MEDYCYNA NA UKRAINIE 2016/17 rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
milen-ka
Posty: 2
Rejestracja: 9 sty 2016, o 13:54

MEDYCYNA NA UKRAINIE 2016/17 rekrutacja

Post autor: milen-ka »

Hej,
Postanowiłam założyć nową, tegoroczną grupę na fejsie dotyczącą rekrutacji na medycynę na wszystkie Uniwersytety na Ukrainie
Pozwoli nam to wymienić informacje dot. rekrutacji i studiowania tam i zawarcia nowych znajomości.
Awatar użytkownika
medycyna_Tarnopol
Posty: 9
Rejestracja: 11 cze 2016, o 21:18

Re: MEDYCYNA NA UKRAINIE 2016/17 rekrutacja

Post autor: medycyna_Tarnopol »

Zabrakło Ci punktów na dostanie się na wymarzoną medycynę w Polsce? Przecież nie o to chodzi aby trafić w maturalny klucz odpowiedzi!
Rekrutacja na rok akademicki 2016/17 już się rozpoczęła! Kandydaci na studentów medycyny w Tarnopolu rozpoczną rozmowy kwalifikacyjne już pod koniec czerwca! Zapraszamy do kontaktu!
kasiaBC
Posty: 1
Rejestracja: 6 lip 2016, o 12:14

Re: MEDYCYNA NA UKRAINIE 2016/17 rekrutacja

Post autor: kasiaBC »

Cześć,
Studiowałam we Lwowie przez kilka lat, po czym przeniosłam się na polską uczelnię. Mogę pomóc we wdrożeniu się w życie uczelni i udzielę informacji na temat studiów we Lwowie i transferu do Polski. Jeśli macie pytania, proszę piszcie priv
biała kate
Posty: 1
Rejestracja: 7 lip 2016, o 17:09

Re: MEDYCYNA NA UKRAINIE 2016/17 rekrutacja

Post autor: biała kate »

Cześć
w tym roku po raz kolejny próbuję dostać się na medycynę w Polsce, ale obawiam się, że i tym razem się nie uda/ czy mogłabyś kasia BC napisać krok po kroku (na forum lub w prywatnej wiadomości) jak wygląda rekrutacja na medycynę na Ukrainie, jakie są wymagania, progi punktowe( tzn jak dobrze musi być zdana polska matura, by tam się dostać). Kolejna rzecz dotyczy korupcji, czy rzeczywiście tak jest, że studia są kupione"?
Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź!
Pozdrawiam serdecznie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 4 gości