Niezbędnik studenta I roku

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Niezbędnik studenta I roku

Post autor: Piotrr »

na koncie indywidualnym powinno pojawić się co, ile, komu i za co zaplacic ale tez z listem pewnie przyjdzie, niepamietam. Z odbiorem legitki był u nas cyrk. To dziekanat nieczynny, to jak czynny to jeszcze nie ma, a jak na stronie dali komunikat ze do odbioru legitki tego i tego o tej i o tej to się okazuje ze 100 osob caluje klamke. Z naszym dziekanatem nie ma latwo, ale to już słyszeliście nie raz pewnie P
W końcu lekarz
Awatar użytkownika
nika0645
Posty: 410
Rejestracja: 13 lut 2014, o 19:28

Re: Niezbędnik studenta I roku

Post autor: nika0645 »

wesoło będzie
Sofia
Posty: 585
Rejestracja: 3 sty 2012, o 15:11

Re: Niezbędnik studenta I roku

Post autor: Sofia »

To studia, tu nie może być nudno
Lena95
Posty: 1
Rejestracja: 2 wrz 2014, o 10:29

Re: Niezbędnik studenta I roku

Post autor: Lena95 »

A jak jest w akademiku,pokoje dwuosobowe bardzo małe, można sobie dodać jakieś własny mebel, urządzić jakoś ten pokój , ja mam dość dużo ciuchów więc nie wiem jak ja to pomieszczę, jak wygląda sprawa z kuchnią i łazienką ? z góry dziękuję za odpowiedź
Awatar użytkownika
nimfka
Posty: 242
Rejestracja: 6 lis 2011, o 18:19

Re: Niezbędnik studenta I roku

Post autor: nimfka »

Lena95 pisze:A jak jest w akademiku,pokoje dwuosobowe bardzo małe, można sobie dodać jakieś własny mebel, urządzić jakoś ten pokój , ja mam dość dużo ciuchów więc nie wiem jak ja to pomieszczę, jak wygląda sprawa z kuchnią i łazienką ? z góry dziękuję za odpowiedź
Łazienki, w zależności w jakim bloku masz pokój, albo na 4, albo na 2 pokoje, kuchnia 1 na piętro

Awatar użytkownika
nika0645
Posty: 410
Rejestracja: 13 lut 2014, o 19:28

Re: Niezbędnik studenta I roku

Post autor: nika0645 »

a czy w akademiku jest internet czy każdy organizuje sobie we własnym zakresie?
i ogólnie: co jest w akademiku (chodzi mi o wyposażenie), a w co powinniśmy się zaopatrzyć? (pościel naczynia etc.)
Sofia
Posty: 585
Rejestracja: 3 sty 2012, o 15:11

Re: Niezbędnik studenta I roku

Post autor: Sofia »

Jest jedno wejście na kabel na internet na pokój, wiec trzeba kombinować.

nika0645, pisałam już o tym mniej więcej na poprzedniej stronie

Lena95, zależy co rozumiesz przez mały to jak sie zmieścisz razem ze współlokatorka zależy tylko od was. Można dodać własne meble jeśli sie zmieszczą. Ale to zobaczysz na miejscu dopiero.
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Niezbędnik studenta I roku

Post autor: Piotrr »

co do internetu wystarczy kupic w tesco rozdziałke albo gdzies jakiś stary modem, router z kilkoma wejściami i już po sprawie. No i do tego jeszcze kabel. Wydatek 30-40 zl na ilość osob które będą korzystaly. Ja z moim wspolokatorek tak zrobiliśmy i bardzo dobrze dzialalo
W końcu lekarz
lorii77
Posty: 4
Rejestracja: 2 lip 2014, o 13:34

Re: Niezbędnik studenta I roku

Post autor: lorii77 »

Czy ten czepek, który potrzebujemy musi być w konkretnym kolorze (tzn. białym)? To samo pytanie odnosi się również do butów. I jeszcze jedno pytanie: co oznaczają zwroty seminarium i sylabusy?
Awatar użytkownika
nika0645
Posty: 410
Rejestracja: 13 lut 2014, o 19:28

Re: Niezbędnik studenta I roku

Post autor: nika0645 »

lorii77 pisze:Czy ten czepek, który potrzebujemy musi być w konkretnym kolorze (tzn. białym)? To samo pytanie odnosi się również do butów. I jeszcze jedno pytanie: co oznaczają zwroty seminarium i sylabusy?
o właśnie, buty - wymagane są jakieś specyficzne na I semestr? (na anatomię np.)
BlueVelvet
Posty: 323
Rejestracja: 4 paź 2013, o 11:41

Re: Niezbędnik studenta I roku

Post autor: BlueVelvet »

W sklepie medycznym na Mieszka I jest bardzo miła pani, która pomogła mi wszystko dobrać, podpowiedziała co studenci I roku kupują. Co do czepka są dwie opcje: można wybrać bawełnianą o ile pamiętam białą chusteczkę, a można też wybrać stylowe jednorazowe (w praktyce póki się nie rozerwie) w kolorze jasnej zieleni. Ja wolałam te drugie.
A klapki mają być białe, zakryte z przodu.
lorii77
Posty: 4
Rejestracja: 2 lip 2014, o 13:34

Re: Niezbędnik studenta I roku

Post autor: lorii77 »

Ja myślałam o jakiś podróbach crocsów więc chyba też się nadadzą. Dziękuję
magnum357
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2014, o 17:43

Re: Niezbędnik studenta I roku

Post autor: magnum357 »

witam, czy konieczne jest posiadanie nowszego wydania Krechowieckiego? bo ja mam trzecie (z 1987 roku) czyli dosyć stare, i nie wiem czy korzystać z tego czy kupić nowszy podręcznik. help me plz!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości