Neurobiologia UJ

Czy warto studiować neurobiologię, czy po ukończeniu studiów znajdę dobrze płatną pracę, które uczelnie pozwalają na studiowanie neurobiologii? Więcej pytań, odpowiedzi i dyskusji na forum.
Awatar użytkownika
zielenica
Posty: 502
Rejestracja: 5 sty 2008, o 19:13

Neurobiologia UJ

Post autor: zielenica »

Zaczęłam się ostatnio zastanawiać nad tym kierunkiem. Istnieje dopiero od 2006r., teraz byłby trzeci rocznik studentów, a ta nauka obecnie dość szybko się rozwija i myślę, że ma przyszłość
Czy ktoś jeszcze jest zainteresowany?
Jak Wam się wydaje - trudno byłoby się tam dostać? ^_^
nxxx
Posty: 450
Rejestracja: 8 mar 2008, o 15:54

Re: Neurobiologia UJ

Post autor: nxxx »

Ja mialabym obawy przed wyborem takiegouszczegolnionego kierunku, no ale co kto lubi.
meercat
Posty: 1
Rejestracja: 1 lip 2008, o 21:50

Re: Neurobiologia UJ

Post autor: meercat »

czy jest ktoś uprzejmy napisać mi rzetelną odpowiedź na następujące pytania: co można robić po kierunku neurobiologia prócz pracy naukowo badawczej i dydaktycznej? gdzie można sięzaczepić"? prosiłabym o podanie dokładnych profesji. dziękuję
malllwiśka
Posty: 275
Rejestracja: 21 sie 2008, o 12:22

Re: Neurobiologia UJ

Post autor: malllwiśka »

ponawiam pytanie poprzedniczki:)
Awatar użytkownika
Litawor
Posty: 340
Rejestracja: 12 wrz 2008, o 12:05

Re: Neurobiologia UJ

Post autor: Litawor »

zielenica pisze:Istnieje dopiero od 2006r.
Jak to? Wydawało mi się, że kierunek otworzono w roku szkolnym 2008/2009.
meercat pisze:co można robić po kierunku neurobiologia prócz pracy naukowo badawczej i dydaktycznej?
Po samym kierunku neurobiologia raczej nic.

Mnie natomiast ciekawi, czy jest na tym forum ktoś, kto neurobiologię na UJ studiuje. Nigdzie nie widziałem jeszcze opinii aktualnych studentów o tym kierunku.
fetyszystka
Posty: 120
Rejestracja: 8 lip 2009, o 07:51

Re: Neurobiologia UJ

Post autor: fetyszystka »

ja właśnie zaczynac będę:)
a robić, masz na stronie UJ sylwetkę absolwenta. placówki naukowo-badawcze bądź pedagogiczne. na przykład mnie interesują studia magisterskie i placówka naukowo-badawcza. zależy co się chce, jak masz cmykałkę do dzieciaków to możesz pewnie iść uczyć biologii, jak chcesz dociekać i badać, to idziesz w tym kierunku, jak chcesz wykładać, to pewnie też mają miejsca jak ktos jest dobry.
Awatar użytkownika
sasanka55
Posty: 290
Rejestracja: 8 mar 2009, o 10:22

Re: Neurobiologia UJ

Post autor: sasanka55 »

fetyszystka pisze:możesz pewnie iść uczyć biologii
na razie nie dopiero trwają zabiegi o uzyskanie możliwości nauczania (po zaliczeniu odpowiedniego kursu pedagogicznego). Bo przecież neurobiologia nie podpada już pod kierunek biologia to efekt uboczny uniezależnienia
fetyszystka
Posty: 120
Rejestracja: 8 lip 2009, o 07:51

Re: Neurobiologia UJ

Post autor: fetyszystka »

w sylwetce absolwenta wspomniano o pedagogicznych możliwościach:)
Awatar użytkownika
Litawor
Posty: 340
Rejestracja: 12 wrz 2008, o 12:05

Re: Neurobiologia UJ

Post autor: Litawor »

Wydaje mi się, że to już zostało załatwione (czyli że można uczyć w szkole po neurobiologii i kursie pedagogicznym). Ale nawet jeśli nie, to jakieś wiejskie szkoły przyjmą i absolwenta turystyki i rekreacji jako nauczyciela biologii
fetyszystka
Posty: 120
Rejestracja: 8 lip 2009, o 07:51

Re: Neurobiologia UJ

Post autor: fetyszystka »

a mnie się wydaje, że sobie poradzimy:D Polak potrafi!
Awatar użytkownika
sasanka55
Posty: 290
Rejestracja: 8 mar 2009, o 10:22

Re: Neurobiologia UJ

Post autor: sasanka55 »

takie info znalazłam na stronie neurobiologii UJ, dlatego się podzieliłam - ale oczywiście, że to tylko formalność którą często polskie społeczeństwo pomija P
fetyszystka
Posty: 120
Rejestracja: 8 lip 2009, o 07:51

Re: Neurobiologia UJ

Post autor: fetyszystka »

sasanko, widziałaś na neuro.iz. forum, że planujemy integrację?:P (ja piszę jako caffette)
Awatar użytkownika
sasanka55
Posty: 290
Rejestracja: 8 mar 2009, o 10:22

Re: Neurobiologia UJ

Post autor: sasanka55 »

o, rzeczywiście, popieram
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości