MON łódź medyczne

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Kacperek
Posty: 274
Rejestracja: 23 mar 2013, o 18:05

Re: MON łódź medyczne

Post autor: Kacperek »

Ile mniej więcej osób polega na pierwszym roku? Nie mówię tutaj o osobach które same zrezygnowały. Wiem, że nie ma września, co często ratuje tyłek, więc pytam)

Dzięki
nataliasz
Posty: 9
Rejestracja: 6 cze 2013, o 15:49

Re: MON łódź medyczne

Post autor: nataliasz »

własnie, ile polega? ja tez nigdzie nie moge sie tego doczytac . Slyszalam w ogole ze na tym calym MONie jest tyle poprawek ile trzeba, bo wojsko jest ubogie w lekarzyWiec zastanawiam sie czy w ogole był przypadek, kiedy ludzie zwracali pieniądze, za to ze uwalili Swoją drogą przeraza mnie to , takie troche wyzwanie Jaki w ogole przewidujecie prog w tym roku ? . Tylko tak optymalnie, no nie . Ja mam egzaminy 4 lipca, juz sie stresuje, ze beda same wysportowane kobitki, a ja wśród nich jedyna sie wyrózniająca, ale co tam, moze znajde równą sobie
icha
Posty: 22
Rejestracja: 28 sty 2013, o 01:21

Re: MON łódź medyczne

Post autor: icha »

Ludzie, ogarnijcie się! Myślicie, że jeżeli ktoś studiuje z MONu, to ma łatwiej? Bez szans. Poprawek jest tyle, ile u normalnych studentów. Ludzi wywalają z tych studiów bez skrupułów, a na dodatek za tobą ciągnie się dług. Jest większa presja, cały czas jest się na świeczniku przez mundur.
Niestety nie ma łatwo. Mundur czasem pomaga, fajnie się jest na niego popatrzeć, ale nie oszukujmy się. niczego nie załatwia, to mocne zobowiązanie.

Zastanówcie się trzy razy czy naprawdę chcecie tu przyjść. Bo nie jest tak ślicznie i kolorowo. Do wielu rzeczy trzeba przywyknąć na nowo. Ta droga nakierowuje cię na najbliższe kilkadziesiąt lat.
Serio, polecam solidne przemyślenie drogi życiowej.
To, że mnie się tu naprawdę podoba, to jedno. Ale weźcie pod uwagę, że sporo osób ma mocne obiekcje i ja ich osobiście w wojsku nie widzę No ale cóż.
magdalena93
Posty: 109
Rejestracja: 1 lip 2012, o 22:59

Re: MON łódź medyczne

Post autor: magdalena93 »

nataliasz, nie przejmuj się, ja również nie jestem super wysportowana i na pewno będę się wyróżniać, ale przecież nie startuję na kierunki wojskowe tylko na lekarski, więc najważniejsze to zaliczyć te testy i już:) Ja się bardziej obawiam rekrutacji w Łodzi i progu.
Kacperek
Posty: 274
Rejestracja: 23 mar 2013, o 18:05

Re: MON łódź medyczne

Post autor: Kacperek »

icha pisze:Ludzie, ogarnijcie się! Myślicie, że jeżeli ktoś studiuje z MONu, to ma łatwiej? Bez szans. Poprawek jest tyle, ile u normalnych studentów. Ludzi wywalają z tych studiów bez skrupułów, a na dodatek za tobą ciągnie się dług. Jest większa presja, cały czas jest się na świeczniku przez mundur.
Niestety nie ma łatwo. Mundur czasem pomaga, fajnie się jest na niego popatrzeć, ale nie oszukujmy się. niczego nie załatwia, to mocne zobowiązanie.

Zastanówcie się trzy razy czy naprawdę chcecie tu przyjść. Bo nie jest tak ślicznie i kolorowo. Do wielu rzeczy trzeba przywyknąć na nowo. Ta droga nakierowuje cię na najbliższe kilkadziesiąt lat.
Serio, polecam solidne przemyślenie drogi życiowej.
To, że mnie się tu naprawdę podoba, to jedno. Ale weźcie pod uwagę, że sporo osób ma mocne obiekcje i ja ich osobiście w wojsku nie widzę No ale cóż.
Ja tylko zapytałem jak to wygląda, ile osób zostaje wywalonych.
martamarta1234
Posty: 81
Rejestracja: 19 maja 2013, o 13:36

Re: MON łódź medyczne

Post autor: martamarta1234 »

czy dostaliście jakieś potwierdzenie że wpłynęła wasza opłata rekrutacyjna? czy trzeba samemu się dowiadywać dzwoniąc do szkoły:)
nataliasz
Posty: 9
Rejestracja: 6 cze 2013, o 15:49

Re: MON łódź medyczne

Post autor: nataliasz »

Ja nic nie dostałam, wydrukowałam potwierdzenie przelewu, zeby nie było, ze nie wpłaciłam. . A zaswiadczenie o niekaralnosci juz macie, czy tez zostawiacie na ostatnią chwile, tak, jak ja ? . Boze, na wszystko brakuje mi czasu.
Mysle, ze jak sie nie dostaniemy i nie przekonamy jak tam jest, ile wylatuje i tak dalej, to od starszych rocznikow sie nie dowiemy . Strasznie tajemnicze to wszystko. Lepiej siedziec cicho
martamarta1234
Posty: 81
Rejestracja: 19 maja 2013, o 13:36

Re: MON łódź medyczne

Post autor: martamarta1234 »

ja zaświadczenie już sobie wyrobiłamd tak wszystko okaże się jak się dostaniemy d a kiedy pojawi się pierwsza lista? orientuje się ktoś
llalice
Posty: 20
Rejestracja: 22 maja 2013, o 11:33

Re: MON łódź medyczne

Post autor: llalice »

według harmonogramu rekrutacji 12.07
Qwerty234
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2013, o 10:44

Re: MON łódź medyczne

Post autor: Qwerty234 »

Hm, wie ktos z czego skladaja sie testy sprawnosciowe,bo z tego co mi wiadomo nie ma juz obecnie basenu?
I wie ktos po co sa potrzebne przedmioty pismiennicze?
llalice
Posty: 20
Rejestracja: 22 maja 2013, o 11:33

Re: MON łódź medyczne

Post autor: llalice »

Oczywiście ze jest basen, w tym roku po raz pierwszy. Kartka i długopis potrzebna aby w razie potrzeby coś zapisać
nataliasz
Posty: 9
Rejestracja: 6 cze 2013, o 15:49

Re: MON łódź medyczne

Post autor: nataliasz »

llalice, Ty drugi raz startujesz, ze wiesz jak to wygląda ? To moze i my sie czegos tez dowiemy . hehe, nie no ja tak tylko chciałam zpaytać kobietki, czy jak robicie pompki na ławeczce to klatką piersiową dotykacie jej, czy po prostu schodzicie barkami poniżej stawów łokciowych? I orientujecie sie jak wygląda ta koperta tam ? Czy najpierw sie biegnie 1/2 przekątnej, czy może całą długośc boku ? Jakie jest tam ustawienie naszej trasy obiegowej . Aa no i czy na betonie/bieżni/tawrniku/sali . ?
llalice
Posty: 20
Rejestracja: 22 maja 2013, o 11:33

Re: MON łódź medyczne

Post autor: llalice »

tak ja już drugi raz próbuje na MON, co do pompek i laweczki to wszystko jest opisane na stronie wso we wroclawiu, koperta i laweczka jest na sali, 800m na bieżni żużlowej

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości