odchudzanie

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
Betka
Posty: 10
Rejestracja: 18 gru 2005, o 00:35

odchudzanie

Post autor: Betka »

Czy przy odchudzaniu można jeść wędzone ryby? Ile mają kalorii?
Awatar użytkownika
KIM
Posty: 213
Rejestracja: 9 sie 2005, o 01:00

Re: odchudzanie

Post autor: KIM »

np.
Węgorz wędzony-326kcl
Makrela wędzona-221kcl
Łosoś wędzony-162kcl
Dorsz wędzony-94kcl
Pikling-215kcl

Ryby te sa dosc mocno solone, ale w wielu dietach obecne, podobno poprawiaja nastoj
Laura
Posty: 177
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: odchudzanie

Post autor: Laura »

Dobrze wiedzieć
Rafał
Posty: 49
Rejestracja: 9 sty 2006, o 19:13

Re: odchudzanie

Post autor: Rafał »

KIM pisze: podobno poprawiaja nastoj
a mi nastrój poprawia czekolada
Awatar użytkownika
Mawr
Posty: 542
Rejestracja: 26 sie 2005, o 01:00

Re: odchudzanie

Post autor: Mawr »

nastrój poprawia czekolada
Święta prawda, mi rowniez poprawia nastroj.
EdyŚka*

Re: odchudzanie

Post autor: EdyŚka* »

Rafa&#x142 pisze:mi nastrój poprawia czekolada
No w tym to się zgadzamy
Iwus
Posty: 1126
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: odchudzanie

Post autor: Iwus »

Betka pisze:Czy przy odchudzaniu można jeść wędzone ryby
wędzone produkty zawierają niewielkie ilości benzopirenu -substancji rakotwórczej dlatego w dużych ilościach są niewskazane.
Przy odchudzaniu bardziej poleca się ryby gotowane na parze.
Awatar użytkownika
KIM
Posty: 213
Rejestracja: 9 sie 2005, o 01:00

Re: odchudzanie

Post autor: KIM »

Rafa&#x142 pisze:a mi nastrój poprawia czekolada
Ja jestem silnie uzalezniona od niej(kiedys juz chyba pisalam)
Darwin-ka
Posty: 19
Rejestracja: 4 mar 2006, o 09:06

Re: odchudzanie

Post autor: Darwin-ka »

Kalorie to ja ostatni raz liczyłam w podstawówce na fizyce Jak widzę w sklepie te rozhisteryzowane dziewczyny sprawdzające ilośc kalorii,zawartośc tłuszczu to mi ich zwyczjnie szkoda.Dziewczyny,czy my ważymy po 100kg żeby sie odchudzac chyba nie,więc dajcie spokój z tymi kaloriami i jedzcie to co lubicie(oczywiście z umiarem).
Laura
Posty: 177
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: odchudzanie

Post autor: Laura »

Nigdynie liczyłam kalorii, bo po prostu nie wiem ile kalorii jest w jakim produkcie. Jakoś nie mam też czasu, żeby w sklepie stać i oglądać każde opakowanie, żeby się tego dowiedzieć. Zresztą nie chce mi się bawić w takie głupoty. Jak będę ważyła więcej o 20 kg to się zastanowię
ziomalka
Posty: 155
Rejestracja: 10 mar 2006, o 17:18

Re: odchudzanie

Post autor: ziomalka »

według mnie najważniejsze jest to, aby na dobre zmienic swoje nie zawsze dobre zwyczje jelsi chodzi o jedzenie nalezy pic conajmniej 2 litry wody miner dziennie, unikać słodyczy - unikać, a nie odmawiać sobie jak masz straaszną ochotę na czekolade, zjedz troche ale bez przesady no i ważny jest oczywiście tez ruch, ruch i jeszcze raz ruch a wtdy wszystko bedzie gites. Ja osobiscie do tego wszystkiego dokładam jeszcze brak kolacji, czasem jest trodno, ale zycie jest pełne wyrzeczeń
KIM

Re: odchudzanie

Post autor: KIM »

ziomalka pisze:no i waŻny jest oczywiście tez ruch, ruch i jeszcze raz ruch
Zgadza sie ruch jest najwazniejszy Bez ruchu nikt nie schudnie!
ziomalka
Posty: 155
Rejestracja: 10 mar 2006, o 17:18

Re: odchudzanie

Post autor: ziomalka »

no właśnie. chodzi mi a przykład o bieg - nie musi byc długi, ale jesli ktos nie ma czasu ani ochoty zeby pobiegać, wystarczy szybki spacer Uwierzcie mi Ja na przykład jak jestem w rzeszowie, nie korzystam z miejsciej komunikacji, bo szkoda mi na darmo tracic pieniędzy na bilet i czasem przespaceruje przez city sporo kilometrów
tylko po prostu spaceruje, szybki spacer nie dośc ze uspokaja, to świetnie działa w kwestii odchudzania się !
gorąco polecam codzienny szybki spacer, conajmnie pol godiny, a do tego wiecej swiezych owoców i warzyw i bedzie gites
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości