Niestacjo lek

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
inkartad
Posty: 9
Rejestracja: 18 paź 2015, o 18:22

Niestacjo lek

Post autor: inkartad »

Hey, chciałbym się was spytać o stosunek studentów stacjonarnych do niestacjonarnych, wiadomo że zajęcia itd mają razem. Jedna, druga, trzecia rozmowa i zaraz wiadomo kto z jakiego trybu, jeśli zabraknie mi kilku punktów na stacjo pójdę na niestacjo(raz już poprawiłem maturę). Nieprzyznawac się do płatnych chyba nie ma co bo i tak to wyjdzie, pozatym nie lubię kłamać^^. Możecie coś ze swojego doświadczenia napisać ?

PS: oczywiście mam plan starać się po 1 roku przenieść na stacjo w ramach zwolnionych miejsc w związku z dobrą średnią, aczkolwiek to jednak medycyna i można uznać to za marzenie

pepsyna94
Posty: 2
Rejestracja: 28 lip 2016, o 15:09

Re: Niestacjo lek

Post autor: pepsyna94 »

Nikt ze stacjo nie zwraca uwagi na to, ze ktoś jest z niestacjo Słyszałam różne opowieści na innych uczelniach o jakichś podziałach itp. ale w Lublinie nic z tych rzeczy. Stosunek do niestacjo taki sam jak do stacjo
Blathmac
Posty: 186
Rejestracja: 14 mar 2013, o 15:49

Re: Niestacjo lek

Post autor: Blathmac »

Daj spokój. Ja się dowiedziałem po paru miesiącach kto u mnie w grupie jest z niestacjo
Ewakuacja
Posty: 252
Rejestracja: 14 cze 2009, o 19:42

Re: Niestacjo lek

Post autor: Ewakuacja »

A ja mam inne pytanie. Kwota tych 18 czy 19 tysi to jest kwota za rok studiowania czy za jeden semestr?
natrix
Posty: 20
Rejestracja: 31 lip 2015, o 17:04

Re: Niestacjo lek

Post autor: natrix »

Za semestr.
stawki-oplat.pdf
(391.62 KiB) Pobrany 132 razy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 6 gości