MEBLE!!!!!!! TANIO!!!!!

Juchaska

MEBLE!!!!!!! TANIO!!!!!

Post autor: Juchaska » 24 sie 2011, o 15:58

Mam do sprzedania meble do pokoju typowo studenckiego!!!!
Meble są żółte delikatne w wyglądzie ale na pewno mieszczące wszelkie niezbędne rzeczy. Meble były użytkowane przez 5 lat moich studiów więc widać na nich znamię czasu jednak dalej są w pełni funkcjonalne! Cena wynosi 300zł i jest do negocjacji :). W skład mebli wchodzi: łóżko (tapczan, z szufladą pod spodem i materacem bardzo wygodnym), biurko, słupek na książki, szafka z trzema szufladami, 2 szafki większe i jedna mniejsza, mogę gratis dorzucić pod kolor fotel to biurka. Jeżeli ktoś jest zainteresowany zakupem bądź ma dodatkowe pytania prosiłabym o kontakt.

lavigney

Re: MEBLE!!!!!!! TANIO!!!!!

Post autor: lavigney » 29 cze 2015, o 15:12

tanio nie zawsze oznacza dobrze. Czasami lepłacić nieco więcej, a mieć pewność dobrych mebli. my ta zrobilismy kupując tu nie żałuję, a do tego polecam ;-)

urszulaa

Post autor: urszulaa » 4 lip 2016, o 10:06

Podobnie jest z meblami do biura, ja wybrałam takie jak tutaj szafy wyposazeniegaudia.pl/cat/meble-metalowe/szafy-metalowe/szafy-na-dokumenty-niejawne-klasa-a i nie żałuję a wręcz planuje dokupić więcej bo papiery w biurze się nie mieszczą.

BagaJ

Post autor: BagaJ » 13 wrz 2016, o 00:05

Meble sklepowe różnią się od takich normalnych, dlatego jak ktoś potrzebuje dobrze zrobione meble do lokalu usługowego różnego rodzaju to myślę, że warto zwrócić się tutaj: kreo-market.pl Mają za sobą już za sobą wiele fajnych realizacji. Warto się pokusić, o kogoś, kto jest w temacie, bo na pewno lepije to wszystko zorganizuje ktoś tak doświadczony.

elabarbara

Post autor: elabarbara » 2 lip 2017, o 08:02

Tanio nie znaczy dobre :) Ja zamawiałam szafy na wymiar w Krakowie i teraz wiem że mam funkcjonalne i nowoczesne meble. Firma Alu Styl wykonują świetne meble można zobaczyć zdjęcia ich dotychczasowych wykonanych zleceń.

ODPOWIEDZ