Mieszkanie i wszystko, co z tym zwiazane

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
luksio
Posty: 183
Rejestracja: 6 maja 2009, o 14:53

Mieszkanie i wszystko, co z tym zwiazane

Post autor: luksio »

Pytanie skierowane do osob, ktore znaja Olsztyn lub studiuja. Gdzie polecalibyscie szukanie czegos do wynajmu, mam na mysli w jakiej dzielnicy/ulicy.

Temat zalozylem oddzielnu, zeby nie wrzucac wszystkiego do jednego.
qlka
Posty: 44
Rejestracja: 7 sie 2008, o 15:41

Re: Mieszkanie i wszystko, co z tym zwiazane

Post autor: qlka »

jako ze spelniam obie opcje czyli znam i tu studiuje to sie wypowiem, najlepsza miejscowka to dzielnice typu pojezierze, centrum, kortowo, podgrodzie, ujda jeszcze te z dobrym dojazdem na wydzial i do centrum, czyli pieczewo, jaroty, nagorki, odradzam wszelakie zadupia typu zatorze, dajtki, likusy, gutkowo, w razie szczegolowych pytan zapraszam na priv
Awatar użytkownika
Khayman00
Posty: 525
Rejestracja: 6 cze 2008, o 23:40

Re: Mieszkanie i wszystko, co z tym zwiazane

Post autor: Khayman00 »

dworcowa i kolobrzeska rulezzz, najlepsza ekipa. Polecam ten zak?tek Olsztyna dla przysz?ych medyków
Sara_88
Posty: 3
Rejestracja: 16 sie 2009, o 19:28

Re: Mieszkanie i wszystko, co z tym zwiazane

Post autor: Sara_88 »

Czy kto? z przyj?tych na lekarski by?by ch?tny do wspólnego zamieszkania.my?la?am o wynaj?ciu jakiego? dwupokojowego mieszkanka.
kub_mat
Posty: 4
Rejestracja: 1 wrz 2009, o 11:00

Re: Mieszkanie i wszystko, co z tym zwiazane

Post autor: kub_mat »

Witam!
Mam pytanie odno?nie mieszkania w akademiku. Z?o?y?em podanie o miejsce w DS 11(tam zosta? przydzielony nasz wydzia?) i tak si? zastanawiam kiedy powinienem dosta? jak decyzj? o ewentualnym przyznaniu mi miejsca.
A tak ogólnie, kto? z pierwszego roku te? zamierza mieszka? w akademiku czy wszyscy b?d? wynajmowa? mieszkania bo tak jest lepiej? I czy kto? z ju? studiuj?cych tam mieszka?(je?li tak to jak wra?enia)?
Pozdrawiam.
pozytywny
Posty: 57
Rejestracja: 3 sie 2009, o 16:01

Re: Mieszkanie i wszystko, co z tym zwiazane

Post autor: pozytywny »

Nie wiem jak Tobie, ale nawet panie z dziekanatu odradza?y mi DS11. Zreszt? przeczytaj t? zielon? ulotk? któr? dosta?e? wraz z decyzj? rektora o przyj?ciu na studia i sprawd? jakie wydzia?y zamieszkuj? ten budynek. Chocia? piwiarnia naprzeciwko to silny plus.
kub_mat
Posty: 4
Rejestracja: 1 wrz 2009, o 11:00

Re: Mieszkanie i wszystko, co z tym zwiazane

Post autor: kub_mat »

No fajnie. Mnie kiedy by?em sk?ada? dokumenty, pani z dziekanatu skierowa?a do DS 12 ?ebym tam uzyska? wi?cej informacji odno?nie przydzielania akademików. Pó?niej dowiedzia?em si? ?e dla Wydzia?u Nauk Medycznych przeznaczony jest DS 11 i tam wys?a?em podanie o przyznanie mi miejsca. A w tym akademiku miejsca maj? jeszcze wydzia?y: Humanistyczny, Matemtyki i Informatyki, Nauk Spo?ecznych i Prawa i Administracji.
A co do piwiarni to na lekarskim chyba nie b?d? mia? du?o czasu na przebywanie tam
Ewakuacja
Posty: 252
Rejestracja: 14 cze 2009, o 19:42

Re: Mieszkanie i wszystko, co z tym zwiazane

Post autor: Ewakuacja »

najszybciej info o przyznanym akademiku otrzymasz dzwoniac do dsu
pozytywny
Posty: 57
Rejestracja: 3 sie 2009, o 16:01

Re: Mieszkanie i wszystko, co z tym zwiazane

Post autor: pozytywny »

kub_mat pisze: A w tym akademiku miejsca maj? jeszcze wydzia?y: Humanistyczny, Matemtyki i Informatyki, Nauk Spo?ecznych i Prawa i Administracji.
No w?a?nie w tym tkwi problem. Wi?kszo kierunków nie b?dzie mia?a tyle nauki co my, tak?e reszta b?dzie imprezowa? a Ty b?dziesz zaciska? z?by, staraj?c si? uczy? w ha?asie. Jakby WNM albo jeszcze lepiej Lekarski mia? w?asny DS to ch?tnie bym si? skusi? a tak to pozostaje przy mieszkaniu na os. Genera?ów z niesamowitym widokiem z placu i kuchni.
kub_mat
Posty: 4
Rejestracja: 1 wrz 2009, o 11:00

Re: Mieszkanie i wszystko, co z tym zwiazane

Post autor: kub_mat »

No có?. mój problem dotycz?cy DS 11 chyba rozwi?za? si? sam, gdy? w?a?nie dosta?em informacj? o tym ?e nie zosta?o mi przydzielone miejsce w akademiku. /
Pozostaje mi tylko szuka? jeszcze aktualnych ofert wolnych mieszka? lub pokoi gdzie? na forach.
I powstaje pytanie do II roku KL: gdzie mniej wiecej(w jakich dzielnicach) s? prowadzone zaj?cia na pierwszym roku tak ?ebym móg? szuka? mieszkania, je?li to jeszcze mo?liwe, gdzie? w miar? blisko.
I dzi?ki za wszystkie odpowiedzi
Awatar użytkownika
Khayman00
Posty: 525
Rejestracja: 6 cze 2008, o 23:40

Re: Mieszkanie i wszystko, co z tym zwiazane

Post autor: Khayman00 »

Wszystko na dworcowej, podgrodziu i ?o?nierskiej b?dzie Ci w miar? pasowa?o Ja mieszkam na Dworcowej i nie narzekam, wr?cz jestem zadowolony. Wcze?niej mieszka?em na Jarotach i tez nie bylo zle, zawsze mozna dojechac, tragedii nie ma. A zajecia mamy na warszawskiej (szpital uniw), Kortowo(chemia, fiza i inne badziewia na kampusie) i na zolnierskiej (tam cala reszta, kolebka naszego wydzialu).
borubar
Posty: 122
Rejestracja: 5 lis 2008, o 12:04

Re: Mieszkanie i wszystko, co z tym zwiazane

Post autor: borubar »

Pilnie poszukuj? kogo? najlepiej z lek kto b?dzie chcia? wynaj ze mn? mieszkanie.W 3 lu 4 osoby nie ma problemu ze znalezieniem mieszkanie za ok 450 z? ze wszystkim tylko w?a?nie poszukuj? tak? ekip?. Kontakt gg 1109038, kom 500488851
MrPresident
Posty: 1
Rejestracja: 27 wrz 2009, o 23:00

Re: Mieszkanie i wszystko, co z tym zwiazane

Post autor: MrPresident »

Yeah, ja dosta?em telefon pod sam koniec wrze?nia

Jestem bez mieszkania, bez przygotowania, bez informacji. Czyli tak jak lubie Ma kto? te? tak? sytuacje? Przy ka?dym mieszkaniu info ?e nie dla studentów. Chyba poszukam kogo? z kim mogliby?my poudawa? m?ode mae?stwo Bo jak sie nie uda to chyba b?d? spa? w kuble i je ?mieci. No ale medycyna jest medycyna

fear and loathing in Olsztyn
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości