NIESTACJONARNA stoma i lek PAM

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
niutka
Posty: 24
Rejestracja: 18 sie 2008, o 13:16

Re: NIESTACJONARNA stoma i lek PAM

Post autor: niutka »

grunt to pozytywne myślenie. miejmy nadzieje, że wszyscy dostaną się tam gdzie chcą my także! co do moich punktów to dość drazliwy i krępujący temat- po prostu nie mam się czym chwalić, ale moge na uszko Ci powiedzieć, że napewno mniej mam punkcików niż Ty, ale napewno nie mniej nadzieji i chęci do nauki i spelniania marzeń. Tym czasem trzymam kciuki podwójnie, a co tam, kolega na leku się przyda
biedronka!
Posty: 546
Rejestracja: 26 maja 2008, o 11:24

Re: NIESTACJONARNA stoma i lek PAM

Post autor: biedronka! »

zwalniam stome w szcecinie
niutka
Posty: 24
Rejestracja: 18 sie 2008, o 13:16

Re: NIESTACJONARNA stoma i lek PAM

Post autor: niutka »

ma ktoś jakieś nowe wieści ze SZCZECINA? jaki próg? ile osob potwierdziło? kiedy następna lista?
pulp
Posty: 27
Rejestracja: 10 lip 2008, o 17:13

zmiana uczelni na niestacjonarnych-na SZCZECIN

Post autor: pulp »

jak to jest z przenoszeniem na niestacjonarnych?żaluje okropnie, ze nie złożyłam do szczecina,dopiero teraz spotkałam sie ze znajomym który tam studiuje i trasa wrocław szczecin wcale straszna mi nie jest.skoro nie brałam udziału w rekrutacji to juz nie da rady się wcisnąć na pierwszy rok.nie wiem jak będzie za rok z progiem.w trakcie się może jakos da?np. po pierwszym semestrze? kurcze, okropnie mi zależy na tej uczelni.
Darli
Posty: 13
Rejestracja: 14 lip 2008, o 14:31

platne

Post autor: Darli »

nic po za tym ze mozna placic do 27, jutro jest 27 wiec juz po 15 mozna sie spodziewac nowej listy jak jej nie bedzie to mozna bedzie sie spodziewac 28, itd. to taki super zarcik w sam raz na 18:41
niutka
Posty: 24
Rejestracja: 18 sie 2008, o 13:16

Re: NIESTACJONARNA stoma i lek PAM

Post autor: niutka »

cześć wszystkim! jak tam po dziesiejszej liście na stome humorki ubiegającym się o miejsce dopisują - kto się dostał i zostaje? kto zwalnia? kto pod kreską dalej czeka!?pisać, informować i dawać nadzieje
gatek
Posty: 175
Rejestracja: 23 lis 2007, o 17:46

Re: NIESTACJONARNA stoma i lek PAM

Post autor: gatek »

Ja jestem czwarta pod kreska więc mam nadzieje ze z nastepnej listy się dostnane na lek ale jeśli 15 dostene się do zabrza to zwalniam pam

[ Dodano: Wto Wrz 09, 2008 15:12 ]
Jak myślicie spadnie jeszcze pare punkcikow na leku ?
niutka
Posty: 24
Rejestracja: 18 sie 2008, o 13:16

Re: NIESTACJONARNA stoma i lek PAM

Post autor: niutka »

kolejna lista i kolejna niepewnośc i kolejne czekanie stoma próg na stan dzisiejszy 184 i lek 170 - zgłaszać się kto pewny że zajmuje miejsce i kto zwalnia! Pozdrawiam
Oleum
Posty: 15
Rejestracja: 10 lip 2009, o 21:53

lekarski niestacjonarne 2009

Post autor: Oleum »

hej, jak kto tak jak ja wybiera się na lek niest?)
jak myślicie, czy 193 wystarczy?
nie mówię, że w I rankingu, ale ogólnie)
sudoku
Posty: 3
Rejestracja: 12 sie 2009, o 14:36

Re: NIESTACJONARNA stoma i lek PAM

Post autor: sudoku »

a kiedy beda listyJaki prog obstawiaciegt? ja myslę że pierwsza lista 205,206 ale potem zleci i 193 wystarczy
Stazystka
Posty: 389
Rejestracja: 12 cze 2009, o 06:35

Re: NIESTACJONARNA stoma i lek PAM

Post autor: Stazystka »

Pewnie bedzie oscylowalo 206-210. Oby jak najmniej
/ ja nie wiem co ze stacjonarna. brakuje mi 2 pkt a mojej kolezance 3pkt i zastanawiamy sie czy sie uda /
Ktos rezygnuje ze Szczecina moze?
gajuss19
Posty: 199
Rejestracja: 9 lip 2008, o 21:20

Re: NIESTACJONARNA stoma i lek PAM

Post autor: gajuss19 »

ej spokojnie Próg na stacjonarny lek spadnie do 230
Stazystka
Posty: 389
Rejestracja: 12 cze 2009, o 06:35

Re: NIESTACJONARNA stoma i lek PAM

Post autor: Stazystka »

gajuss19 pisze:ej spokojnie Próg na stacjonarny lek spadnie do 230
tya i kto to mowi jeszcze jakis czas temu tak pisales:
mysle ze 30 osob sie wykruszy z listy przyjetych. wiec 233 to jest realny ostateczny prog na PAMie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości