Medycyna stacjonarna i niestacjonarna Szczecin.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
heaven
Posty: 12
Rejestracja: 7 sie 2012, o 20:32

Medycyna stacjonarna i niestacjonarna Szczecin.

Post autor: heaven »

Mam pytanie dotyczące kierunków lekarskiego i lekarsko-dentystycznego na PUMie. A mianowicie, czym różnią się te kierunki stacjonarne (dzienne) od tych kierunków niestacjonarnych (tzw. wieczorowych). Tzn. głównie chodzi mi o program studiów i zajęć, plan zajęć w tygodniu itd. Czy studenci stacjonarni i niestacjonarni mają zajęcia razem, czy niestacjonarni studiują jakoś osobno, w godzinach wieczornych? Może mi ktoś przedstawić jak to wygląda na uniwerku w Szczecinie?
villemo
Posty: 81
Rejestracja: 24 lip 2010, o 13:12

Re: Medycyna stacjonarna i niestacjonarna Szczecin.

Post autor: villemo »

Wszyscy (zarówno stacjonarni i niestacjonarni) studiują razem, grupy są mieszane, także w teorii nawet nie wiesz kto jest na niestacjo (dopóki Ci sam nie powie albo nie sprawdzisz listy rankingowej)
Wolly12
Posty: 5
Rejestracja: 27 lip 2012, o 05:46

Re: Medycyna stacjonarna i niestacjonarna Szczecin.

Post autor: Wolly12 »

Mam pytanie dotyczace logowania na niestacjonarne a mianowicie czemu nie da si wpiac ilosci punktow po zalogowaniu ?
dzasssta
Posty: 46
Rejestracja: 18 sie 2009, o 21:39

Re: Medycyna stacjonarna i niestacjonarna Szczecin.

Post autor: dzasssta »

Bo już minął termin składania na niestacjonarne. Formularz i opłate trzeba było donieść do 7.08 czyli do wtorku
heaven
Posty: 12
Rejestracja: 7 sie 2012, o 20:32

Re: Medycyna stacjonarna i niestacjonarna Szczecin.

Post autor: heaven »

A jak wyglądają limity przyjęć? Czyli ile miejsc na poszczególne kierunki stacjo/niestacjonarne, wiecie może?
Wolly12
Posty: 5
Rejestracja: 27 lip 2012, o 05:46

Re: Medycyna stacjonarna i niestacjonarna Szczecin.

Post autor: Wolly12 »

No tak wiem o tym ze minal termin skladania dokumentow i oplat wszystko to zrobilem ale nie moge po zalogowaniu wpisac ilosci punktow
dzasssta
Posty: 46
Rejestracja: 18 sie 2009, o 21:39

Re: Medycyna stacjonarna i niestacjonarna Szczecin.

Post autor: dzasssta »

Bo trzeba było to zrobić wcześniej, jak był termin rejestracji. Spróbuj zadzwonić do dziekanatu
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości