Medycyna w Białymstoku

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Agher
Posty: 1157
Rejestracja: 11 sie 2009, o 14:35

Re: Medycyna w Białymstoku

Post autor: Agher »

nie ma co zaglądać do gałasińskiego, przestań

Alberst zbędny bo egzamin i tak jest oceniany w pełni losowo - szkoda czasu imo. Mogłeś wtedy pograć w fallouta niż albertsa czytać Dodam jeszcze, że o dziwo mimo miłości dr Kiziewicz do dr Buczek (Panie razem napisały skrypt na ćwiczenia) to asystentki wolą Kadłubka

z bartlem to taki myk, ze na piewszym roku to ten dla pielęgniarstwa się przydaje - czytelniejsze i większe schematy. Ale nie warto kupować, jest w czytelni, a to tylko kilka zajeć jest. Dopiero na drugim roku ten dla lekarskiego, wtedy jest część szczegółowa embriologii. ale też nie warto - to tylko pół roku .
Awatar użytkownika
vahti
Posty: 1110
Rejestracja: 30 kwie 2009, o 19:46

Re: Medycyna w Białymstoku

Post autor: vahti »

Zamiast czytać albertsa to ja wtedy z tobą piłem sok pomaranczowy do drugiej rano. Paweł, k*, ty nic na ten egzamin nie umiesz pamiętam jak dziś. To był dobry soczek.
Awatar użytkownika
Agher
Posty: 1157
Rejestracja: 11 sie 2009, o 14:35

Re: Medycyna w Białymstoku

Post autor: Agher »

w dzien czytałeś, pamietam! w kuchni!
Awatar użytkownika
vahti
Posty: 1110
Rejestracja: 30 kwie 2009, o 19:46

Re: Medycyna w Białymstoku

Post autor: vahti »

Nie w kuchni, tylko w Mega Tajnym Centrum Dowodzenia Głównej Siedziby Rządu Agheruvahtiolandii, w skrócie MTCDGSRA.
Awatar użytkownika
WildIndianWoman
Posty: 15
Rejestracja: 9 maja 2009, o 21:42

Re: Medycyna w Białymstoku

Post autor: WildIndianWoman »

vahti pisze: Do biologii medycznej mozna poczytac connora od genetyki i kadlubka/buczkową do robaków, podstawy biologii komórki albertsa do - kto by zgadł - biologii komórki.
P
dopiero dziś się dowiedziałam, że do biologii z tylu książek można było korzystać
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości