Możliwość zajścia w ciążę..

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
Bifi92
Posty: 12
Rejestracja: 26 wrz 2009, o 12:26

Re: Możliwość zajścia w ciążę..

Post autor: Bifi92 »

Za tydzień będzie miała mieć miesiączke. Mam nadzieje, że wszystko będzie ok Kurcze zmartwiło mnie, że 2 tyg przed tym zdarzeniem miała ostatnią. Więc prawdopodobnie miała dni płodne. Ale ja już mowiono raczej możliwości ciąży nie ma Okaże się, dam znać
Ostatnio zmieniony 3 lis 2009, o 19:34 przez Bifi92, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Możliwość zajścia w ciążę..

Post autor: doktorka »

persil1991 pisze:
doktorka pisze:ktorzy nie maja zielonego pojecia jak sprawy w praktyce wygladaja.
nie trzeba mieć doktoratu z zakresu seksuologii, żeby wypowiadać się na niektóre tematy.
doktorka pisze:oczywiscie starym zwyczajem wszyscy plotą jakies moralizujace opowiastki
Wiedza to nie tylko to co możemy wyczytać w książkach, ale też, a może przede wszystkim wiedza życiowa (przez niektórych zwana ploceniem moralizatorskich opowiastek"). Tyle że tego w książkach chyba nie uczą, to i niewielu ją posiada

Przynajmniej moim zdaniem, osoby bez tytulu medycznego a tym bardziej seksuologicznego .


rzecz nie lezy w tym, ze o ja tu mam wielka wiedze i tylko ja moge sie wypowiadac. rzecz lezy w tym, ze nikt tu nie przychodzi po ocene swojej moralnosci itd i nie jest rola tego forum ani ludzi tutaj piszacych aby na proste pytanie z zakresu fizjologii odpowiadac, ze ktos jest glupi, niedojrzaly, ze ma najpierw myslec, a potem wkladac. Bo co to kogo obchodzi kto z kim i kiedy spi? Takze to nie tak, ze trzeba miec tytul lek med czy kogokolwiek innego. Nawet dr hab nie jest wystarczajacym upowaznieniem do wygadywania pogladow nt czyjejs glupoty w zwiazku z tym, ze w wieku lat 17 ma jakies kontakty seksualne (co jest normalne zupelnie).

Co do wiedzy zyciowej"chlopie drogi, na pytania odpowiada sie zgodnie z ich trescia, a nikt tu nie pytal czy dobrze zrobilem, ze w ogole doszlo do takiej sprawy". Nie ma tzw wiedzy zyciowej w kwestii fizjologii cyklu i ciazy. No, chyba, ze wiedza zyciowa mozna nazwac znajdowanie dzieci w kapuscie o_O Takze ten.nie mylmy tematow merytorycznie oczywistych z tematami w stylu Hyde Park, gdzie sobie mozna pofilozofowac.
Bifi92
Posty: 12
Rejestracja: 26 wrz 2009, o 12:26

Re: Możliwość zajścia w ciążę..

Post autor: Bifi92 »

Dziś z dziewczyną uprawialiśmy petting. Po powrocie do domu twierdzi, że dość mocno krwawiła, możliwe, że ją zadrapałem albo coś, kiedyś było podobnie. Raczej to nie okres bo ma mieć dopiero w piatek. Ale wiecie już strach w oczach czy to nie plamienia podczas ciąży. Panikuje, mam rację? Przepraszam nie raz za te głupoty co piszę ale chce naprawde żeby wszystko skończylo się ok
Ostatnio zmieniony 3 lis 2009, o 19:33 przez Bifi92, łącznie zmieniany 1 raz.
Bifi92
Posty: 12
Rejestracja: 26 wrz 2009, o 12:26

Re: Możliwość zajścia w ciążę..

Post autor: Bifi92 »

Dziś też ma. Więc możliwe, że to okres Zobaczymy czy potrwa on tyle co zwykle. Z tego by wynikało, że wczoraj późny wieczór dostała a dziś 1 dzień ma
Ostatnio zmieniony 3 lis 2009, o 19:32 przez Bifi92, łącznie zmieniany 1 raz.
Bifi92
Posty: 12
Rejestracja: 26 wrz 2009, o 12:26

Re: Możliwość zajścia w ciążę..

Post autor: Bifi92 »

Dziś skończyło się krwawienie Przez 3 dni miała mocne a 4 i 5 to już lekko aż był koniec Więć to raczej był okres normalny. Więc w ciąży nie jest racja?
Ostatnio zmieniony 3 lis 2009, o 19:32 przez Bifi92, łącznie zmieniany 1 raz.
Bifi92
Posty: 12
Rejestracja: 26 wrz 2009, o 12:26

Re: Możliwość zajścia w ciążę..

Post autor: Bifi92 »

dfsdf
Ostatnio zmieniony 3 lis 2009, o 19:32 przez Bifi92, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
siouxsiesioux
Posty: 110
Rejestracja: 2 lip 2009, o 09:11

Re: Możliwość zajścia w ciążę..

Post autor: siouxsiesioux »

Niezły raport. Niech zrobi test ciążowy, będziecie mieli pewność.
Bifi92
Posty: 12
Rejestracja: 26 wrz 2009, o 12:26

Re: Możliwość zajścia w ciążę..

Post autor: Bifi92 »

Od tego zdarzenia minęło już 6 tygodni. Po 2 tygodniach od zdarzenia dostała okres jak już pisałem, objawiał się normalnie jak zazwyczaj. Dzis mijają 4 tygodnie od poprzedniego okresu. Dostała kolejny lecz bardzo słaby / a zazwyczaj miała mocny. Raz kiedyś miała 1 dnia słaby a drugiego strasznie mocno. Ale jednak zmartwiło mnie to. Ostatnio przeżywa bardzo dużo stresu. Od niedawna nowa szkoła, uczy sie do 23 a wstaje o 4.30 i znów się uczy. Jest nie tylko w stresie ale i w zmęczeniu. Ale martwię się mimo to czy ten słabszy okres może oznaczać coś złego. Nie miała dotychczas żadnych nudności ani boleści brzucha. Ogólnie jest ok. Co o tym sadzicie? Mam nadzieje że będzie miała okres normalnie 5 dni jak zwykle. Bd spokojniejszy wtedy
Ostatnio zmieniony 3 lis 2009, o 19:31 przez Bifi92, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
siouxsiesioux
Posty: 110
Rejestracja: 2 lip 2009, o 09:11

Re: Możliwość zajścia w ciążę..

Post autor: siouxsiesioux »

Zależy, jak ten petting wyglądał, gdzie lądowała sperma etc. Raczej Twoja dziewczyna się tylko stresuje. Może jej naderwałeś błonę dziewiczą. Nie opowiadaj szczegółów, zastanów się jak to przebiegało to będzie wiadomo, czy jest szansa na ciążę, czy nie.
Bifi92
Posty: 12
Rejestracja: 26 wrz 2009, o 12:26

Re: Możliwość zajścia w ciążę..

Post autor: Bifi92 »

Ale czy dobrze myśle, że to raczej nic poważnego bo regularnie w terminie dostaje już drugi okres? Może właśnie od stresu tak słabszy jest. Jak już pisałem nie chce jej stresować Bo do stosunku nie doszło więc dlatego wolałem spytać ludzi doświadczonych.
Ostatnio zmieniony 3 lis 2009, o 19:31 przez Bifi92, łącznie zmieniany 1 raz.
yeast
Posty: 2248
Rejestracja: 5 lip 2007, o 16:36

Re: Możliwość zajścia w ciążę..

Post autor: yeast »

Jak jest chora to na pewno wplywa to jakos na cykl - najlatwiej jest jak juz ktos powiedzial kupic test ciazowy albo i dwa i zrobic w odstepie tygodnia. Jesli oba beda negatywne, prawdopodobienstwo, ze dziewczyna jest w ciazy jest prawie zerowe. I nie panikowac glupio.
Awatar użytkownika
siouxsiesioux
Posty: 110
Rejestracja: 2 lip 2009, o 09:11

Re: Możliwość zajścia w ciążę..

Post autor: siouxsiesioux »

Bifi92, po prostu tutaj nikt Ci nie powie na 100%. Wszelkie problemy z okresem mogą wystąpić z powodu choroby, jakichś zapaleń, infekcji, stresu, zaburzeń hormonalnych. mnóstwo jest czynników wpływających na przesuwanie okresu, zwiększanie lub zmniejszanie objętości wydalanej krwi, a nawet tymczasowy zanik owulacji. Jeśli dalej masz wątpliwości to naprawdę niech dziewczyna zrobi test i będziecie mieli spokój. Takie czekanie na nie wiadomo co będzie tylko pogłębiać nerwy.
Bifi92
Posty: 12
Rejestracja: 26 wrz 2009, o 12:26

Re: Możliwość zajścia w ciążę..

Post autor: Bifi92 »

dziekuje za pomoc for all. PROSZE O ZAMKNIECIE
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości