MNOŻNIK-rekrutacja 2009-fizyka

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
morix171

Re: MNOŻNIK-rekrutacja 2009-fizyka

Post autor: morix171 »

Tak, ale jeżeli rzeczywiście w tym roku jest tak mało rozszerzonych, to chyba nie będą blokować miejsca podstawowym jeśli dostaną się gdzieś indziej (mam na myśli ludzi z innych regionów bo z tego co ktoś pisał to w Szczecinie mało zdaje rozszerzoną).

Poza tym weźmy średni wynik z rozszerzonej jakieś 60%. Na podstawie daje to 90% a na tyle da się ją napisać jeśli jest się solidnie przygotowanym. Rozszerzona może się okazać np. dosyć trudna jak ta z 2005 i wtedy nawet taki przelicznik może nie pomóc. Ciężko cokolwiek przewidzieć jeśli jeszcze nie widzieliśmy arkuszy.
conchita_wurst
Posty: 68
Rejestracja: 10 lip 2008, o 15:11

Re: MNOŻNIK-rekrutacja 2009-fizyka

Post autor: conchita_wurst »

ja sądze, że na szczecin złozy dużo ludzi, ktrzy wybieraja sie na te uczelnie gdzie sa zmuszeni zdac rozszerz (np. krakow) i beda robic sztuczne tłumy przy pierwszej rekrutacji, ale potem, mam nadzieje, to sie jakos ustabilizuje.

poza tym uwazam, ze pkt w szczecinie nie przekroczą 300 pkt (no moze w tym pierwszym naborze), bo tacy dobrzy ludzie uciekaja ze szczecina:)

ja nie chce tego mowic, ale rozwazajac wasze posty to wy sami mowicie, ze kandydaci z podst. nie maja szans, wiec po co składac? myslcie tak dalej./

w szczec rzeczywiscie mało kto (z tych dobrych LO, badziewnych szkół nie uwzgledniam) zdaje rozszerz fize

co do fizyki w tamtym rozszerzenie było bardzo łatwe, moim zdaniem, a fiza poszła jak zwykle. no i wychodzi na to, ze w tym roku dadza trudna fizyke i łatwa biologię. ale moja pani od fizy zawsze powtarzała, ze z roku na rok coraz mniej osob siega po rozszerz fize i komisja stara sie robic przyjazxniejsze arkusze no moze.
kubekgeetez
Posty: 36
Rejestracja: 28 kwie 2009, o 15:56

Re: MNOŻNIK-rekrutacja 2009-fizyka

Post autor: kubekgeetez »

heh obyś miała rację=] ja zdaje cały komplet rozszerzenia i mam nadzieje że sie dostane do Wrocka, ale na PAM też składam żeby mieć deskę ratunku, wiec jesli sie dostane do Wro to oczywiście zwalniam miejsce jak najszybciej dla innych zeby tłoku nie robić=] oczywiście mam nadzieje że na PAMie dadzą szanse wszystkim bez względu na fizyke pods czy rozsz=]
biologiczka90
Posty: 239
Rejestracja: 23 sty 2009, o 13:15

Re: MNOŻNIK-rekrutacja 2009-fizyka

Post autor: biologiczka90 »

Kurcze ja nawet o takim wrocku nie mysle,bo wiem sie nie dostane i gdybym nawet zdawala caly komplet rozszerzen to modlilabym sie zebym sie dostala na PAM! Kurcze tak mi zalezy,jestem z Gorzowa wiec mialabym blisko 2 godziny autobusem i dodatkowo ciocie w Szczecinie,wiec wszystko fajnie.tylko trzeba sie dostac
kubekgeetez
Posty: 36
Rejestracja: 28 kwie 2009, o 15:56

Re: MNOŻNIK-rekrutacja 2009-fizyka

Post autor: kubekgeetez »

wiesz. ja tez mam daleko bo jestem z małej miejscowość z pod Chełma ( tego na Lubelszczyźnie ) i do wrocka daleko a szczecin tym bardziej ale chce sie wyrwac na zachód dlatego ostro pracuje i mam nadzieje że będzie dobrze. a jesli nie będzie Wro to jest jeszcze Wawa lub no i Pam=]

[ Dodano: Wto Kwi 28, 2009 18:04 ]
lub to oczywiście Lublin=] tylko tam tez porobili bo zabrali fizykę i mina mi zrzedła na dniach otwartych/
biologiczka90
Posty: 239
Rejestracja: 23 sty 2009, o 13:15

Re: MNOŻNIK-rekrutacja 2009-fizyka

Post autor: biologiczka90 »

A jak Ci idzie fizyka? i ogolnie na jakie wyniki liczysz?
kubekgeetez
Posty: 36
Rejestracja: 28 kwie 2009, o 15:56

Re: MNOŻNIK-rekrutacja 2009-fizyka

Post autor: kubekgeetez »

hmm jak robię arkusze to idą mi tak 70-80 procent, nie zdarzyło mi się więcej ale wiesz, nawet jak pisaliśmy je w szkole na fakultetach to to było bez stresu i człowiek nie musiał myśleć co będzie jak nie wyjdzie.a tu będzie inaczej, mam nadzieje że mnie stres nie zje, parę tabletek Persenu i jedziesz jak to mówi mój kumpel z fizy=]
KuBuS
Posty: 184
Rejestracja: 1 wrz 2006, o 10:50

Re: MNOŻNIK-rekrutacja 2009-fizyka

Post autor: KuBuS »

kubekgeetez pisze:hmm jak robię arkusze to idą mi tak 70-80 procent, nie zdarzyło mi się więcej ale wiesz, nawet jak pisaliśmy je w szkole na fakultetach to to było bez stresu i człowiek nie musiał myśleć co będzie jak nie wyjdzie.a tu będzie inaczej, mam nadzieje że mnie stres nie zje, parę tabletek Persenu i jedziesz jak to mówi mój kumpel z fizy=]
rozszerzona?
morix171

Re: MNOŻNIK-rekrutacja 2009-fizyka

Post autor: morix171 »

KuBuS pisze:rozszerzona?
kubekgeetez pisze:ja zdaje cały komplet rozszerzenia
Jeśli tak kuleje czytanie ze zrozumieniem to nie wróżę sukcesu na maturze
kubekgeetez
Posty: 36
Rejestracja: 28 kwie 2009, o 15:56

Re: MNOŻNIK-rekrutacja 2009-fizyka

Post autor: kubekgeetez »

nie wiem czy 70-80 procent to dużo ale mnie z rozszerzonej satysfakcjonuje=] mam nadzieje że wystarczy=]
KuBuS
Posty: 184
Rejestracja: 1 wrz 2006, o 10:50

Re: MNOŻNIK-rekrutacja 2009-fizyka

Post autor: KuBuS »

morix171 pisze:
KuBuS pisze:rozszerzona?
kubekgeetez pisze:ja zdaje cały komplet rozszerzenia
Jeśli tak kuleje czytanie ze zrozumieniem to nie wróżę sukcesu na maturze
spoko nie zainteresowalem sie wczesniejszymi wypowiedziami kolegi poprostu

swoja droga moglem zadac pytanie na pw

pozdraiwam
biologiczka90
Posty: 239
Rejestracja: 23 sty 2009, o 13:15

Re: MNOŻNIK-rekrutacja 2009-fizyka

Post autor: biologiczka90 »

morix to bardzo duzo jesli chodzi o fizyke rozsz,ogladalam listy rankingowe na Akademie Medyczne z tamtego roku(kiedy fizyka byla przeciez prosta) i powyzej 70% bylo naprawde bardzo rzadko.
Xoth
Posty: 95
Rejestracja: 30 lip 2008, o 21:18

Re: MNOŻNIK-rekrutacja 2009-fizyka

Post autor: Xoth »

Mnie 70-75% by usatysfakcjonowało, chyba nawet w pełni . Coś tam z fizyki kojarzę, ale jeszcze nie zacząłem powtórek . Dwa arkusze jak do tej pory zrobiłem na około 60% więc jak powtórzę, te 10-15% powinno podskoczyć.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości