Niestacjonarny lek czy stoma?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
izabela911
Posty: 474
Rejestracja: 4 lip 2013, o 11:39

Re: Niestacjonarny lek czy stoma?

Post autor: izabela911 »

Noo bo już mi ciśnienie lekko skoczyło

I ani bym się im nie dała

A co do warunków zaliczeń na innych Uczelniach, jak to mówi Pani u mnie w Dziekanacie : DZWONIĆ, PYTAĆ, PYTAĆ, DZWONIĆ
xredox
Posty: 56
Rejestracja: 12 lip 2013, o 21:57

Re: Niestacjonarny lek czy stoma?

Post autor: xredox »

Wydaje mi się, że normalnie. A przynajmniej mam taką nadzieję
izabela911
Posty: 474
Rejestracja: 4 lip 2013, o 11:39

Re: Niestacjonarny lek czy stoma?

Post autor: izabela911 »

Wszyscy byśmy byli chyba wymieszani, więc jeśli się nie przyznasz że płacisz to nikt nic wiedzieć nie będzie
Anakin123
Posty: 179
Rejestracja: 7 sie 2013, o 17:00

Re: Niestacjonarny lek czy stoma?

Post autor: Anakin123 »

Zobaczcie we Wrocku po 4 liście różnica między stacjo. a niestacjo. na stom. wynosi aż 61 pkt.a na lek. 54

xredox: a propo Wrocławia - tam nie próbowałeś/aś?
Anakin123
Posty: 179
Rejestracja: 7 sie 2013, o 17:00

Re: Niestacjonarny lek czy stoma?

Post autor: Anakin123 »

No tak, z tym, że w Szczecinie listy idą imieniem i nazwiskiem i każdy może sobie sprawdzić ( o ile ma taką fanaberię ).
xredox
Posty: 56
Rejestracja: 12 lip 2013, o 21:57

Re: Niestacjonarny lek czy stoma?

Post autor: xredox »

To w jakim trybie kto studiuje nie powinno mieć dla nikogo żadnego znaczenia. Takie jest moje zdanie. Wszyscy i tak musimy zdawać te same kolokwia i egzaminy.
izabela911 pisze:Wszyscy byśmy byli chyba wymieszani, więc jeśli się nie przyznasz że płacisz to nikt nic wiedzieć nie będzie
Ewentualnie jak ktoś znajdzie Cię na jakiejś liście z niestacjo. Nie orientuje się, czy w Szczecinie są gdzieś wywieszane te listy, bo chyba nikomu nie będzie się chciało przeczesywać listy w internecie
xredox
Posty: 56
Rejestracja: 12 lip 2013, o 21:57

Re: Niestacjonarny lek czy stoma?

Post autor: xredox »

Anakin123 pisze:Zobaczcie we Wrocku po 4 liście różnica między stacjo. a niestacjo. na stom. wynosi aż 61 pkt.a na lek. 54

xredox: a propo Wrocławia - tam nie próbowałeś/aś?
Odpuściłam Wrocek, bo nie spodziewałam się takiego progu. Ale wciąż czekam na Katowice i ewentualnie Łódź. Jak któreś z tych miast mnie zechce to zwolnię miejsce na leku
izabela911
Posty: 474
Rejestracja: 4 lip 2013, o 11:39

Re: Niestacjonarny lek czy stoma?

Post autor: izabela911 »

Ajj gdyby to się tak dało dostawać gdzie akurat pasuje

Ja oddałabym wszystko za Lublin
Anakin123
Posty: 179
Rejestracja: 7 sie 2013, o 17:00

Re: Niestacjonarny lek czy stoma?

Post autor: Anakin123 »

No nie byłbym tego taki pewien U mnie w szkole wszyscy wiedzieli kto jest na stacjo a kto nie (w przypadku szczecina i gdańska).
Moim zdaniem też to nie powinno mieć aż takiego znaczenia bo matura sama w sobie nie jest najlepszym wyznacznikiem inteligencji i możliwości, choć na stacjonarnych niektórzy ludzie myślą pewnie inaczej D
xredox
Posty: 56
Rejestracja: 12 lip 2013, o 21:57

Re: Niestacjonarny lek czy stoma?

Post autor: xredox »

Ciężko niestety, w Łodzi i Katowicach bez problemu można próbować się przenieść na stacjo, co bardzo do mnie przemawia P Nie wiem czy się uda, ale spróbować można.
izabela911 pisze:Ajj gdyby to się tak dało dostawać gdzie akurat pasuje

Ja oddałabym wszystko za Lublin
A może się uda? Kto wie?
Anakin123
Posty: 179
Rejestracja: 7 sie 2013, o 17:00

Re: Niestacjonarny lek czy stoma?

Post autor: Anakin123 »

Kurcze, trochę szkoda ale pewnie do Szczecina też się dostaniesz

Ja do Zabrza też aplikuje - ale marnie to widzę.
xredox
Posty: 56
Rejestracja: 12 lip 2013, o 21:57

Re: Niestacjonarny lek czy stoma?

Post autor: xredox »

A ile masz punktów? Zawsze próg trochę spada. Ja mam duże nadzieję na Katowice, mimo że 92 osoby są przede mną.
izabela911
Posty: 474
Rejestracja: 4 lip 2013, o 11:39

Re: Niestacjonarny lek czy stoma?

Post autor: izabela911 »

Wątpię niestety ledwo do Szczecina mam szanse z 3 przedmiotów a co dopiero do Lublina gdzie są tylko 2 iiiii masa chętnych /
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości