No powiedzcie mi

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
miholp94
Posty: 61
Rejestracja: 31 lip 2013, o 16:16

Re: No powiedzcie mi

Post autor: miholp94 »

madeleine0o0 pisze:miholp94, dzięki za odpowiedź!
A jak ogólnie oceniasz atmosferę u Was na roku? Większość stanowią osoby z prawidłowego rocznika czy są też ludzie starsi?
Jest super, wszyscy sobie pomagamy/dzielimy się notatkami/informacjami itp. Wszyscy są na prawdę przyjaźni. Dużo jest osób starszych, ale głównie tylko o rok, czasem o 2 lata lub więcej. Po miesiącu o tym praktycznie zapominasz i traktujesz jak rówieśnika ^^
axsley
Posty: 13
Rejestracja: 12 kwie 2014, o 19:57

Re: No powiedzcie mi

Post autor: axsley »

Weterani maturalni mój kolega na medycynie ma na roku typa o jakieś 5-6 lat starszego jakiś inny kierunek przy okazji skończył
A wie ktoś może jak będzie wyglądała rekrutacja i ogólnie paprawianie matury za rok? Nasza nowa-stara matura będzie liczona tak samo jak nowa-nowa? (oczywiście w to nie wierzę) czy może jakieś dodatkowe egzaminy będą? /
jerrymate
Posty: 41
Rejestracja: 8 cze 2014, o 14:26

Re: No powiedzcie mi

Post autor: jerrymate »

A jak wygląda sprawa z grupami? Czy wszystkie zajęcia są w tych samych grupach czy różnych (czyli na czymś tam jestem z nimi, a na czymś innym z kimś innym w grupie)? I ilu osobowe są te grupy i ile mniej więcej osób z niestacjonarnych przypada na każdą grupę?
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: No powiedzcie mi

Post autor: randomlogin »

Tak samo.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: No powiedzcie mi

Post autor: Mårran »

Zajęcia są na pierwszych latachw jednej grupie wszystkie. Na starszych latach są czwórki, ale ma się zajęcia różnie, czasem w tych czwórkach, czasem w innych, czasem w piątkach.

Niestacjonarnych na grupę przypada po dwóch-trzech.
Pani Buka
Awatar użytkownika
_Samira_
Posty: 385
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 17:21

Re: No powiedzcie mi

Post autor: _Samira_ »

Zajęcia są w tych samych grupach, 12 osób. Część łączona w większe. Ludzi z niestacjo nikt specjalnie nie rozdziela (za to facetów chyba tak:D). W mojej były dwie osoby, w sąsiedniej połowa.
jerrymate
Posty: 41
Rejestracja: 8 cze 2014, o 14:26

Re: No powiedzcie mi

Post autor: jerrymate »

Czy na GUMedzie na lekarskim w trakcie tych 6 lat jest możliwość wyjazdu na jakąś wymianę?
Awatar użytkownika
_Samira_
Posty: 385
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 17:21

Re: No powiedzcie mi

Post autor: _Samira_ »

Jest - Erasmus

Kod: Zaznacz cały

intrel.gumed.edu.pl/21017.html
mostum

Kod: Zaznacz cały

mostum.gumed.edu.pl
Są też praktyki zagraniczne organizowane przez ifmsa.
Awatar użytkownika
ahepb
Posty: 73
Rejestracja: 17 lip 2011, o 15:49

Re: No powiedzcie mi

Post autor: ahepb »

_Samira_ pisze:Ludzi z niestacjo nikt specjalnie nie rozdziela (za to facetów chyba tak:D).
haha, padłam! faktycznie, zdecydowany niedobór facetów w grupach! Później tak wychodzi, że koledzy muszą koleżankom zastrzyki domięśniowo na czynnościach robić, bo więcej kolegów nie ma
Awatar użytkownika
_Samira_
Posty: 385
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 17:21

Re: No powiedzcie mi

Post autor: _Samira_ »

O, wspaniale ahepb, że wspominasz.
Drodzy Kandydaci!
Jest powód aby wybrać GUMed, który przebija wszystko! Mamy cudowny, niezapomniany przedmiot Czynności Pielęgnacyjne, na którym będziecie mieli niepowtarzalną okazję zrobić koledze z grupy zastrzyk w tyłek! Z moich informacji wynika, że to jedyna uczelnia medyczna w Polsce, na której jest to praktykowane.
Polecam!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 0 gości