MNOŻNIK-rekrutacja 2009-fizyka

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
biologiczka90
Posty: 239
Rejestracja: 23 sty 2009, o 13:15

Re: MNOŻNIK-rekrutacja 2009-fizyka

Post autor: biologiczka90 »

a ja nie rozumiem,o co Ci chodzi a propos tekstu morixa. Napisal,ze z 70-75 %bylby zadowolony.W zwiazku z tym ze pisal mature rok temu (a z tego co pamietam to mial 65-wiec jesli chodzi o fize to bardzo ladnie) to zapewne wiele pamieta i bez powtorek wyszlo 60%.Ma jeszcze dwa tygodnie,wiec jesli powtorzy to chyba jasne ze wynik bedzie jeszcze wyzszy.

Jestem z Gorzowa,wiec chyba to jest jasne,że chcialabym studiowac gdzies blisko domu,gdybym pojechala do Wroclawia,to sam dojazd zajmowalby mi dzien.
A ze mam w Szcz.ciocie,to mialabym wlasny pokoj i nie musialabym sie szwendac po akademikach czy stancjach ]

[ Dodano: Sob Maj 02, 2009 09:05 ]
Zreszta skad te wiadomosci ze malo kto zdaje rozszerzenie w Szcz? Mam przyjaciolke wtrzynastce i wszyscy zdaja rozszerzenie.
morix171

Re: MNOŻNIK-rekrutacja 2009-fizyka

Post autor: morix171 »

Biologiczka wydaje mi się, że mylisz mnie z Xoth . Ale nie gniewam się. Wprawdzie to może trochę offtop ale chyba większość ludzi chciałaby studiować tak, żeby nie trzeba było do domu jechać 600 czy więcej km (chociaż za blisko też jest źle P) więc nie widzę w tym nic dziwnego. Inna sprawa, że to nie jest temat tego wątku .
conchita_wurst
Posty: 68
Rejestracja: 10 lip 2008, o 15:11

Re: MNOŻNIK-rekrutacja 2009-fizyka

Post autor: conchita_wurst »

hahaha

ale argumenty:)

z trzynastki mało kto w ogole mysli o szczecinie)
biologiczka90
Posty: 239
Rejestracja: 23 sty 2009, o 13:15

Re: MNOŻNIK-rekrutacja 2009-fizyka

Post autor: biologiczka90 »

To moja sprawa. Wiec prosze Cie bardzo,nie wnikaj.


No niestety. Moja kolezanka jest w biol-chemie. I z tego co wiem,wiele osob wybiera Szczecin. Zreszta z tamtego roku takze ponad polowa osob, ktora w ogole myslala o medycynie z 13 poszla na PAM
Xoth
Posty: 95
Rejestracja: 30 lip 2008, o 21:18

Re: MNOŻNIK-rekrutacja 2009-fizyka

Post autor: Xoth »

abyaby pisze:
Xoth pisze:Mnie 70-75% by usatysfakcjonowało, chyba nawet w pełni . Coś tam z fizyki kojarzę, ale jeszcze nie zacząłem powtórek . Dwa arkusze jak do tej pory zrobiłem na około 60% więc jak powtórzę, te 10-15% powinno podskoczyć.
hahahahahaha!

Twój wynik będzie o te 10 -15% niższy niżprognozujesz

naprawde śmieszą mnie waszespekulacje", jaracie się swoimi wynikami, jakbyscie byli niewaidomo jak świetni, a gdyby rzeczywiście tak było, mało kto myślałby z was o szczecinie.

no pękam ze śmiechu po tym ostatnim poście

aa i rozwala mnie ten tekst biologiczki o tym, ze fajnie byłoby sie dostac do szczec, bo ma tam ciocie i 2 godz autobusem i w ogole, hahahahaha!
Odpowiem ci cytatem z Cejrowskiego:Z głupkami nie ma sensu dyskutować, przed głupkami trzeba się bronić."
conchita_wurst
Posty: 68
Rejestracja: 10 lip 2008, o 15:11

Re: MNOŻNIK-rekrutacja 2009-fizyka

Post autor: conchita_wurst »

Toteż nic więcej nie napiszę na temat Twoich wypowiedzi:)

[ Dodano: Sob Maj 09, 2009 21:47 ]
a kto z was wybiera się na stomatologię?
gajuss19
Posty: 199
Rejestracja: 9 lip 2008, o 21:20

Re: MNOŻNIK-rekrutacja 2009-fizyka

Post autor: gajuss19 »

wiec do szczecina nawet nie ma co skladac jak mam 80% z podstawy
michael1990
Posty: 5
Rejestracja: 21 kwie 2009, o 19:08

Re: MNOŻNIK-rekrutacja 2009-fizyka

Post autor: michael1990 »

Przeczytałem na stronie PAM w Szczecinie że:

W związku z informacją uzyskaną z Ministerstwa Zdrowia, Pomorska Akademia Medyczna w Szczecinie odstępuje od zastosowania w postępowaniu rekrutacyjnym na rok akademicki 2009/2010 przelicznika podwyższającego punktację kandydatom, którzy zdawali „nową maturę” z wymaganego przedmiotu na poziomie rozszerzonym.

Stosowna zmiana Uchwał Senatu Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie zostanie dokonana na najbliższym posiedzeniu Senatu Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie w dniu 27 maja 2009 r.


:(
m0rix
Posty: 161
Rejestracja: 15 maja 2009, o 06:16

Re: MNOŻNIK-rekrutacja 2009-fizyka

Post autor: m0rix »

Obrotny z ciebie gość, że tak szybko się dokopałeś do tej informacji. Nikt na forum jeszcze o tym nie wiedział.
michael1990
Posty: 5
Rejestracja: 21 kwie 2009, o 19:08

Re: MNOŻNIK-rekrutacja 2009-fizyka

Post autor: michael1990 »

Przypadkowo tylko wszedłem na stronę PAMu. Znalazłem jeszcze coś takiego

Kod: Zaznacz cały

miasta.gazeta.pl/szczecin/1,34939,6628020,Maturzysci__PAM_namieszala_z_rekrutacja.html
Rozumiem jakby tezasady były ustalane rok temu, a nie niecały tydzień przed rozpoczęciem rekrutacji.

Ci co zdawali fizykę na poziomie rozszerzonym nie mają w takim razie prawie żadnych szans! Nie będę składał tam papierów, bo nie ma sensu

Pozdro
pamparam89
Posty: 59
Rejestracja: 19 maja 2009, o 10:21

Re: MNOŻNIK-rekrutacja 2009-fizyka

Post autor: pamparam89 »

Dzisiaj jest spotkanie w sprawie PAM.Zobaczymy co damy rade zrobic.

20.00 przy bibliotece na starkiewicza
Awatar użytkownika
Wendy
Posty: 430
Rejestracja: 15 maja 2008, o 16:39

Re: MNOŻNIK-rekrutacja 2009-fizyka

Post autor: Wendy »

m0rix pisze:Obrotny z ciebie gość, że tak szybko się dokopałeś do tej informacji. Nikt na forum jeszcze o tym nie wiedział.
michael1990, moim zdaniem to była ironia
Asiatka
Posty: 90
Rejestracja: 10 lip 2008, o 10:22

Re: MNOŻNIK-rekrutacja 2009-fizyka

Post autor: Asiatka »

biblioteka główna PAM jest na Powstańców Wlkp (chyba 20) przy netto:)nie na StarkiewiczaP
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości