Medycyna niestacjonarna

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
zompsuareza
Posty: 60
Rejestracja: 28 cze 2014, o 21:44

Re: Medycyna niestacjonarna

Post autor: zompsuareza »

zupelnieodzera pisze:Do kiedy można wpłacać opłatę rekrutacyjną na woj-lek niestacjonarny? Do 14 czy do 16 lipca?
Chyba 14-go. A wyniki (chyba) 23-go . W każdym razie jesli nie stanowi to większego problemu lepiej wyślij nawet teraz :-P
Dr Who
Posty: 127
Rejestracja: 24 lip 2013, o 19:38

Re: Medycyna niestacjonarna

Post autor: Dr Who »

Ma ktoś może informację jaka jest cena pierwszego roku studiowania lekarskiego niestacjonarnego na zbliżający się rok 2014/2015?
zompsuareza
Posty: 60
Rejestracja: 28 cze 2014, o 21:44

Re: Medycyna niestacjonarna

Post autor: zompsuareza »

Dr Who pisze:Ma ktoś może informację jaka jest cena pierwszego roku studiowania lekarskiego niestacjonarnego na zbliżający się rok 2014/2015?
na 99% 28.000zł, takie info dostałem od dziekanatu woj-leku (telefonicznie)
peaceman667
Posty: 13
Rejestracja: 13 paź 2013, o 16:50

Re: Medycyna niestacjonarna

Post autor: peaceman667 »

Myślicie że 150 z 83 z biologii wejdzie z listy 8.09 na wojlek? Bo dostałem się do Lublina ale wolałbym do Łodzi ze względu na znajomego i możliwość przeniesienia, błędem było że z pierwszej listy nie startowałem do Łodzi.
Mr_Sandman
Posty: 315
Rejestracja: 1 lip 2011, o 13:29

Re: Medycyna niestacjonarna

Post autor: Mr_Sandman »

peaceman667 pisze:Myślicie że 150 z 83 z biologii wejdzie z listy 8.09 na wojlek? Bo dostałem się do Lublina ale wolałbym do Łodzi ze względu na znajomego i możliwość przeniesienia, błędem było że z pierwszej listy nie startowałem do Łodzi.
Na lek wystarcza to i na to będzie wystarczało. Nie chciałeś na Wydział Lekarski?
Do Katowic też wystarczy, jeśli bierzesz również tę Uczelnię pod uwagę.
testosteron
Posty: 56
Rejestracja: 23 cze 2014, o 11:15

Re: Medycyna niestacjonarna

Post autor: testosteron »

Mr_Sandman pisze:
peaceman667 pisze:Myślicie że 150 z 83 z biologii wejdzie z listy 8.09 na wojlek? Bo dostałem się do Lublina ale wolałbym do Łodzi ze względu na znajomego i możliwość przeniesienia, błędem było że z pierwszej listy nie startowałem do Łodzi.
Na lek wystarcza to i na to będzie wystarczało. Nie chciałeś na Wydział Lekarski?
Do Katowic też wystarczy, jeśli bierzesz również tę Uczelnię pod uwagę.
Co to znaczy, że jak na zwykły wystarcza to i tu wystarczy? Czarodziejska kula czy co? Jak widać niestety tu nie wystarczyło.
Szkoda peaceman667, że nie złożyłeś z pierwszego naboru, bo już dawno byś był w Łodzi. Tak czy siak ciesz się Lublinem!
peaceman667
Posty: 13
Rejestracja: 13 paź 2013, o 16:50

Re: Medycyna niestacjonarna

Post autor: peaceman667 »

Niestety lista się nie przesunęła na wojleku, czyli pozostaje mi wieźć papiery do Lublina. No szkoda, najlepszy znajomy idzie do Zabrza a mi zostaje Lublin, a tak to obaj bylibyśmy w Łodzi. No co zrobisz, nic nie zrobisz
Mr_Sandman
Posty: 315
Rejestracja: 1 lip 2011, o 13:29

Re: Medycyna niestacjonarna

Post autor: Mr_Sandman »

testosteron pisze:
Mr_Sandman pisze:
peaceman667 pisze:Myślicie że 150 z 83 z biologii wejdzie z listy 8.09 na wojlek? Bo dostałem się do Lublina ale wolałbym do Łodzi ze względu na znajomego i możliwość przeniesienia, błędem było że z pierwszej listy nie startowałem do Łodzi.
Na lek wystarcza to i na to będzie wystarczało. Nie chciałeś na Wydział Lekarski?
Do Katowic też wystarczy, jeśli bierzesz również tę Uczelnię pod uwagę.
Co to znaczy, że jak na zwykły wystarcza to i tu wystarczy? Czarodziejska kula czy co? Jak widać niestety tu nie wystarczyło.
Szkoda peaceman667, że nie złożyłeś z pierwszego naboru, bo już dawno byś był w Łodzi. Tak czy siak ciesz się Lublinem!
Gdyby brał udział w rekrutacji na lekarski na Wydziale Lekarskim, to by mu wystarczyło. Próg na tym wydziale wynosi 300 pkt.
A propos Lublina. To bardzo przyjazna uczelnia z tego co słyszałem. Podobno mają fajny kampus.

Szkoda, że progi nie drgnęły. Powodzenia w Lublinie!
testosteron
Posty: 56
Rejestracja: 23 cze 2014, o 11:15

Re: Medycyna niestacjonarna

Post autor: testosteron »

Tak, ale napisałeś, że jak tu starcza, to i tu wystarczy, jakby to było od siebie w jakiś sposób zależne. Może i było, póki nie uruchomili drugiej rekrutacji na wojlek
Nocardia
Posty: 29
Rejestracja: 30 maja 2015, o 17:12

Re: Medycyna niestacjonarna

Post autor: Nocardia »

Witam, mam 2 pytania mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie mi na nie odpowiedzieć
1. Czy będąc na niestacjonarnym lekarskim i mając wysoką średnią- do stypendium naukowego takie stypendium się dostaję czy automatycznie z racji studiów niestacjonarnych takie przywileje są ukrócone? Na niektórych uczelniach przynajmniej tak słyszałam że w ramach wysokiej średniej można nie płacić za kolejny rok ale już tak wiele nie wymagam dlatego pytam co w takiej sytuacji ze stypendium
2. I czy osoby będące na niestacjonarnych są wymieszane z z ludźmi na stacjonarnych i w zasadzie nikt nie wie kto na którym jest czy dla niestacjonarnych są stworzone osobne grupy?
Awatar użytkownika
sassa
Posty: 312
Rejestracja: 27 cze 2014, o 00:48

Re: Medycyna niestacjonarna

Post autor: sassa »

2. Tak, na 12 osobową grupę zazwyczaj 1-2 osoby są z niestacjo, jeśli same sie nie przyznają to nikt o tym nie wie
adu93
Posty: 95
Rejestracja: 4 lut 2014, o 16:51

Re: Medycyna niestacjonarna

Post autor: adu93 »

Nocardia, ad. 1 z niestacjo na stacjo przenoszą tylko po ponownym podejściu do rekrutacji i dostaniu się, co oznacza najczęściej konieczność poprawiania matury. wtedy przenoszą Cię na kolejny rok z przepisanymi ocenami.
Nocardia
Posty: 29
Rejestracja: 30 maja 2015, o 17:12

Re: Medycyna niestacjonarna

Post autor: Nocardia »

Dziękuję za odpowiedź poprawiać matury absolutnie już nie planuję tylko zastanawia mnie co z tym ewentualnym stypendium naukowym. Studiuję inny medyczny kierunek i łatwo nie jest także nie muszę słuchać ile jest nauki ale chciałam wiedzieć czy po prostu będąc na niestacjonarnych można tak owe dostać Albo że np. to odejmują od płatności za studia
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości