obóz integracyjny

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Kropka1811
Posty: 5
Rejestracja: 30 lip 2008, o 11:26

Re: obóz integracyjny

Post autor: Kropka1811 »

Dziewczyny widzę wypoczęte i już chcą się do nauki zabierać:) też dostałam się do Wrocławia więc zapewne spotkamy się w październiku:D.a co do nauki zastanawiałam się nad tym pół roku temu a teraz tak sobie myślę że w tym roku nauki na pewno będzie po uszy więc nie wiem czy nie lepiej po prostu cieszyć się wakacjami:) tyle osób przezyło pierwszy rok, dlaczego akurat my mamy odpaść:) a pytanie z innej beczki.czy ktoś może wybiera się na obóz integracyjny do Międzyzdrojów? pozdrawiam:*
lung
Posty: 606
Rejestracja: 26 sie 2007, o 14:05

Re: obóz integracyjny

Post autor: lung »

Troche lipa, 5 dni ( w tym 2 pociągiem.) i 460 zł. ja odpadam, lepiej chyba cos indywidualnie skombinowac.
Kropka1811
Posty: 5
Rejestracja: 30 lip 2008, o 11:26

Re: obóz integracyjny

Post autor: Kropka1811 »

z siedmiu dni jest tylko jeden pociągiem (5.09) bo tam jedzie się w nocy no ja się tak zastanawiam jechać nie jechać.
Longer
Posty: 7
Rejestracja: 8 lip 2008, o 17:14

Re: obóz integracyjny

Post autor: Longer »

ja pewnie pojadę bo mam znajomego, który już od dawna studiuje i mówi że naprawdę warto się tam wybrać, bo poznaje się mnóstwo znajomych i w ogóle, że jest świetna zabawa)
bratek
Posty: 23
Rejestracja: 10 lip 2008, o 16:38

Re: obóz integracyjny

Post autor: bratek »

potwierdzam, w zeszłym roku było super, ludzi od groma i zabawa przednia
Gosiaczek
Posty: 351
Rejestracja: 29 sty 2006, o 15:57

Re: obóz integracyjny

Post autor: Gosiaczek »

Ja byłam w zeszłym roku na obozie w Białym Dunajcu
gorąco polecam nie tylko dla osób wierzących
Kropka1811
Posty: 5
Rejestracja: 30 lip 2008, o 11:26

Re: obóz integracyjny

Post autor: Kropka1811 »

kurcze no to może jednak:) mam nadzieje że sporo osób z naszego roku z Wrocławia się zbierzeD
lung
Posty: 606
Rejestracja: 26 sie 2007, o 14:05

Re: obóz integracyjny

Post autor: lung »

No to ewentualnie trzeba by sie zgadac, kto by pojechal.


PS. Jes tu ktos z leku/stomy kto mieszka w okolicy Legnicy ? samemu nie chce mi sie jechac na ten kurs BHP (i badania)
rosalie
Posty: 15
Rejestracja: 12 lip 2009, o 19:50

Re: obóz integracyjny

Post autor: rosalie »

a czy w tym roku jest jakiś obóz?!
ambivalence
Posty: 27
Rejestracja: 9 lip 2009, o 19:12

Re: obóz integracyjny

Post autor: ambivalence »

rosalie pisze:a czy w tym roku jest jakiś obóz?!
-.- a czy inaczej bylby ten temat ? myslcie, ludzie d
ja jade, duzo moich znajomych takze - trzeba troche poszalec im wiecej osob z am tym lepiej
buba
Posty: 54
Rejestracja: 11 lip 2009, o 12:49

Re: obóz integracyjny

Post autor: buba »

Hmm ja w dziekanacie natknęłam się na obóz nad Solinę. Z tego co widzę oba wyjazdy są raczej ogólnopolskie, a czy jest jakiś wyjazd typowo dla ludzi z leku wrocławskiej AM? (czyli taki typowo integracyjny?)
rosalie
Posty: 15
Rejestracja: 12 lip 2009, o 19:50

Re: obóz integracyjny

Post autor: rosalie »

ambivalence pisze: -.- a czy inaczej bylby ten temat ? myslcie, ludzie d
to jest temat stary - z 2008 roku.

więc to nie jest takie oczywiste(szczególnie dla tych, spoza wrocławia), że w tym roku jest
zlotko
Posty: 107
Rejestracja: 11 maja 2009, o 20:25

Re: obóz integracyjny

Post autor: zlotko »

buba pisze: a czy jest jakiś wyjazd typowo dla ludzi z leku wrocławskiej AM? (czyli taki typowo integracyjny?)
JAKOS O TYM MI NIC NIE WIADOMO ALE JAK KTOS WYZEJ PISAL6 JEST TEZ OBOZ W GORACH WS BIALYM BUNAJCU OBOK ZAKOPANEGO(sorry caps nie chce mi sie poprawiac bo to dziwna klawiatura i mi kupe czasu wajmuje pisanie))-organizowany przez DA(duszpasterstwa akademickie) dla wszystkich uczelni i maturzystow wrpclawia i opola, ale jest dzien kiedy sie poszcegolne ucuzelnie spotykaja i mozna sie poznac w medycznym gronie. tez jest wspaniala integracja i przygoda. ja JUZ bylam i w tym roku jade znow)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości