MNOŻNIK-rekrutacja 2009-fizyka

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
fk89
Posty: 43
Rejestracja: 6 sty 2007, o 14:00

Re: MNOŻNIK-rekrutacja 2009-fizyka

Post autor: fk89 »

ej to już jest przegięcie, PAM robi ludziom wode z mózgu, ja rozumiem, mogli się zastanawiać w maju zeszłego roku, ale nie teraz.

ktoś dał łapówe, jakiś tatuś synusia który zdawał podstawe z fizyki i już zmieniają!

to jest nieetyczne!

pff!
KuBuS
Posty: 184
Rejestracja: 1 wrz 2006, o 10:50

Re: MNOŻNIK-rekrutacja 2009-fizyka

Post autor: KuBuS »

dobrze jest co mieli powiedziec Ci ktorzy zadeklarowali sie na podstawe fizy a nagle sie okazuje ze jakis przelicznik robia. ? jakby niebylo zawsze ktos bedzie plakal
Awatar użytkownika
Nikołajewna
Posty: 146
Rejestracja: 2 lip 2008, o 21:27

Re: MNOŻNIK-rekrutacja 2009-fizyka

Post autor: Nikołajewna »

gajuss19 pisze:wiec do szczecina nawet nie ma co skladac jak mam 80% z podstawy
Szczecin zniósł swoje głupie obliczenia. Rozszerzona jak i podstawa będą się liczyć tak samo .
Awatar użytkownika
formica
Posty: 784
Rejestracja: 6 lip 2008, o 00:18

Re: MNOŻNIK-rekrutacja 2009-fizyka

Post autor: formica »

Co jest moim zdaniem nie fair.
Awatar użytkownika
Acetylocholina
Posty: 1308
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11

Re: MNOŻNIK-rekrutacja 2009-fizyka

Post autor: Acetylocholina »

moim zdaniem to też jest karygodne, nie wiem jak ktoś, kto to uchwalał, ale mnie by gryzło sumienie, że pozbawiłam równej szansy wszystkich rekrutujących tak na ostatnią chwilę
Idaho
Posty: 15
Rejestracja: 19 cze 2009, o 20:51

Re: MNOŻNIK-rekrutacja 2009-fizyka

Post autor: Idaho »

Ładna mi wyższa sprawiedliwość", naprawdę. Jakby mi się nie chciało uczyć też wybrałabym podstawę.
cessar
Posty: 122
Rejestracja: 11 lip 2008, o 16:35

Re: MNOŻNIK-rekrutacja 2009-fizyka

Post autor: cessar »

To nie było fair ale takie życieP Nawet konstytucja mówi że wszyscy są równiP więc nie możemy mieć różnego przelicznika<lol2 choć tak na poważnie to wychodzi że w naszym państwie są równi i równiejsi, ale już nic na to nie poradzimy i trzeba to zaakceptować. Jedynym pocieszeniem jest to że podstawową fizykę pisało jedynie niecałe 20 % piszących fizykę)
KuBuS
Posty: 184
Rejestracja: 1 wrz 2006, o 10:50

Re: MNOŻNIK-rekrutacja 2009-fizyka

Post autor: KuBuS »

cessar pisze:Jedynym pocieszeniem jest to że podstawową fizykę pisało jedynie niecałe 20 % piszących fizykę)
no tak ale moim zdaniem % osob piszacych fizyke podstawowa i myslacych o medycynie byl jednak wiekszy
cessar
Posty: 122
Rejestracja: 11 lip 2008, o 16:35

Re: MNOŻNIK-rekrutacja 2009-fizyka

Post autor: cessar »

Może i tak choć ja i tak wolę wojskowo lekarski w Łodzi) Mam nadzieję że nie będę musiał się przejmować Szczecinem) co nie zmienia faktu że źle to rozwiązali. Wg mnie powinni zrobić by osoby rozczarowane takim obrotem sprawy mogły przystąpić do egzaminu wstępnego na poziomie podstawowym z fizyki. To byłoby jakieś rozwiązanie, no ale cóż.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości