Może jakieś zabawki? Czy cóś....

Kiara
Posty: 733
Rejestracja: 7 gru 2006, o 09:09

Re: Może jakieś zabawki? Czy cóś....

Post autor: Kiara »

Możliwe nie przeczę.
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: Może jakieś zabawki? Czy cóś....

Post autor: Szyszek1993 »

Myśle ze mi powiecie bo jak nie to chyba wet mi powie!
Kiara
Posty: 733
Rejestracja: 7 gru 2006, o 09:09

Re: Może jakieś zabawki? Czy cóś....

Post autor: Kiara »

Wet to dobre źródło informacji0prawie jak książka czy encyklopedia.
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: Może jakieś zabawki? Czy cóś....

Post autor: Szyszek1993 »

Samemu możesz sie pomylic a wetowi rzadko się to zdarza!
Kuba Czamara

Re: Może jakieś zabawki? Czy cóś....

Post autor: Kuba Czamara »

Proszę państwa chcę zrobić zabawkę ale nie wiem co zrobić pomóŻcie mi błagam na kolana pleays :(
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: Może jakieś zabawki? Czy cóś....

Post autor: Szyszek1993 »

Z takimi żartami to nie tutaj. A jeśli już chodzi ci o zabawki to najpierw poczytaj inne tematy i posty, bo te temat był juz poruszany! Może to być gałązka. konar!
Samanta
Posty: 25
Rejestracja: 9 kwie 2007, o 09:55

Może jakieś zabawki? Czy cóś....

Post autor: Samanta »

Mam jednego szynszylka. Gdy go puszczam po pokoju mam wrażenie że sie jej troszke nudzi. Co prawda biega z kąta do kąta wykonując przy tym dziwne piruety ale nie sądze żeby to dostarczało jej dobrą rozrywkę. Może są jakieś przedmoty któłrymi mogłaby sie bawić?
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: Może jakieś zabawki? Czy cóś....

Post autor: Szyszek1993 »

oja FiFi uwielbia kraść kredki ołówki które potem konsumuje a ostatnio na topwie sa pistolety z takiego zestawu! Wyglada komicznie jak biegnie z takim karabinem. FiFi nieraz lubi tez biegac za piłką jak w niej coś grzechocze! Tak to nie mam pomysłów!
nakrecona_malpa
Posty: 159
Rejestracja: 11 kwie 2007, o 16:30

Re: Może jakieś zabawki? Czy cóś....

Post autor: nakrecona_malpa »

szynszyle nie potrzebują zabawek mój poprostu kocha skakać po meblach i biegać. kupiłam mu taki kołowrotek do biegania w środku jak dla chomika tylko że wielki i nie był nim zachwycony sprawdził co to - nie spodobało sie -i wiecej sie nie zbliżał - także nie polecam
próbowałam też z różnego rodzaju kartonowymi rurami - ale to również nie był szczyt jego marzeń

jedyne co sie sprawdziło to gałęzie spiełam je na górze drucikiem tak jak szkielet wigwamu indiańskiego i zrobiło to furore bo sobie łaził miedzy patykami i je podżerał latał do okoła może spróbuj z czymś takim polecam gałęzie jabłoni
Samanta
Posty: 25
Rejestracja: 9 kwie 2007, o 09:55

Re: Może jakieś zabawki? Czy cóś....

Post autor: Samanta »

No ja wlasnie mylalam o kolowrotku ale skoro mówisz ze niekoniecznie szynszylą to pasuje to nie kupie. Chyba bede jej fundowala dłuzsze gonitwy po mieszkaniu
a te galazki to moga byc swieze czy jakies ususzone? bo ja mam jablon na podworku i sie teraz zastanawiam czy takie swieze mozna dawac
nakrecona_malpa
Posty: 159
Rejestracja: 11 kwie 2007, o 16:30

Re: Może jakieś zabawki? Czy cóś....

Post autor: nakrecona_malpa »

to znaczy ja moje jak już spiełam drutem to 1 dzień na słońcu potrzymałam ale jeden z expertów już nie pamietam który napisał mi tu kiedyś że gałęzi nie trzeba podsuszać
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: Może jakieś zabawki? Czy cóś....

Post autor: Szyszek1993 »

Tak tak to prawda. Gałęzie można podac świeże bo szynsyzle takie też skubią a leżąc w klatce same po jakimś czasie wyschną!
_angel_
Posty: 22
Rejestracja: 1 maja 2007, o 15:16

Re: Może jakieś zabawki? Czy cóś....

Post autor: _angel_ »

Możesz poprosić w sklepie z wykładzinami o rolkę. Moja bardzo uwielbia taki tunelik
No ja wlasnie mylalam o kolowrotku
Wątpie abyś znalazła wystarczająco duży w Polsce a zagranicą jest . trochę drogi
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości