mozna z tej kartki czytac, wiec pewnie na rozszerzonym tez mozna, a zdarzysz wszystko napisac ?
DK
Posty: 131
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 14:07

Re: Matura-częśc ustna :)

Post autor: DK »

W koncu zdazyłam:) nic mi nie odjeli za prezentacje, tylko potem troche mi było głupio bo musiałam im oddac te kartke i widzieli ze wszystko było napisane:P niestety nie bardzo wypadłam na materiale stymulujacym i niestety 16/20 ale za prezetacje miałam raczej max
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Matura-częśc ustna :)

Post autor: Korczaszko »

16 z rozszerzonego to zły wynik? że taka buźka:/ wg mnie bardzo dobry ja tam nawet nie za bardzo wiem z czego się składa rozszerzony:P
Awatar użytkownika
agatha_89
Posty: 416
Rejestracja: 12 maja 2007, o 15:13

Re: Matura-częśc ustna :)

Post autor: agatha_89 »

Znacie może strone ww gdzie mozna znależć przykładowe arkusze na ustna mature z podstawowego ang ?
elliott
Posty: 206
Rejestracja: 14 maja 2008, o 16:15

Re: Matura-częśc ustna :)

Post autor: elliott »

16/20 z polskiego
a z angielskiego 19 kurcze, na samej końcówce coś zaczęłam kręcić i się pogubiłam, tak by było 20
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Matura-częśc ustna :)

Post autor: Korczaszko »

jee mam 7 stron i nie wiem co mogę jeszcze wyciąćltsciana najchętniej bym jeszcze dopisała
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

Re: Matura-częśc ustna :)

Post autor: Batha »

7 stron to dość dużo. Wyrobisz się z tym w 15-20 min?
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Matura-częśc ustna :)

Post autor: Korczaszko »

zapewne nie, dla tego mówię, że muszą ciąć. ale nie wiem co normalnie tragedija
jutro jeszcze ją pomęczę i skrócę jakieś 2-3strony (co aż trudno sobie wyobrazićltshock
DK
Posty: 131
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 14:07

Re: Matura-częśc ustna :)

Post autor: DK »

ja mam 3,5 strony napisane 10 i to akurat jest 15 minut
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Matura-częśc ustna :)

Post autor: Korczaszko »

10, mam 4,5 strony ale skracam, ale kijowa będzie ta praca tak maksymalnie skrócona limity podcinają mi skrzydła ale nie chcę żeby w połowie mi przerwali, że już za długo gadam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości