Matura-częśc ustna :)

Pomoc w przygotowaniu do matury ze wszystkich przedmiotów i zakresów. Najnowsze arkusze i klucze do matur. Wzajemna pomoc w nauce.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Matura-częśc ustna :)

Post autor: Korczaszko »

scarlett89, trzymam kciuki cóż to za temat że tak swobodnie podeszłaś (heh do mojego byłoby trudno, za duzo inf spoza szkoły )
nogonorek

Re: Matura-częśc ustna :)

Post autor: nogonorek »

bedzie dobrze bo ta matura ustna to jest przereklamowana:Dja pierwszy raz zastanowilem sie co powiedziec na dzien przed matura-poprostu bylem zajety innymi maturami bo polski mialem 7:Di zdalem z przyzwoitym wynikiem-15:D
scarlett89
Posty: 519
Rejestracja: 1 sie 2007, o 00:42

Re: Matura-częśc ustna :)

Post autor: scarlett89 »

nogonorek pisze:zdalem z przyzwoitym wynikiem-15:D
napawa optymizmem
Korczaszko pisze:cóż to za temat że tak swobodnie podeszłaś
Moja swoboda raczej nie wynika z faktu, że uważam się za geniusza polonistycznego - raczej to wynik mojego niedbalstwa Temat to: Poeta wieszcz, poeta nauczyciel, poeta artysta. Rozne kreacje poety w wybranych dzielach literatury polskiej. Cos tam powiem o Kochanowskim, Tetmajerze, Mickiewiczu i jakos bedzie Moja kolej gdzies kolo godz. 15
Beja
Posty: 124
Rejestracja: 3 mar 2008, o 17:29

Re: Matura-częśc ustna :)

Post autor: Beja »

A ja dziś miałam ostatni egzamin - ustny angielski i zdałam 20/20. ]
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Matura-częśc ustna :)

Post autor: Korczaszko »

scarlett89, heh ale sporo ludzi tak robi, więc pewnie dałaś sobie radę (jeden kolega mówił o bohaterach romantycznych i pomylił Konrada z Kordianem miał te 6pkt, ale zdał)
scarlett89
Posty: 519
Rejestracja: 1 sie 2007, o 00:42

Re: Matura-częśc ustna :)

Post autor: scarlett89 »

Ale jajca 20/20 Az zaczelam wierzyc w siebie
gosiaczek;)
Posty: 456
Rejestracja: 21 maja 2008, o 08:54

Re: Matura-częśc ustna :)

Post autor: gosiaczek;) »

też 20/20 gratuluje wszystkim!
EdyŚka*

Re: Matura-częśc ustna :)

Post autor: EdyŚka* »

Muszę przyznać, że ten angielski ustny to wcale taki groźny nie jest D dzisiaj miałam i max D szok Gratulacje wszystkim. Chociaż tak porównując to j. polski był gorszy, ale do przeżycia
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość