Mikrobiologia - dyskusja ogólna

Uczelnie o kierunku mikrobiologia. Zasady rekrutacji oraz punktacji dla wybranych uczelni. Pomoc w przygotowaniu do pracy zawodowej w zakresie mikrobiologii.
Awatar użytkownika
sosen
Posty: 186
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 12:09

Re: Mikrobiologia - dyskusja ogólna

Post autor: sosen »

marta204t pisze:To po co to studiowałaś, trzeba było zmienić studia albo wybrać inna specjalizacje skoro masz takie podejscie do tego. Pisać takie rzeczy tylko po to by zniechęcać ludzi?/

niestety w tym poście mikrob-a jest sporo prawdy
Qulimbo
Posty: 96
Rejestracja: 3 lip 2008, o 10:19

Re: Mikrobiologia - dyskusja ogólna

Post autor: Qulimbo »

Zwolniłem miejsce na mikrobiologii na Uniwersytecie Łódzkim.
serenity89
Posty: 61
Rejestracja: 11 lip 2008, o 14:53

Re: Mikrobiologia - dyskusja ogólna

Post autor: serenity89 »

przejrzalam caly watek lecz nie znalzlam odpowiedzi wiec sie pytam. zalozmy taka sytuacje: koncze licencjat z biologii na UŁ (gdzie mikrobiologia jest osobnym kierunkiem). Czy w tej sytuacji moge startowac na studia magisterskie z mikrobiologii? prosze o szybka i jasna odpowiedz.
corelips
Posty: 26
Rejestracja: 10 mar 2011, o 23:34

Re: Mikrobiologia - dyskusja ogólna

Post autor: corelips »

Bardzo chetnie bym pomogla, ale niestety jestem osoba, ktora ma przed soba wybor dalszego ksztalcenia po maturze - a zupelnie nie wiem na co warto isc. wiadomo, biologia mnie interesuje, genetyka, kosmetologia rowniez, zastanawialam sie intensywnie nad psychologia [analityczna albo bizneeeeeeesu, o tak!] i jestem confused!
Czy ktos bylby w stanie mi doradzic w kwestii przyszlosci?
mat91cel
Posty: 2
Rejestracja: 1 maja 2009, o 14:59

Re: Mikrobiologia - dyskusja ogólna

Post autor: mat91cel »

Szkoda, że nikt nie odpowiada na pytania tutaj zadane. Ja sam sie bardzo mocno zastanawiam czy isc na biologie i potem specjalizacje z mikrobiologii czy odrazu mikrobiologie
zetsu
Posty: 190
Rejestracja: 22 maja 2009, o 12:49

Re: Mikrobiologia - dyskusja ogólna

Post autor: zetsu »

Osobiście wybrałbym biologię lub biotechnologię. Chociażby z tego względu, że po mikrobiologii nie możesz zrobić uprawnień diagnosty laboratoryjnego. Ponadto mikrobiologia to wąska dziedzina wiedzy, przez co ogranicza horyzont znalezienia pracy.
corelips
Posty: 26
Rejestracja: 10 mar 2011, o 23:34

Re: Mikrobiologia - dyskusja ogólna

Post autor: corelips »

Hmmm. a po biologii mając dobrze opanowany j. angielski? Jakie są perspektywy?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości