Niezdanie 1 roku.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
keffik
Posty: 11
Rejestracja: 28 gru 2014, o 00:06

Niezdanie 1 roku.

Post autor: keffik »

Cześć. Mam pytanie, jak to jest z np niezadaniem pierwszego roku w Łodzi na leku? Możesz spokojnie rekrutować się od początku i np przepisz Ci zdane przedmioty, czy uczelnia robi problemu w tym kierunku( jak na przykład na WUMie )
A i jeszcze takie pytanie. nie było już żadnych plotek dotyczących rekrutacji na rok 16/17, chodzi mi o zakres przedmiotów potrzebnych w rekrutacji ( obecnie jest możliwość dostania się bez biol i chem )
Pozdrawiam .
Ziomek123
Posty: 323
Rejestracja: 11 kwie 2011, o 09:07

Re: Niezdanie 1 roku.

Post autor: Ziomek123 »

keffik pisze:Cześć. Mam pytanie, jak to jest z np niezadaniem pierwszego roku w Łodzi na leku? Możesz spokojnie rekrutować się od początku i np przepisz Ci zdane przedmioty, czy uczelnia robi problemu w tym kierunku( jak na przykład na WUMie )
Możesz ale nic ci nie przepiszą.
Jak nie zdasz jednego przedmiotu to możesz ubiegać się o awans czyli 3 dodatkowe terminy w październiku lub repetę - przez cały rok chodzisz tylko na ten przedmiot.
keffik pisze:A i jeszcze takie pytanie. nie było już żadnych plotek dotyczących rekrutacji na rok 16/17, chodzi mi o zakres przedmiotów potrzebnych w rekrutacji ( obecnie jest możliwość dostania się bez biol i chem )
Wszystko masz na stronie: rekrutacja.umed.lodz.pl/lekarski-2
keffik
Posty: 11
Rejestracja: 28 gru 2014, o 00:06

Re: Niezdanie 1 roku.

Post autor: keffik »

Dzięki, nie zauważyłem. A jeszcze mam pytanie, jak to jest z egzaminami. Egzaminy są tak jak na innych studiach w styczniu. lutym, czy jest jedna sesja z całego roku w czerwcu ?
Ziomek123
Posty: 323
Rejestracja: 11 kwie 2011, o 09:07

Re: Niezdanie 1 roku.

Post autor: Ziomek123 »

Są dwie sesje tak jak na każdej uczelni, a egzaminy mogą różnie rozłożyć, jak przedmiot kończy się w zimowym to w zimowym trzeba go zaliczyć.
keffik
Posty: 11
Rejestracja: 28 gru 2014, o 00:06

Re: Niezdanie 1 roku.

Post autor: keffik »

Ziomeczek, nie we wszystkich. Z tego co wiem, na WUMie na 1 roku jest tylko jedna w czerwcu
Awatar użytkownika
sassa
Posty: 312
Rejestracja: 27 cze 2014, o 00:48

Re: Niezdanie 1 roku.

Post autor: sassa »

w sesji zimowej (początek lutego) macie tylko egzamin z biologii i biofizyki. Zaliczenie semestru z anatomii jest w styczniu, a z histo jeszcze w grudniu, przed świetami

keffik
Posty: 11
Rejestracja: 28 gru 2014, o 00:06

Re: Niezdanie 1 roku.

Post autor: keffik »

O kurcze, szybko ta hista. I potem już jej nie ma w 2 semestrze czy jest dalej ?
Awatar użytkownika
sassa
Posty: 312
Rejestracja: 27 cze 2014, o 00:48

Re: Niezdanie 1 roku.

Post autor: sassa »

Oczywiscie ze jest, histo trwa czy rok i kończy sie egzaminem (praktycznym i teoretycznym) w sesji letniej

keffik
Posty: 11
Rejestracja: 28 gru 2014, o 00:06

Re: Niezdanie 1 roku.

Post autor: keffik »

O chu*j. praktyczny. Jak on wygląda? Rozumiem, że przez nawał materiały jest to hardcore ?
Ziomek123
Posty: 323
Rejestracja: 11 kwie 2011, o 09:07

[Link] Niezdanie 1 roku.

Post autor: Ziomek123 »

keffik pisze:O chu*j. praktyczny. Jak on wygląda? Rozumiem, że przez nawał materiały jest to hardcore ?
Miejsce na twoje pytania i odpowiedzi są w tym temacie: i-rok-lekarski-vt34273.htm
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości