Medycyna- do którego LO w Łodzi?

Aktualne i archiwalne informacje dotyczące egzaminów gimnazjalnych, opinie uczniów i nauczycieli. Wykaz niezbędnych materiałów pprzygotowujących do egzaminów gimnazjalnych.
matyldzioch
Posty: 23
Rejestracja: 15 sty 2014, o 19:04

Re: Medycyna- do którego LO w Łodzi?

Post autor: matyldzioch »

matyldzioch pisze:Nie zgadzam się, że liceum nic nie znaczy w przyszłej edukacji. Sama poszłam do dalszego i jestem bardzo zadowolona w przeciwieństwie do znajomych, którzy poszli do tego bliższego. Nie dość, że mam świetnych nauczycieli, wymagających, ale dobrze uczących, a to jest chyba najważniejsze, to jeszcze mam super klasę, a nie jakiś szpanerów jak to bywa w podrzędnych liceach.
Mam jeszcze jeden news, trochę zniechęcający o 21 liceum w Łodzi: na biol-chemie głównie uczą się historii i wosu, ale chemia jest wykładana niby od podstaw - nadal robią powtórkę z gimnazjum - ale od razu z rozszerzeniem. Pani profesor od biologii tłumaczy w bardzo przystępnych sposób (wręcz infantylny xd) Powodzenia, jak się dowiem czegoś nowego to dam znać
O rany, strasznie przepraszam, ale chodziło mi o 26 LO!
Awatar użytkownika
gwynbleidd
Posty: 10
Rejestracja: 15 cze 2014, o 15:48

Re: Medycyna- do którego LO w Łodzi?

Post autor: gwynbleidd »

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi Przemyślałam to i chyba wybiorę jedynkę, słyszałam bardzo dobre opinie od absolwentów i uczniów.
[quote="Aksolotl"]
No i niech gadaja co chca, ale mnie widok zamundurkowanych korytarzy sie podobal

Hah, mi też się podobają jedynkowe mundurki
Barbara w

Re: Medycyna- do którego LO w Łodzi?

Post autor: Barbara w »

Witam, aktualnie mój syn chodzi do III klasy gimnazjum i podobnie jak ty jakiś czas temu, zastanawiamy się nad wyborem liceum, które mogłoby go dobrze przygotować do studiowania na medycynie. Syn bardzo dobrze uczy się matematyki, chemii, fizyki i biologii, a dodatkowo aktualnie jest finalistą konkursów z tych dwóch ostatnich przedmiotów i walczy o tytuł laureata].Myśleliśmy o ILO [ mat/fiz albo biol/chem] lub Liceum Politechniki [mat/fiz]. Bardzo prosimy o pomoc w wyborze szkoły? Czy dobre opinie o ILO, które słyszałaś, możesz potwierdzić?
Bardzo proszę o odpowiedź: [at].pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość