Matura pilotażowa 2013

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
Awatar użytkownika
doktorek_91
Posty: 46
Rejestracja: 28 lip 2009, o 15:39

Matura pilotażowa 2013

Post autor: doktorek_91 »

są już informacje kiedy będziecie ją mieć w szkołach ?
ważne aby zapamiętać jak najwięcej pytań bo potem kilka pojawia się na maturze majowej !
ногомас

Re: Matura PILOTAŻOWA 2013

Post autor: ногомас »

Cooo to za bzdury? Niby kiedy pytania z matur próbnych pojawiały się w maju? No chyba, że pilotażowa coś o czym jeszcze nie słyszałem, ale jak niby mają się pytania powtarzać.
Awatar użytkownika
Jivan
Posty: 971
Rejestracja: 16 gru 2012, o 10:48

Re: Matura PILOTAŻOWA 2013

Post autor: Jivan »

&#x441&#x430&#x43C&#x43E&#x433&#x43E&#x43D pisze:Cooo to za bzdury? Niby kiedy pytania z matur próbnych pojawiały się w maju? No chyba, że pilotażowa coś o czym jeszcze nie słyszałem, ale jak niby mają się pytania powtarzać.
bo nie i wesz o co chodzi to co roku wybierają jakąś szkołe, a może więcej tego nie wiem, i przyjeżdża babka , u nas była z krakowa co układa miedzy innymi te zadania daje nam arkusze, i potem je zbiera i nikt nie ma do tego dostępu, później tylko wyniki przysyła, kja taką w mojej maturalnej pisałem, nic nie było szczególnego wyszło mi z niej 80%, na podstawie tych matur mniej więcej układają zadania do majowej i po paru latach czesto sie pojawiaj niemal identkio, takze najlepiej było by znac te z przed paru lat,
Awatar użytkownika
Szymon44
Posty: 67
Rejestracja: 13 lut 2009, o 19:55

Re: Matura PILOTAŻOWA 2013

Post autor: Szymon44 »

No podobno jest takie coś.

Teoretycznie można powołać się na ustawę o jawności dokumentów ( czy jakoś tak ) i każdy powinien mieć do tego dostęp.

No ale to jest nasze kochane (seria epitetów ) CKE, które jest ważniejsze od wszystkiego.

Jak ktoś ma dostęp do tych matur PW
adestor
Posty: 253
Rejestracja: 22 sty 2011, o 14:36

Re: Matura PILOTAŻOWA 2013

Post autor: adestor »

Pisałem w 2011 w marcu pilotażówke z biologii, w maju 2012 ok 80% zadan bylo identyczne.
ногомас

Re: Matura PILOTAŻOWA 2013

Post autor: ногомас »

Wow, nawet nie myślałem, że takie rzeczy się dzieją. To jest trochę niesprawiedliwe, ale cóż, normalka

A to raczej byłoby dziwne aby osoby które tą pilotażówkę pisały się dzieliły, po co mieliby sobie robić większą konkurencję.
Awatar użytkownika
Madridistka
Posty: 895
Rejestracja: 17 maja 2010, o 15:09

Re: Matura PILOTAŻOWA 2013

Post autor: Madridistka »

Pisał ktoś może pilotażową w zeszłym roku z biol albo chem i pamięta może co było?
Teś
Posty: 6
Rejestracja: 26 sty 2013, o 21:24

Re: Matura PILOTAŻOWA 2013

Post autor: Teś »

Madridistka pisze:Pisał ktoś może pilotażową w zeszłym roku z biol albo chem i pamięta może co było?
Również przyłączam się do pytania:)
Teś
Posty: 6
Rejestracja: 26 sty 2013, o 21:24

Re: Matura PILOTAŻOWA 2013

Post autor: Teś »

Te&#x15B pisze:
Madridistka pisze:Pisał ktoś może pilotażową w zeszłym roku z biol albo chem i pamięta może co było?
Również przyłączam się do pytania:)
Dziś w mojej szkole była pilotażówka z biologii i podobno była masakra.
Awatar użytkownika
Anarchia
Posty: 279
Rejestracja: 20 sty 2012, o 20:27

Re: Matura PILOTAŻOWA 2013

Post autor: Anarchia »

Można w necie jakoś dotrzeć do tych matur?

jakby ktoś miał to prosze na pw info
Awatar użytkownika
Passiflora
Posty: 1469
Rejestracja: 2 lip 2012, o 17:42

Re: Matura PILOTAŻOWA 2013

Post autor: Passiflora »

W necie nigdzie nie ma. Również proszę o PW jeśli ktoś ma arkusz lub pamięta zadania, chociaż pojedyncze
Awatar użytkownika
Anarchia
Posty: 279
Rejestracja: 20 sty 2012, o 20:27

Re: Matura PILOTAŻOWA 2013

Post autor: Anarchia »

Ale na jakiej zasadzie to wgl dziala?

dajmy na to, pilotażówkę napiszą wybrańcy powyzyj 80% to co? Maturę główną zrobią mega trudną?
Awatar użytkownika
Madridistka
Posty: 895
Rejestracja: 17 maja 2010, o 15:09

Re: Matura PILOTAŻOWA 2013

Post autor: Madridistka »

W mojej szkole też piszemy pilotażową, z biol i chem, moja klasa akurat pisze z chemii, ale też nie wszyscy, bo jest ograniczona liczba osób.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość