Matura z biologii i chemii w rok - podręczniki

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
NalaFizia
Posty: 8
Rejestracja: 7 wrz 2015, o 18:25

Matura z biologii i chemii w rok - podręczniki

Post autor: NalaFizia »

Witam. Moim celem jest studiowanie weterynarii. Wiem, że chcę to robić, motywację mam, ludzie postronni trzymają za mnie kciuki, ale teraz konkrety. Jakie książki do nauki biologii i chemii polecacie? Notatki z biologii dostanę od koleżanki, ale gorszy problem z tą chemią. Pewnie pójdę na jakieś korki, a jak nie zdam w tym roku, to próbuję jeszcze w 2018. Zamierzam zacząć już teraz, ale bardzo zależałoby mi na jakichś polecanych tytułach i podręcznikach. Myślę, że arkusze znajdę w internecie. Dodam, że zdawałam w tym roku maturę, jestem po fakultecie humanistycznym, ale od dziecka ciągnęło mnie do weterynarii. Wydoroślałam i nadal chcę to robić i będę do tego dążyć. Z góry dzięki za pomoc.
nadfad
Posty: 69
Rejestracja: 8 lip 2016, o 20:27

Re: Matura z biologii i chemii w rok - podręczniki

Post autor: nadfad »

Wszystkie podręczniki i zbiory mają wady, sugeruję nową erę, zbiory witowskiego po każdym rozdziale, po przerobieniu materiału jakieś zadania maturalne z serii teraz matura i ewentualnie Pazdre jak coś wymaga większej uwagi. Po wszystkim wszelkie arkusze.

Lub zapytaj na korkach.
Awatar użytkownika
abigaill
Posty: 12
Rejestracja: 5 sie 2016, o 19:17

Re: Matura z biologii i chemii w rok - podręczniki

Post autor: abigaill »

Jestem w podobnej sytuacji co ty. W tym roku zdawałam maturę, a w przyszłym roku planuję kolejną - właśnie żeby dostać się na weterynarię.
NalaFizia
Posty: 8
Rejestracja: 7 wrz 2015, o 18:25

Re: Matura z biologii i chemii w rok - podręczniki

Post autor: NalaFizia »

Oby nam się udało. Trzymam kciuki.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości