Matura - Fizyka

Pomoc w przygotowaniu do matury z fizyki, rozwiązywanie zadań maturalnych oraz wykaz arkuszy maturalnych z fizyki
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Matura - Fizyka

Post autor: Medycyna Lwów »

fizyka przecietna, choc trudniejsza niz rok temu wg mnie.
drlurra
Posty: 55
Rejestracja: 13 paź 2006, o 17:46

Re: Matura - Fizyka

Post autor: drlurra »

Moim zdaniem bardzo łatwa.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Matura - Fizyka

Post autor: Medycyna Lwów »

wiesz moim zdaniem chemia była bardzo prosta, łatwosć to rzecz względna.
W sumie najtrudneijsze było zad. z pradem zmiennym, poczekam na rozwiazania to sie okaże jak mi poszło.
drlurra
Posty: 55
Rejestracja: 13 paź 2006, o 17:46

Re: Matura - Fizyka

Post autor: drlurra »

Wiem, że względna dlatego nie napisałem bardzo łatwa alemoim zdaniem bardzo łatwa
sztyga20
Posty: 19
Rejestracja: 28 kwie 2007, o 10:55

Re: Matura - Fizyka

Post autor: sztyga20 »

A moim zdaniem chemia była naprawdę trudna, ale napisałem ją bardzo dobrze, fizyka była za to łatwa. Szkoda, że nie było moich ulubionych tematów: termodynamiki, hydrostatyki, ruchu obrotowego ale trudno.

Fizyka poszła dobrze!

Jaką mieliście częstotliwość napięcia w sieci?
drlurra
Posty: 55
Rejestracja: 13 paź 2006, o 17:46

Re: Matura - Fizyka

Post autor: drlurra »

50Hz?
Regis
Posty: 64
Rejestracja: 12 mar 2007, o 20:31

Re: Matura - Fizyka

Post autor: Regis »

Ej jak myślicie czy po tej bioli i fizyce mogą drastycznie skoczyć progi na lekarskie ?
paol
Posty: 101
Rejestracja: 23 mar 2007, o 21:29

Re: Matura - Fizyka

Post autor: paol »

Regis pisze:Ej jak myślicie czy po tej bioli i fizyce mogą drastycznie skoczyć progi na lekarskie ?
Pewnie nie. Każdy kolejny rocznik jest przecież słabszy od poprzedniego.

Tak sobie powtarzam w kółko
sztyga20
Posty: 19
Rejestracja: 28 kwie 2007, o 10:55

Re: Matura - Fizyka

Post autor: sztyga20 »

No mi też 50Hz.

Robiłem taka sonde po internecie, wychodzi na to, że chemia poszła dosyć słabo, więc progi powinny być takie jak w tamtym roku. Zwłaszcza, że w niektóryc AM-ach zwiększyli ilość miejsc.

Pozatym nie wiem czy nie jesteśmy rocznikiem (1988) delikatnego niżu demograficznego (kolejne roczniki to już głębszy niż).
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Matura - Fizyka

Post autor: Medycyna Lwów »

co wy z tą biologię Żebyscie się nie zdziwili, bo klucz (wiem od samego egzaminatora) jest strsznie restrykcyjny, wiec sie wieskozsć przejedzie na swoich oczekiwaniach.
A chemia dla mnie byał ąłtwa, bo w skzole sie robiło rzeczy o niebo trudniejsze niż to co było. Progi będą pewnie podobne, na pewno nie spadną znacznie.

[ Dodano: Pią Maj 18, 2007 14:48 ]
Pozatym nie wiem czy nie jesteśmy rocznikiem (1988) delikatnego niżu demograficznego (kolejne roczniki to już głębszy niż).
chyba raczej nie, zreszta dochdoiz wiele osoób poprawiajacych maturę - zreszta po co głupio dywagować, dadzą wyniki, przeprowadza rekrutację i sie wszytsko wyjaśni.
Regis
Posty: 64
Rejestracja: 12 mar 2007, o 20:31

Re: Matura - Fizyka

Post autor: Regis »

Kaamil pisze:chyba raczej nie, zreszta dochdoiz wiele osoób poprawiajacych maturę - zreszta po co głupio dywagować, dadzą wyniki, przeprowadza rekrutację i sie wszytsko wyjaśni.
Hehe tylko o to chodzi że trzeba na to czekać jeszcze ponad miesiąc, prawie 2 nawet Miesiąc oczekiwań i wogóle strasznie trochę
arek(z)
Posty: 136
Rejestracja: 30 lis 2006, o 16:07

Re: Matura - Fizyka

Post autor: arek(z) »

No właśnie dywagacje mają sens w kwestii czy opłaca się szarpać i płacić te opłatę rekrutacyjną. Należy dokładnie zmierzyć możliwości i ambicje. Dla mnie np. 85 pln piechota nie chodzi.
Podchodzisz do tego luźniej bo masz zapewnione wejście. Tyle.
wamol
Posty: 22
Rejestracja: 25 sty 2007, o 00:24

Re: Matura - Fizyka

Post autor: wamol »

Dla mnie fizyka na pewno nie byla latwa trzeba pamietac, ze liczy sie suma z 3 przedmiotow, zawsze mozna jednym troche nadrobic inny
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości