Medycyna 2016/17 Integracja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Blathmac
Posty: 186
Rejestracja: 14 mar 2013, o 15:49

Re: Medycyna 2016/17 Integracja

Post autor: Blathmac »

30. to piątek, więc byłoby trochę głupio
ameba11
Posty: 195
Rejestracja: 23 lis 2014, o 12:07

Re: Medycyna 2016/17 Integracja

Post autor: ameba11 »

na pewno są przesądni i wolą nie zaczynać w piątek
Awatar użytkownika
terrible_justyna
Posty: 630
Rejestracja: 13 lip 2012, o 18:41

Re: Medycyna 2016/17 Integracja

Post autor: terrible_justyna »

mossia15, na 1 semestr będzie Ci potrzebna tylko strona anatomii oraz biologii
giri
Posty: 3
Rejestracja: 20 wrz 2016, o 08:58

Re: Medycyna 2016/17 Integracja

Post autor: giri »

Czesc! Czy oplaciliscie juz legitymacje? Ja za nia nie placilam, teraz sie boje, ze mnie za to skresla.
I czy Wy juz naprawde uczycie sie na 1 zajecia? Skad wiecie, co trzeba umiec? To nie jest tak,ze pierwsze zajecia sa organizacyjne?

I skad wiecie, w ktorej grupie jestescie?
makebelieve
Posty: 524
Rejestracja: 28 maja 2013, o 19:24

Re: Medycyna 2016/17 Integracja

Post autor: makebelieve »

giri, no kiedyś musisz za tą legitkę zapłacić.
Czego się uczyć wiadomo ze stron katedr, pierwsze zajęcia organizacyjne są tylko na histologii. Na biologii molekularnej będziecie już pytani na ocenę normalnie, na anatomii warto cokolwiek wiedzieć, mogą nie zrobić wejściówki a mogą zrobić/pytać. Z nimi nigdy nic nie wiadomo.
I jak narazie nikt nie wie, w której jest grupie. Najpewniej po immatrykulacji będą wywieszone listy grup na drzwiach dziekanatu.
giri
Posty: 3
Rejestracja: 20 wrz 2016, o 08:58

Re: Medycyna 2016/17 Integracja

Post autor: giri »

Dzieki
a co z ksiazeczka sanepidowska? Kiedy to trzeba ogarniac? I co z potwierdzeniem, ze bylam szczepiona na wzw typu B?
Moglabys/moglbys podac namiary na te strony z informacja, co trzeba wiedziec na zajecia? nie moge tego namierzyc
Blathmac
Posty: 186
Rejestracja: 14 mar 2013, o 15:49

Re: Medycyna 2016/17 Integracja

Post autor: Blathmac »

Odpowiedzi na te wszystkie pytania były już przez nas udzielone milion razy tutaj i na facebooku. Wystarczy przeczytać ten wątek.
A to czego trzeba się nauczyć jest na stronie katedr. Chyba wiesz jakie masz przedmioty, więc wpisanie w google paru słów nie powinno stanowić problemu dla osoby, która chce być lekarzem.
Ręce opadły mi poniżej poziomu podłogi.
makebelieve
Posty: 524
Rejestracja: 28 maja 2013, o 19:24

Re: Medycyna 2016/17 Integracja

Post autor: makebelieve »

O tym wszystkim pisaliśmy juz z Blathmac conajmniej kilkukrotnie, a Wam i tak cieżko przejrzeć dwie strony wstecz wpisanie w Google slow anatomia sum naprawde nie wymaga dużego wysiłku. Chcemy Wam pomoc jakos przejść przez ten rok, bo sami wiemy jakie to na początku było stresujące i wydawało sie nie do przejścia, ale litości wykażcie minimum zainteresowania i sami spróbujcie cos zalatwic Zeby pełnoletni ludzie nie potrafili ogarnac najłatwiejszych rzeczy?

Annobie
Posty: 47
Rejestracja: 25 sty 2013, o 14:39

Re: Medycyna 2016/17 Integracja

Post autor: Annobie »

Mam takie pytanie - porównuję sobie Skawinę z sylabusem i nie jestem nigdzie w stanie znaleźć żył ręki. Z czego się douczaliście z tego tematu?
Blathmac
Posty: 186
Rejestracja: 14 mar 2013, o 15:49

Re: Medycyna 2016/17 Integracja

Post autor: Blathmac »

To dziwne, bo ja otworzyłem skawinę i są żyły

Annobie
Posty: 47
Rejestracja: 25 sty 2013, o 14:39

Re: Medycyna 2016/17 Integracja

Post autor: Annobie »

Jak przeczytałam twój komentarz to zauważyłam żyły powierzchniowe kończyny górnej przy ramieniu, a ja szukałam przy obręczy. Dzięki za pomoc Jestem mało spostrzegawcza
Blathmac
Posty: 186
Rejestracja: 14 mar 2013, o 15:49

Re: Medycyna 2016/17 Integracja

Post autor: Blathmac »

Spokojnie, raczej wszystko znajdziesz w Skawinach. Dopiero przy OUNie będzie z tym problem, ale od czego są np. króciutkie skrypty z rozpisanymi drogami czy Bochenek
mossia15
Posty: 17
Rejestracja: 1 lis 2015, o 15:32

Re: Medycyna 2016/17 Integracja

Post autor: mossia15 »

Właśnie chodzi o to, że oprócz anatomii są też inne przedmioty i nie wszystkie katedry mają swoje strony internetowe, niektóre umieszczają informację tylko w gablotkach, a o tym nigdzie tu wcześniej nie przeczytałam. I nie zadawałabym głupich pytań, gdybym wcześniej nie szukała interesujących mnie inf na własną rękę.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 7 gości