moderatorzy działu SZYNSZYLE

Awatar użytkownika
przyrodnik
Posty: 551
Rejestracja: 14 lip 1997, o 01:00

moderatorzy działu SZYNSZYLE

Post autor: przyrodnik »

offtop na temat moderatorów działuSZYNSZYLE
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2007, o 21:57 przez przyrodnik, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
andi
Posty: 87
Rejestracja: 5 lip 2007, o 12:44

Re: moderatorzy działu SZYNSZYLE

Post autor: andi »

ja mogę się zgłosić. każdy może spróbować! Czemu nie!?
Awatar użytkownika
dawidw
Posty: 797
Rejestracja: 10 mar 2007, o 17:39

Re: moderatorzy działu SZYNSZYLE

Post autor: dawidw »

Z tego co zaobserwowałem, najtrafniejszym kandydatem wg mnie na moderatora owego działu jest użytkownik muppet. Pozdrawiam
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: moderatorzy działu SZYNSZYLE

Post autor: Szyszek1993 »

Ja równiez myslę że najodpowiedniejszym kandydatem na moderatora działuSzynszyle jest muppet. Wykazuje sie bardzo dobrą znajomością tematu, co jest jednaym z atutów!
Mysza
Posty: 17
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 15:58

Re: moderatorzy działu SZYNSZYLE

Post autor: Mysza »

hmm rozmawiałam już z Agusią.

"Casting na to zupełnie zły pomysł na wybieranie moderatorów Niestety. Osoba chcąca zostać modem musi wykazywać się dużą wiedzą i dlatego takie osoby obserwuje się tygodniami zanim zostanązaproszone (nie wybrane systemem: -dobra ja mogę od biedy zostać modem.) do grona modów (przynajmniej u Nas).

Jeśli chcecie mieć kompetentych modów radzę poświęcić troszkę czasu na analizowanie treści pisanych przez niektórych użytkowników. Zdarzało mi się zauważyć posty pisane nie na temat, przez samych modów i to co chwilkę w danym wątku.hmm?! Oczywiście można na chwilkę odejść od tematu, gdyż rozmowa czy dyskusja nigdy nie toczą się w lini prostej odciętej od innych tematów, ale niektóre posty: dwu wyrazowe należałoby sobie darować jeśli już się jest tym Modem P

To samo tyczy się ilości punktów w profilu, które tak naprawdę nie stanowią o wiedzy danej osoby łatwo można je nabić posatmi typu : ale fajnie, ja też tak zrobię brawo dla Was za odwagę. itp. To wogóle nie ma wartości

Naprawdę, opłaca się poczekać z wyborem moda, aż trafi się osoba kompetentna.


***
Na zakończenie napiszę Wam coś wesołego (żart), co mówi nasz Admin do nas Modów:
"Jeśli nie masz wystarczająco dużo do napisania, co usprawiedliwiłoby powstanie twojego posta i wypełnienie miejsca równego wielkości twojego awatara obok, to nie pisz głupot."
Oczywiście nie zawsze da się to miejsce zapełnić, ale obrazuje to po czesci o co tu chodzi.
Ostatnio zmieniony 7 wrz 2007, o 16:27 przez Mysza, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
jillian
Posty: 334
Rejestracja: 20 lis 2006, o 15:10

Re: moderatorzy działu SZYNSZYLE

Post autor: jillian »

Szyszek1993, co się stało, zrezygnowałeś?
wiza55
Posty: 103
Rejestracja: 23 lip 2007, o 16:40

Re: moderatorzy działu SZYNSZYLE

Post autor: wiza55 »

Ja chętnie bym spróbowała!
Awatar użytkownika
dawidw
Posty: 797
Rejestracja: 10 mar 2007, o 17:39

Re: moderatorzy działu SZYNSZYLE

Post autor: dawidw »

Mysza pisze:"Casting na to zupełnie zły pomysł na wybieranie moderatorów Niestety. Osoba chcąca zostać modem musi wykazywać się dużą wiedzą i dlatego takie osoby obserwuje się tygodniami zanim zostanązaproszone (nie wybrane systemem: -dobra ja mogę od biedy zostać modem.) do grona modów (przynajmniej u Nas).
Napisała co wiedziała- to są oczywiste sprawy i mam nadzieje że nie tyczą się mojej wypowiedzi. Pewni kandydaci tutaj są albo zbyt młodzi, albo zbyt mało doświadczeni, wreszcie mają za mały staż. I my dobrze o tym wiemy, administrator też dobrze zna użytkowników i wie kto jaki jest. Ja już troche na forum jestem i popieram co wczesniej powiedziałem- muppet moim kandydatem. Wiza55 i andi jesteście troche za mało doświadczone- nie mówie że nie macie wiedzy, ale wiedza musi iść w parze z doświadczeniem i praktyką.

Pozdrawiam
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: moderatorzy działu SZYNSZYLE

Post autor: Szyszek1993 »

jillian pisze:Szyszek1993, co się stało, zrezygnowałeś?
Tak, gdyż nie mam na tyle czasu by pożądkować forum szynszyle. Myślę jednak, że znajdzie sie osoba, która podejmie sie tej funkcji!
Mysza
Posty: 17
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 15:58

Re: moderatorzy działu SZYNSZYLE

Post autor: Mysza »

dawidw pisze:Napisała co wiedziała- to są oczywiste sprawy i mam nadzieje że nie tyczą się mojej wypowiedzi.
dawidw, nie musisz się unosić. Nie pisałam ani do Ciebie ani do Nikogo innego, pisałam ogólnie. To chyba widać
Awatar użytkownika
dawidw
Posty: 797
Rejestracja: 10 mar 2007, o 17:39

Re: moderatorzy działu SZYNSZYLE

Post autor: dawidw »

Mysza pisze:dawidw, nie musisz się unosić. Nie pisałam ani do Ciebie ani do Nikogo innego, pisałam ogólnie. To chyba widać
przepraszam, może faktycznie mnie poniosło, ale licze na to, że moderatorem zostanie rzetelna osoba, która będzie tu pilnowac porządku, bo do tej pory to różnie z tym było
muppet
Posty: 413
Rejestracja: 17 lip 2006, o 23:15

Re: moderatorzy działu SZYNSZYLE

Post autor: muppet »

dzięki ale chyba nie skorzystam. zaraz październik się zacznie i bedę miała mało czasu. A nie lubię podejmować się zobowiązań i potem ich nie wypełniać.
Poza tym nie mam tyle cierpliwości Może ktoś z nowych forumowiczów ale starszych wiekiem i doświadczeniem wyrazi chęć?
Mysza
Posty: 17
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 15:58

Re: moderatorzy działu SZYNSZYLE

Post autor: Mysza »

dawidw pisze:przepraszam, może faktycznie mnie poniosło, ale licze na to, że moderatorem zostanie rzetelna osoba, która będzie tu pilnowac porządku, bo do tej pory to różnie z tym było
No widzisz i tylko o to mi chodziło Spoksik, przeprosiny przyjęte
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości