nostryfikacja i USMLE

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
MarcinG2012
Posty: 10
Rejestracja: 29 cze 2012, o 23:29

nostryfikacja i USMLE

Post autor: MarcinG2012 »

Co prawda, zaczynam sie tym wszystkim interesowac bardzo wczesnie, ale pomyślałem że to nie zaszkodzi. Otóż, zastanawiam sie nad tym, żeby po studiach nostryfikowac dyplom lekarski. Duzo o tym czytałem, więc znam ogólne zasady, ale moje pytanie brzmi: czy jest ktoś na forum ktos, kto ma podobne ambicje/pomysł na życie i chciałby podzielic sie swoimi spostrzezeniami. Chodzi mi tu glownie o system nauki i czas zdawania poszczegolnych stepow (w trakcie studiow czy dopiero w trakcie stazu?) albo ewentualnie wskazanie lub sprzedaz ksiazek. Wszelkie informacje pod tym postem albo na priv będą bardzo mile widziane )) pozdrawiam
Kejpaks
Posty: 2
Rejestracja: 12 wrz 2013, o 12:32

Re: nostryfikacja i USMLE

Post autor: Kejpaks »

Hej!
Ja również postanowiłem podążać tą drogą, zobaczymy co z tego wyjdzie. Pojawiają się wątpliwości, różne problemy, ale myślę, że będzie warto.
Ja sam dopiero zaczynam trzeci rok, idealny plan zakłada zdawanie step 1 po czwartym roku, żeby być na bieżąco z farmą, pato, immuno i żeby można było już sobie dać z nimi spokój i zająć się klinikami
Widziałeś polskie fora o USMLE? Jest na nic bardzo dużo informacji na ten temat.

PS. Gdzie studiujesz?
Kejpaks
Posty: 2
Rejestracja: 12 wrz 2013, o 12:32

Re: nostryfikacja i USMLE

Post autor: Kejpaks »

Ach, dopiero zobaczyłem, że to zakładka Białegostoku. Cofam więc pytanie o miejsce studiowania (nie da się edytować?). Ja w każdym razie jestem z Poznania, więc trochę daleko
Awatar użytkownika
village
Posty: 80
Rejestracja: 4 sie 2013, o 08:06

Re: nostryfikacja i USMLE

Post autor: village »

Kejpaks pisze:Ach, dopiero zobaczyłem, że to zakładka Białegostoku. Cofam więc pytanie o miejsce studiowania (nie da się edytować?). Ja w każdym razie jestem z Poznania, więc trochę daleko
edytowanie postów jest możliwe, ale o upływie okreslonego czasu (nie wiem ile dokładnie) od założenia konta na forum
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 66 gości