Mikrobiologia UW - studia podyplomowe

Uczelnie o kierunku mikrobiologia. Zasady rekrutacji oraz punktacji dla wybranych uczelni. Pomoc w przygotowaniu do pracy zawodowej w zakresie mikrobiologii.
wiosna494
Posty: 14
Rejestracja: 13 cze 2010, o 15:54

Mikrobiologia UW - studia podyplomowe

Post autor: wiosna494 »

Jest tutaj może ktoś kto ukończył/jest w trakcie/planuje rozpoczęcie studiów podyplomowych na Uniwersytecie Warszawskim, na kierunku MIKROBIOLOGIA, HIGIENA, ŚRODOWISKO - BEZPIECZEŃSTWO I JAKOŚĆ W PRAKTYCE PRZEMYSŁOWEJ

Kod: Zaznacz cały

psmhs.biol.uw.edu.pl
patrycia90
Posty: 3
Rejestracja: 10 sty 2008, o 12:31

Re: Mikrobiologia UW - studia podyplomowe

Post autor: patrycia90 »

ja planuje rozpocząć te studia, ale jeszcze się zastanawiam

Może ktoś się wypowie, ktoś kto je studiuje lub ukończył
ilus111
Posty: 1
Rejestracja: 24 paź 2014, o 15:10

Re: Mikrobiologia UW - studia podyplomowe

Post autor: ilus111 »

ja w tym roku rozpoczynam
mikro
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2015, o 11:16

Re: Mikrobiologia UW - studia podyplomowe

Post autor: mikro »

Czy te studia nastawione są na praktykę jaka panuje w laboratoriach zakładowych? Jestem po mikrobiologii spec. mikrobiologia medyczna i chciałabym podnieść swoje kwalifikacje w mikrobiologii przemysłowej, zwłaszcza że jest to związane z moją pracą. Mógłby ktoś napisać czy można tutaj liczyć na rozszerzenie materiału mikrobiologicznego, nowinki w metodyce badań, praktykę w środowisku zakładowym? Obawiam się trochę podstaw z mikro, choć zdaję sobie sprawę, że część materiału może (ale nie musi) się powtórzyć. Teoria jest ważna, ale jak strona praktyczna? Każda odpowiedź będzie bardzo pomocna
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości