Medycyna po innym kierunku

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
nadfad
Posty: 69
Rejestracja: 8 lip 2016, o 20:27

Re: Medycyna po innym kierunku

Post autor: nadfad »

Sprawdź dział maturalny. Jest tyle takich tematów, że nie zdążysz do jutra wszystkiego przeczytać.
Awatar użytkownika
Kaya
Posty: 218
Rejestracja: 7 cze 2008, o 19:48

Re: Medycyna po innym kierunku

Post autor: Kaya »

Ja w listopadzie kończę 27 i od tego roku zaczynam weterynarię. Mam już mgr analityki medycznej, jednak to nie to. Dodatkowo jestem w trakcie doktoratu więc będę musiała to jakoś przez rok połączyć. Planuję się sama utrzymywać. Póki co mam stypendium doktorskie, jak skończę to będę gdzieś dorabiać lub łączyć pracę na uczelni ze studiami. Ciężko będzie, ale chociaż tyle, że nie muszę wynajmować mieszkania. Także jak widzisz nie jesteś sam w tego typu sytuacji.

Jezier
Posty: 3
Rejestracja: 21 lut 2017, o 20:24

Re: Medycyna po innym kierunku

Post autor: Jezier »

Witam,
Szukam po forach już kilka godzin ale nie potrafię znaleźć konkretnej odpowiedzi.
Jestem zainteresowany studiami wojskowo-lekarskimi z ramienia MON-u w Lodzi. Problem w tym ze nie posiadam odpowiedniej matury za to ukończyłem 2-letnie studium policealne z nauk biomedycznych w Dundee oraz 4-letni licencjat z fizjologi na Uniwersytecie Glasgow zdany na 5.
Wiecie może czy jest jakaś szansa aby dostać się na woj-leka w Polsce z takim zestawieniem?
O ile wiem, wymagana jest matura, która jest no, biedna ze tak powiem.
Dzieki z góry
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Medycyna po innym kierunku

Post autor: Piotrr »

Tylko ta biedna matura daje przepustkę na studia medyczne, że tak powiem

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości