Mieszkanie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
WronyM
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2014, o 15:46

Mieszkanie

Post autor: WronyM »

Hej Wybieram się na GUMed, na kierunek lekarski, aktualnie jestem na etapie szukania sobie jakiegoś rozsądnego lokum, tylko nie wiem od czego by tu zacząć. Czy ktoś mógłby mi polecić, w których dzielnicach Gdańska najlepiej szukać mieszkania ? (Chodzi głównie o odległość od GUMedu, ewentaulnie coś z dobrą komunikacją)
Awatar użytkownika
_Samira_
Posty: 385
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 17:21

Re: Mieszkanie

Post autor: _Samira_ »

Śródmieście albo Wrzeszcz, albo coś innego z dobrą komunikacją
Uczelnia jest mniej więcej na granicy tych dwóch dzielnic, więc stąd najbliżej, ale można mieszkać gdzieś indziej i też mieć ok. Szukając mieszkania, gdy masz coś konkretnego na oku, sprawdzaj na jakdojade ile zajmuje dojazd na przystanek uniwersytet medyczny i jak często jeżdżą tramwaje.
A jeśli chodzi o to, gdzie szukać - na fb jest grupa stancje w Trójmieście
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Mieszkanie

Post autor: lith »

Na trojmiasto.pl też jest sporo ogłoszeń tego typu. I rzeczywiście najlepiej tak, zeby łatwo tramwajem dojechać. Fajne mieszkania można znaleźć w Śródmieściu, Wrzeszczu, Siedlcach, na Chełmie, czy przy samej uczelni czyli na Aniołkach. Ale istotne jest właśnie jak daleko masz na przystanek tramwajowy, bo można mieć fajne mieszkanie na Chełmie, a można mieć do tramwaju 20 min z buta p
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Mieszkanie

Post autor: Mårran »

Ja na pierwszym roku mieszkałam na Przymorzu, czyli dosyć daleko, ale dojazd miałam znakomity - przystanek zaraz pod domem. Musisz więc sprawdzić, jak z komunikacją. Możesz posprawdzać też na googlu mapach, gdzie to mieszkanko jest, może będzie Ci łatwiej ocenić odległość.
Pani Buka
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości