MON łódź medyczne

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Hypokrates
Posty: 89
Rejestracja: 29 cze 2010, o 14:54

Re: MON łódź medyczne

Post autor: Hypokrates »

Zapraszam na priv.
RudaWiewiorka
Posty: 11
Rejestracja: 11 mar 2015, o 17:14

Re: MON łódź medyczne

Post autor: RudaWiewiorka »

Hej, ja w tym roku próbuje na MON
Awatar użytkownika
alicia
Posty: 94
Rejestracja: 22 lip 2013, o 13:34

Re: MON łódź medyczne

Post autor: alicia »

RudaWiewiorka, jak idą przygotowania do sprawnościówki i nauka do matury? Zdajesz po raz pierwszy, czy poprawiasz?:)
RudaWiewiorka
Posty: 11
Rejestracja: 11 mar 2015, o 17:14

Re: MON łódź medyczne

Post autor: RudaWiewiorka »

"alicja poprawiam maturę(oby, w końcu chce ją poprawić) co do sprawnościówki, boje sie koperty i pompek bo z biegania mam dobry czas, choć sama nie wiem
"alicia już studiujesz?
Awatar użytkownika
alicia
Posty: 94
Rejestracja: 22 lip 2013, o 13:34

Re: MON łódź medyczne

Post autor: alicia »

RudaWiewiorka, studiowałam do 8 grudnia dietetykę XD, ale zrezygnowałam by w całości oddać się nauce do poprawy.
RudaWiewiorka
Posty: 11
Rejestracja: 11 mar 2015, o 17:14

Re: MON łódź medyczne

Post autor: RudaWiewiorka »

alicia przygotowujesz się jakoś konkretnie np jesli chodzi o kopertę czy pompki?
alicia startujesz do MONU pierwszy raz?
Awatar użytkownika
alicia
Posty: 94
Rejestracja: 22 lip 2013, o 13:34

Re: MON łódź medyczne

Post autor: alicia »

Tak, na MON pierwszy raz. Koperty nie mam jak za bardzo, natomiast pompki po prostu robię
ooo97
Posty: 67
Rejestracja: 25 sty 2016, o 11:13

Re: MON łódź medyczne

Post autor: ooo97 »

Słuchajcie Jak to jest w końcu z tą komisją? Załóżmy, że jadę na ten egzamin do WSOWLu i już wtedy muszę mieć orzeczenie od komisji?
Czy jako dziewczyna nie przechodzę takiej drogi postępowania i idę jedynie do specjalistów, którzy podbijają papierki, że nie ma przeciwwskazań? Jeśli tak to do kogo? Okulista, dentysta czy wystarczy jedynie lekarz medycyny pracy?
Awatar użytkownika
alicia
Posty: 94
Rejestracja: 22 lip 2013, o 13:34

Re: MON łódź medyczne

Post autor: alicia »

Na stronie wsowl jest cała ustawa i tam po kolei jest opisane jak to wygląda. Z tego co pamiętam do 15 maja chyba trzeba zgłosić się do swojego WKU, oni dają Ci skierowanie na badania do określonego szpitala . I jeśli dobrze pamiętam z rekrutacji znajomych to oni już te dokumenty wysyłają do Wrocławia a Ty dostajesz książeczkę z kategorią wojskową z

RudaWiewiorka
Posty: 11
Rejestracja: 11 mar 2015, o 17:14

Re: MON łódź medyczne

Post autor: RudaWiewiorka »

Na początku musisz zaczekać na pojawienie sie na str WSOWL formularza rekrutacyjnego ktory wypelniasz, i wtedy jedziesz wraz zyciorysem i aktem urodzenia do wku i dopiero wtedy masz wyznaczoną date na badania lekarskie i badania psychologiczne na wyniki lekarskich czeak sie do 2 tygodni, a na psycho bezposrednio po badaniu masz okreslona zdolność psychologiczna do pelnienia słuzby.
Awatar użytkownika
alicia
Posty: 94
Rejestracja: 22 lip 2013, o 13:34

Re: MON łódź medyczne

Post autor: alicia »

RudaWiewiorka, na wyniki to zależy od WKU i szpitala. U mnie dało się załatwić u lekarza wszystko w dwa dni
RudaWiewiorka
Posty: 11
Rejestracja: 11 mar 2015, o 17:14

Re: MON łódź medyczne

Post autor: RudaWiewiorka »

ja lekarza załatwiłam w kilka godzin, ale psycholog hm. pamietam chyba z 7 godzin siedziałam w poradni psychologicznej
Awatar użytkownika
alicia
Posty: 94
Rejestracja: 22 lip 2013, o 13:34

Re: MON łódź medyczne

Post autor: alicia »

Mam takie pytanie, co powinnam wybrać w rubryce w rejestracji stosunek do służby wojskowej: uregulowany czy nieuregulowany?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości