obóz integracyjny

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
.kuba.
Posty: 294
Rejestracja: 4 cze 2009, o 20:40

Re: obóz integracyjny

Post autor: .kuba. »

Hm, Solina to jakieś 2h samochodem od mojego miejsca zamieszkania. Ale ja na żaden obóz integracyjny się nie wybieram, bo nie kręcą mnie takie rzeczy (i de facto kojarzą się z koloniami). Wolę namioty ze znajomymi.
Także do zobaczenia w październiku.chociaż Wy będziecie na lekarskim/stomie.
ambivalence
Posty: 27
Rejestracja: 9 lip 2009, o 19:12

Re: obóz integracyjny

Post autor: ambivalence »

rosalie pisze:
ambivalence pisze: -.- a czy inaczej bylby ten temat ? myslcie, ludzie d
to jest temat stary - z 2008 roku.

więc to nie jest takie oczywiste(szczególnie dla tych, spoza wrocławia), że w tym roku jest
o fakt, to przepraszam
Longer
Posty: 7
Rejestracja: 8 lip 2008, o 17:14

Re: obóz integracyjny

Post autor: Longer »

Byłem w ubiegłym roku w Międzyzdrojach i gorąco wszystkim polecam. Miejsce nie ma znaczenia, bo co roku są świetne atrakcje a do tego pełna swoboda. Każdy robi co chce. Mnóstwo imprez i okazji do zawierania znajomości, do tego pewnie możliwość nabycia w promocyjnych cenach jakichś podręczników, ale przede wszystkim świetna przygoda)
joan_
Posty: 15
Rejestracja: 29 cze 2009, o 22:45

Re: obóz integracyjny

Post autor: joan_ »

Czy na ten obóz w Międzyzdrojach można jechać z am ? bo w sumie nic tam nie jest napisane o tej uczelni . . Ktoś się wybiera w tym roku ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości