Gabinet w idealnej harmonii

Forum dyskusyjne poruszające problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
infotel_software
Posty: 2
Rejestracja: 28 wrz 2015, o 13:07

Gabinet w idealnej harmonii

Post autor: infotel_software » 28 wrz 2015, o 13:09

Program pozwala na zarządzanie całym gabinetem od strony medycznej, recepcyjnej (terminarz rezerwacji, rozliczenia, obsługa drukarki fiskalnej) i administracyjnej. Wprowadzenie programu do gabinetu pozwala na automatyzację tych procesów oraz usprawnienie pracy personelu medycznego poprzez prowadzenie dokumentacji, a także szybki dostęp do wszystkich ważnych danych o pacjencie.

Główne funkcje programu to m.in.:
prowadzenie kartotek pacjentów wraz z dokumentacją wejściową;
wspólna baza danych pacjentów dla lekarzy wielu specjalności;
wywiad lekarski;
karty dla specjalistów: stomatologiczna i ginekologiczna;
archiwizacja zdjęć cyfrowych (zdjęć USG, cyfrowych i VIDEO, RTG);
doskonałą komunikacja miedzy gabinetem a recepcją;
rozliczenie wizyty bezpośrednio (ewidencja wpłaty) lub za pośrednictwem faktury, rachunku, paragonu fiskalnego;
współpraca z drukarką fiskalną;
Lista dłużników;
raport kasowy – uwzględniający wszystkie dokonywane wpłaty z podziałem na formę płatności (gotówka, karta płatnicza itp.);
prowadzenie terminarza wizyt w postaci grafika;
terminarz rezerwacji online;
komunikacja e-mail i SMS z pacjentem – wysyłanie przypomnień o zbliżającej się wizycie (!)
Alarmy oraz komunikator;
system lojalnościowy i polityka rabatowa;
szczegółowe statystyki - generowanie raportów medycznych i finansowych kliniki;
magazyn – moduł służący do ewidencjonowania zużycia materiałów i leków oraz kontrolujący ich stan;
tworzenie własnych szablony dokumentów, jak i korzystanie z gotowych zaświadczeń, oświadczeń, itp.
terminarz rezerwacji online pozwala pacjentowi na samodzielne umówienie terminu wizyty o dowolnej godzinie i z dowolnego miejsca;

Zaletą programu jest doskonała praca w sieci komputerowej, dzięki czemu z programu jednocześnie może korzystać cały personel kliniki – lekarze, recepcja czy manager. Dodatkowo program podzielony jest na 3 moduły: Gabinet lekarski, Recepcją oraz Administracja - co pozwala dopasować program zarówno do małych jak i dużych gabinetów.
Program wykorzystany w codziennej pracy niezwykle usprawnia wszystkie czynności i gwarantuje ład i harmonie w prowadzeniu dokumentacji medycznej oraz finansów kliniki.
W obecnych czasach trudno już wyobrazić sobie pracę gabinetów i klinik medycznych bez tak zaawansowanych systemów administracji jak program.

Zapraszam do odwiedzania naszej strony internetowej, na której można uzyskać więcej informacji na temat programu.

lepidka
Posty: 2
Rejestracja: 16 wrz 2015, o 00:14

Re: Gabinet w idealnej harmonii

Post autor: lepidka » 27 lis 2016, o 18:27

Obecnym tu lekarzom proponuję zapoznać się z funkcjonalnościami serwisu znajdującego się pod adresem [mod]. Jest to portal, który stanowi swoiste narzędzie pracy, a rejestracja w nim jest darmowa.

Żeby założyć konto należy podać imię/nazwisko/numer zawodu lekarza/e-mail i hasło.

Żeby skonfigurować konto należy podać dane adresowe gabinetu/ów, gdzie pracujemy, ustawić typy wizyt, a także grafik, żeby pacjenci mogli się zapisać.

Co jakiś czas "wpadają" nam pacjenci z kalendarza wizyt, także jest to szansa na pozyskanie nowych pacjentów i przede wszystkim - na ich możliwość skontaktowania się z nami. Serwis jest genialną alternatywą dla portalu Znany Lekarz, który jest niestety płatny. Tutaj wszystkie podstawowe opcje mamy bezpłatne, chyba, że chcemy wykupić sobie opcję PREMIUM.

Najfajniejsze funkcje, to chociażby to, że wygodnie jest generować recepty, bo są one dostępne na szablonach druków i automatycznie pobierany jest numer zawodu. Oprócz tego na przykład można podczas każdej wizyty pacjenta wypełniać szczegóły wizyty, korzystając z gotowych lub własnych szablonów wizyt, czyli formularzy, gdzie znajdują się najważniejsze pytania do pacjenta. Dzięki temu mamy potem dostęp do historii choroby pacjenta.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości