Możliwość zajścia w ciążę?

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
Quintrix
Posty: 12
Rejestracja: 27 maja 2009, o 08:43

Możliwość zajścia w ciążę?

Post autor: Quintrix »

Witam! Wczoraj wieczorem uprawiałem sex z dziewczyną. Używałem oczywiście prezerwatyw lecz nosiłem je w portfelu około 2miesięcy a portfel noszę w tylnej kieszeni spodni więc pytanie brzmi następująco czy prezerwatywa może stracić swoje właściwości jeżeli się czasem trochę ją przygniecie?

I takie dodatkowe ponieważ jestem nowicjuszem w tej dziedzinie, wczoraj był to mój pierwszy raz. Podczas sexu spuściłem się ale leciutko nawet nie poczułem w prezerwatywę w pochwie mimo to dalej uprawiałem sex. Podczas gdy wyciągnąłem członka zobaczyłem że jest biało na ściankach wokół penisa. Czy jest możliwe, że jakieś nieznaczne ilości spermy mogły się wydostać od strony (pnia penisa) i dostać się do pochwy Czy zapłodnienie dopiero następuje gdy większe ilości spermy dostaną się w głąb pochwy partnerki

Wiem może i głupie to co napisałem lecz wolę wiedzieć. Pozdrawiam i mam nadzieje, że ktoś mi pomoże.
Ostatnio zmieniony 28 maja 2009, o 22:53 przez Quintrix, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zegar
Posty: 379
Rejestracja: 1 maja 2007, o 00:47

Re: Możliwość zajścia w ciążę?

Post autor: Zegar »

Uh:) No to tak:
Quintrix pisze:czy prezerwatywa może stracić swoje właściwości jeżeli się czasem trochę ją przygniecie?
Teoretycznie może, zależy co jej robiles (prezerwatywie) )
Quintrix pisze:Czy jest możliwe, że jakieś nieznaczne ilości spermy mogły się wydostać od strony (pnia penisa) i dostać się do pochwy
Teoretycznie jest to możliwe, ale mało prawdopodobne.
Quintrix pisze:Czy zapłodnienie dopiero następuje gdy większe ilości spermy dostaną się w głąb pochwy partnerki
Zależy od farta, czasem wystarczy niewiele, ale na ogół w dzisiejszych czasach troche potrzeba, bo kondycja plemników pozostawia wiele dożyczenia) Ale plemniki nie żyją wiecznie, jeśli Twoja partnerka nie miała płodnych dni, ani nie bedzie miala w najbliższym czasie kilku dni, to nie masz sie o co martwić.

Podsumowując, z tego co mówisz, żebyś został tatusiem musiałoby się złożyć sporo czynników o znikomym prawdopodobieństwie: Sperma musiałaby się wydostać z prezerwatywy w okolicach podstawy prącia + musiałoby dostać się jej na tyle dużo, aby mogło dojść do zapłodnienia + koleżanka musiałaby mieć płodne dni + musiałoby się udać zapłodnienie.
Ogólnie więc teoretycznie jest to możliwe, ale sądze, że prawdopodobieństwo jest znikomo małe.
Bardzo dobrze rozumiem Twój stres,który będziesz przeżywał do najbliższego okresu, ale uważam, że nie masz wielkich powodów do zmartwień -)
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Możliwość zajścia w ciążę?

Post autor: doktorka »

Quintrix pisze:Podczas gdy wyciągnąłem członka zobaczyłem że jest biało na ściankach wokół penisa.
to raczej sprawka kolezanki i jej pochwy, niz Twojej spermy
Awatar użytkownika
Zegar
Posty: 379
Rejestracja: 1 maja 2007, o 00:47

Re: Możliwość zajścia w ciążę?

Post autor: Zegar »

doktorka pisze: to raczej sprawka kolezanki i jej pochwy, niz Twojej spermy
Myslalem,że jemu chodzi o wnętrze prezerwatywygt
Quintrix
Posty: 12
Rejestracja: 27 maja 2009, o 08:43

Re: Możliwość zajścia w ciążę?

Post autor: Quintrix »

doktorka pisze:
Quintrix pisze:Podczas gdy wyciągnąłem członka zobaczyłem że jest biało na ściankach wokół penisa.
to raczej sprawka kolezanki i jej pochwy, niz Twojej spermy
koleżankę za długo nie znam i jeszcze nie rozmawialiśmy o niej. Dzisiaj będę się z nią nidział to porozmawiam.
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Możliwość zajścia w ciążę?

Post autor: Padre Morf »

Quintrix pisze:czy prezerwatywa może stracić swoje właściwości jeżeli się czasem trochę ją przygniecie?
jesli była w opakowaniu to nic jej się nie stało.
Quintrix pisze: koleżankę za długo nie znam i jeszcze nie rozmawialiśmy o niej.
sugeruje najpierw rozmawiać, a potem wkładac. Oszczędzisz sobie sporo stresu.
Danas
Posty: 117
Rejestracja: 23 gru 2008, o 17:36

Re: Możliwość zajścia w ciążę?

Post autor: Danas »

Quintrix pisze:koleżankę za długo nie znam i jeszcze nie rozmawialiśmy o niej. Dzisiaj będę się z nią nidział to porozmawiam.
Przyznam, że zabiłeś mnie tym zdaniem uprawiałeś seks, pierwszy raz w życiu, a nawet dziewczyny do końca nie znasz radzę pójść za radą Morfeusza. Hmm, co do zapłodnienia to według mnie niespecjalnie masz się czego obawiać według Twojego opisu.
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Możliwość zajścia w ciążę?

Post autor: doktorka »

Quintrix pisze:koleżankę za długo nie znam i jeszcze nie rozmawialiśmy o niej. Dzisiaj będę się z nią nidział to porozmawiam.

tzn mialam na mysli akurat fizjologiczne sprawy, a nie zadne choroby, ale skoro jej nie znasz- chorob tez nie mozna wykluczyc heh. nie chcialabym walic moralizatorskich tekstow jak chlopcy powyzej, ale nastepnym razem mysl obiema glowami.
Awatar użytkownika
Zegar
Posty: 379
Rejestracja: 1 maja 2007, o 00:47

Re: Możliwość zajścia w ciążę?

Post autor: Zegar »

Morfeusz pisze:sugeruje najpierw rozmawiać, a potem wkładac. Oszczędzisz sobie sporo stresu.
To jest ekstremalnie moralizatorska wypowiedz
Quintrix
Posty: 12
Rejestracja: 27 maja 2009, o 08:43

Re: Możliwość zajścia w ciążę?

Post autor: Quintrix »

Dzisiaj rozmawiałem z ową koleżanką. Okres jej się zaczyna 10. więc przed i po okresie plus 5 dni to wychodzi, że miała dni bezpłodne, przynajmniej tak wychodzi.
Druga kwestia to dzisiaj patrzyłem prezerwatywy które wyrzuciłem. Obie zawiązałem i wyrzuciłem na podwórko a dzisiaj trochę deszczu pokropiło i możliwe że jak rozwiązywałem paznokciami po sierotku zrobiła się mikro dziurka której praktycznie nie było widać ale co do tego też nie jestem pewien bo ona była chyba na węźle jak rozwiązałem.

Troche może głupi i obleśny sposób ale się sprawdził, sprawdzałem szczelność prezerwatyw nadmuchując je i właśnie ta prezerwatywa z tą większą dziurką pękła tak jak była zawiązana w tym miejscu.

Sorry, pewnie teraz się śmiejecie pewnie ze mnie bo śmieszna a i z drugiej strony tragiczna sytuacja. Człowiek uczy się na błędach lecz mi w tym wypadku są niedopuszczalne i dużo się przez to nauczyłem i jest do nauczenia.
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Możliwość zajścia w ciążę?

Post autor: Padre Morf »

Zegar pisze:To jest ekstremalnie moralizatorska wypowiedz
masz racje - zawsze można iść oddać krew i dowiedzieć się, że ma się HIV i żółtaczkę (tak jak mój niedawny 18letni pacjent). To zdecydowanie działa bardziej moralizatorsko na młodzież niż gadki szmatki.
Quintrix pisze:Człowiek uczy się na błędach lecz mi w tym wypadku są niedopuszczalne i dużo się przez to nauczyłem i jest do nauczenia.
bedziesz miał lekcje na przyszłość.
Awatar użytkownika
Zegar
Posty: 379
Rejestracja: 1 maja 2007, o 00:47

Re: Możliwość zajścia w ciążę?

Post autor: Zegar »

Morfeusz pisze:masz racje - zawsze można iść oddać krew i dowiedzieć się, że ma się HIV i żółtaczkę (tak jak mój niedawny 18letni pacjent). To zdecydowanie działa bardziej moralizatorsko na młodzież niż gadki szmatki.
Jasne i kolonię treponema pallidum w ramach promo, na bonusie -) Podpisuję się wszystkimi kończynami, najpierw myśleć, potem wkładać. Zresztą tutaj zawszze była święta zasada: Jak nie uważałeś co robisz, to teraz rób, co uważasz")
Quintrix
Posty: 12
Rejestracja: 27 maja 2009, o 08:43

Re: Możliwość zajścia w ciążę?

Post autor: Quintrix »

Morfeusz,
A jeżeli chodzi o miesiączkowanie i dni bezpłodne to mojej koleżance zaczyna się od 10-12 każdego miesiąca i to jest coś takiego, że dni bezpłodne są wszystkie oprócz: 5 dni przed miesiączką plus miesiączka i 5 dni po miesiączce?
Jej koleżanka wyliczyła jej że 90% że nie doszło do zapłodnienia ale zawsze jest te nieszczęsne 10% /

[ Dodano: Sro Maj 27, 2009 23:22 ]
Zegar, tak tak teraz to można tak mówić i doławiać hehe człowiek się uczy całe życie.
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość