medycyna w Krakowie na KSW

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
karabud
Posty: 54
Rejestracja: 27 mar 2006, o 18:11

Re: medycyna w Krakowie na KSW

Post autor: karabud »

Jestem naiwny. Widocznie mnie bardzo dobrze znasz %-)
Dobra ale ci co się dostają za kase to są nieliczni i wyjąki. Na medycynę płatną podejrzewam, że mnie nie byłoby stać tak jak większość studentów, a przyszłych lekarzy. A na pomoc rządową czy stypednia w Polsce nie ma za bardzo co liczyć. Polska a USA to zupełnie 2 różne kraje, zupełnie inne dochody, nie mówiąc o systemie szkolnictwa. To co mówisz to brednie na naszą rzeczywistość i zwykła propaganda. A co do łapówek to sam widziałeś albo dokładnie znasz takie przypadki?Czy to tylko zwykła insynuacja?
mimi22

Re: medycyna w Krakowie na KSW

Post autor: mimi22 »

wogole nie zrozumiales mojego postuprzeczytaj jeszcze raz.
Ktos tu wczesniej zaznaczyl ze wiekrzosc studentow w tym momencie na prywatnych uczelniach w Polsce to biedni ludzie ktorzy dostaja stypendia.
Taka jest prawda ze prywatne uczelnie poza dotacjami z rzadu, maja jeszcze te prywatne wiec nie musza brac lapowek zeby sie utrzymac, a nawet sa w stanie rozdawac stypendia. A ja znam goscia co skonczyl fizjologie na UJ a nie wie nawet gdzie czlowiek ma reke a gdzie noge LOL
za wszystko zaplacil, na uczelniprestizowej i teraz bedzie ludzi usprawnial? To dopiero jest niebezpieczne.
System szkolnictwa sie wcale tak diametralnie nie rozni w stanach.a ty oczywiscie swoje zdanie opierasz na doswiadczeniu ze szkolami w USA prawda? :-D
W jaki sposob, wytlumacz prosze, to co napisalam jest propaganda?

co ja niby z tego mam?
Jak juz chcesz uzyc jakiegos slowa to uzyj je z uwzglednieniem znaczenia a nie dlatego ze brzmi madrze.

A wracajac do platnych studiow w USA studiowalam na architekturze na jednej z leprzych szkol. Czesne wynosilo 28 tysieczy dolaow rocznie i zgadnij coz posrod 120 studentow pierwszego roku 96 bylo na stypendium naukowym, wliczajac mnie.
W polsce jest to mozliwe tylko musi sie zmienic mentalnosc ludzi
karabud
Posty: 54
Rejestracja: 27 mar 2006, o 18:11

Re: medycyna w Krakowie na KSW

Post autor: karabud »

No właśnie ta definicja mówi sama za siebieszerzenie jakichś poglądów, idei, haseł mające na celu pozyskanie kogoś dla jakiejś idei lub akcji". Ty chcesz płatnego szkolnictwa, którego mam nadzieję, że nie będzie. Nie mam doświadczenia ze szkołami w USA ale orientuję się w tym systemie i sposobie podejścia do ucznia od początku uczenia. To są 2 różne światy. Tak fizjolog który nie wie gdzie ma rękę i nogę, to jest argument LOL. Co do dotacji prywatnych to nie orientujesz się chyba jak jest u nas. Stypendia nie są tak liczne i wysokie. Mentalności ludzi nigdy nie zmienisz, co kraj to obyczaj, nie wszędzie musi być jak w stanach.
mimi22

Re: medycyna w Krakowie na KSW

Post autor: mimi22 »

zgubiles druga czesc definicji lol.
Mi na tym nie zalezy zeby bylo szkolnictwo platne w Polsce. Ja juz prawie koncze studia w stanach i nie moglo by mnie to mniej obchodzic co bedzie na studiach w polsce.
Chodzi mi tylko o to ze platne studia eliminuja duzo problemow, a z tym podejsciem to fakt ze nie zmienisz.jak ludzie tak jak w polsce wola narzekac zamiast wziac sie w garsc i probowac cos zmienic na lepsze.
A co do mojego argumentu o rece i nodze to najwyrazniej internet nie jest w stanie odzwierciedlic sarkazmu
karabud
Posty: 54
Rejestracja: 27 mar 2006, o 18:11

Re: medycyna w Krakowie na KSW

Post autor: karabud »

Polsce się pisze z dużej litery. Druga część definicji to już wiolna interpretacja, moim zdaniem nie do końca słuszna.
mimi22

Re: medycyna w Krakowie na KSW

Post autor: mimi22 »

ale mnie zadziwiasztypowo niedojzaly sposob argumentacji. Jak brakuje argumentow to najlepiej wytknac blad literowy itp. A jak juz to robimy to czy moglbys mi wytlumaczyc pojeciewiolna interpretacja bo nie moge znalezc tego w slowniku hahaha
Jak chcesz wytykac komus bledy to najpier sam sie naucz poprawnej poszczysny.
karabud
Posty: 54
Rejestracja: 27 mar 2006, o 18:11

Re: medycyna w Krakowie na KSW

Post autor: karabud »

"najpier sam sie naucz poprawnej poszczysny brawo zrób to ty LOL
Mi nie brakuje argumentów a tobie tak, bo kompletnie nie orientujesz się w polskiej sytuacji ekonomicznej, ani systemie i głosisz, że jak zrobimy tak jak w USA to będzie wszsytko ładnie i pięknie.
mimi22

Re: medycyna w Krakowie na KSW

Post autor: mimi22 »

akurat tak sie sklada ze bardzo dobrze sie orientuje w stytuacji w Polsce.ale nie bede sie znizac do twojego poziomu zeby dalej prowadzic rozmowe z kims kto nie ma leprzych argumentow niz wytykanie komustypos".
na tym koncze ta rozmowe.mam leprze rzeczy do roboty
karabud
Posty: 54
Rejestracja: 27 mar 2006, o 18:11

Re: medycyna w Krakowie na KSW

Post autor: karabud »

Np. nauke ortografii
mimi22

Re: medycyna w Krakowie na KSW

Post autor: mimi22 »

haha rozbawiles mnieto wszystko na co cie stac. Mowienie mi ze powinnam uczyc sie ortografi.
Akurat tak sie sklada ze studiuje w kraju gdzie polska ortografia nie ma znaczenia.
Jak juz wczesniej powiedzialam znizanie sie do twojego poziomu (licealista) nie ma wiekrzego sensu.
Jak tak jak ja bedziesz na studiach doktoranckich na Northwestern University to wtedy mozemy porozmawiac.
argumentacja typunie mam co powiedziec wiec cie zaatakuje swiadczy tylko o tym jak bardzo niedojzalym osobnikiem jestes.
teraz juz na serio to moj ostatni post.
karabud
Posty: 54
Rejestracja: 27 mar 2006, o 18:11

Re: medycyna w Krakowie na KSW

Post autor: karabud »

To ty zaczęłaś taką argumentację. Pozatym wywyższanie się to cecha bufona. Najpierw uczysz mnie ze słownika a potem piszesz, że polska ortografia nie ma znaczenia. To stwierdzenie to czysta ignorancja i chamstwo. Bo w tym momencie obrażasz język polski. Jeżeli taki poziom jest na tym Northwestern University to pogratulować
kuba 18

Re: medycyna w Krakowie na KSW

Post autor: kuba 18 »

Z tego co wiem medycyna na KSW bedzie juŻ w 2007 roku,obecnie buduja kolejny budynek w którym będą znajdowac sie laboratorja itp, pozatym budują nam studia radiowe i telewizyjne:)
POZDRO 4ALL Z KSW :)
Coona

Re: medycyna w Krakowie na KSW

Post autor: Coona »

Jestem studentką KSW i mam nadzieję, Że medycyny tu nie bedzie. A jeśli będzie to idąc do lekarza bedę go pytać czy przypadkiem nie kończył KSW.

Medycyna to nie tylko kadra ale równieŻ praktyki, ktore szkoła prawdopodobnie załatwi, bo ta szkola moze wiele.

Studio telewizyjne i studio radiowe to poraŻka.

Za dwa lata moŻe będą sie do czegoś nadawać. pierwsze pół semestru moje zajęcia z dziennikarstwa telewizyjnego byly paplanina o tym czym jest telewizja. dopiero na 3 zajeciach przed końcem zaczynaliśmy się nagrywać.

Jeśli potencjalni przyszli lekarze maja sie ksztalcic na KSW to mam nadzieję, Że władze uczelni zrezygnują z systemu ćwiczeń co dwa tygodnie i piętnastu poprawek platnych!

Do dyskutujachych wyzej jedna uwaga. dorośnijcie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 54 gości