Matura z biologii

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
Ewelcia
Posty: 100
Rejestracja: 1 kwie 2007, o 18:01

Re: Matura z biologii

Post autor: Ewelcia »

badger pisze:Marzena napisał/a:
czy jak mam np napisac 4 funkcje wody i ktos napisze 1 zle a pozostale dobrze to czy odejmuja jeden punkt bo ta pierwsza odpowidz jest zla?
jeżeli za zadanie będzie można dostać max 1pkt to dostaniesz 0
najczęściej za takie zadanie 1pkt dostaje sie na rozszerzeniu a 4pkt na podstawie
Marzena
Posty: 557
Rejestracja: 17 sty 2007, o 20:31

Re: Matura z biologii

Post autor: Marzena »

Ja nie wiem juz rozumie zdania wiem o co chodzi pisze a mowia mi ze dobrze ale powinno byc jeszcze to slowo! i niestety zadanie cale zle -to ja nie wiem jak ja napisze ta mature z biologii skoro oni nie patrza głównie na widze tylko np na schemat

znacie jakies moze strony gdzie jest wytlumaczone jak dobrze analizowac wykresy, stawiac hipotezy, problemy badawcze itp. co przeciez jest najwazniejsze na rozszerzonej maturze, nie?

dzieki za odpowiedz
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: Matura z biologii

Post autor: badger »

Marzena pisze:znacie jakies moze strony gdzie jest wytlumaczone jak dobrze analizowac wykresy, stawiac hipotezy, problemy badawcze itp. co przeciez jest najwazniejsze na rozszerzonej maturze, nie?
niestety nie znam. Mnie tego uczyła nauczycielka na fakultetach w szkole. Przerobiliśmy z nią tonę różnych testów itp
Marzena
Posty: 557
Rejestracja: 17 sty 2007, o 20:31

Re: Matura z biologii

Post autor: Marzena »

Kaamil niestety nie chca mi sie te strony otworzyc

[ Dodano: Pią Lis 09, 2007 20:06 ]
właczyło sie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości