myjnia ręczna a ścieki

Jak chronimy środowisko w Polsce i na świecie. Co możemy zmienić na płaszczyźnie ekologii? Pomysły, projekty, pytania dotyczące ochrony środowiska.
tomus2701
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2014, o 10:47

myjnia ręczna a ścieki

Post autor: tomus2701 »

Witam

Mam takie zapytanie ponieważ chcę otworzyć myjnię samochodową w miejscowości 5 tys mieszkańców jako dodatek do warsztatu samochodowego nie chcę inwestować w separatory gdyż ta inwestycja się nigdy nie wróci.

Chcę to zrobić tak:

Obiekt w którym chcę to prowadzić dzierżawię od firmy która mi wystawia na to fakturę

Wodę będę brał również od nich więc będę też na to miał fakturę (za te zużyte 1-2m3), nie będę na dostawę wody podpisywał umowy z wodociągami.

Ścieki będę chciał gromadzić w 3 zbiornikach po 1000l

I teraz tak firma świadcząca usługi komunalne w moim miejscu zamieszkania ma jakieś opory żeby podpisać ze mną umowę na odbiór ścieków.

Znalazłem firmę która czyści separatory i rozmawiałem z nimi chętnie podpiszą ze mną umowę na odbiór ścieków ropopochodnych jak ta sprawa wygląda ze strony prawnej czy mogę tak zrobić?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości