Mikrobiologia w Szczecinie

Uczelnie o kierunku mikrobiologia. Zasady rekrutacji oraz punktacji dla wybranych uczelni. Pomoc w przygotowaniu do pracy zawodowej w zakresie mikrobiologii.
Linnhe
Posty: 2
Rejestracja: 6 lip 2012, o 13:29

Mikrobiologia w Szczecinie

Post autor: Linnhe »

Witam,
podobnie jak innych 74 szczęśliwców zakwalifikowałam się na mikrobiologię na US. Niestety moja wiedza o poziomie nauczania na tym uniwersytecie jest niewielka. Czy ktoś z was orientuje się jak traktowany jest tam ten kierunek i cała biologia? Zależy mi aby mieć dobre wyniki na studiach gdyż planuję robienie magistra za granicą, a tam licencjat na poziomie to skarb.

Z góry dziękuję za odpowiedź
Gabi
pwsz
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2016, o 13:44

Re: Mikrobiologia w Szczecinie

Post autor: pwsz »

Studiowałam tam Biologię. Kierunek mikrobiologii jest całkiem świeży, moja koleżanka zdecydowała się również to studiować. Poziom jest wysoki, wbrew pozorom na Uniwersytecie Szczecińskim jest trudniej się utrzymać, a profesorowie z katedr jak mikrobiologia, biochemia, genetyka, chemia nie ułatwiają życia. Ja osobiście jestem zadowolona, bo nie miałam problemów z nauką, ale dużo osób nie wyrabia.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości