Odzież medyczna, ubrania medyczne

Dyskusje o dentystach, zębach, przyzębiu, języku, błonie śluzowej oraz o funkcjonowaniu patologiach i leczeniu w stomatologii i protetyce.
sklepdlalekarza
Posty: 3
Rejestracja: 27 wrz 2011, o 08:56

Odzież medyczna, ubrania medyczne

Post autor: sklepdlalekarza »

Zapraszamy do zapoznania się z naszą prezentacją odzieży medycznej, świetne ceny poparte najwyższą jakością.
Warta uwagi jest również promocja odzieży medycznej i stetoskopów littmann = stetoskop littmann + odzież medyczna w cenie 1 zł.
Awatar użytkownika
redizak
Posty: 1
Rejestracja: 9 gru 2015, o 09:49

Re: Odzież medyczna, ubrania medyczne

Post autor: redizak »

Czy wie ktoś gdzie mogę wykonać haft komputerowy na swoich koszulkach we Wrocławiu?
basiunia45
Posty: 1
Rejestracja: 14 gru 2018, o 10:30

Re: Odzież medyczna, ubrania medyczne

Post autor: basiunia45 »

Nie wiem, czy ktoś będzie chciał skorzystać, ale mogę polecić na przyszłość sklep z odzieżą medyczną. Mają szeroki asortyment produktów, który może przypaść do gustu użytkownikom tego forum. Zamówienia realizują na bieżąco 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę.
Biotop

Re: Odzież medyczna, ubrania medyczne

Post autor: Biotop »

Rękawiczki nitrylowe są teraz bardzo popularne u stomatologów, pielęgniarek, w szpitalach, gabinetach kosmetycznych, a nawet warsztatach samochodowych z tego co wyczytałem
Balley
Posty: 4
Rejestracja: 4 kwie 2016, o 12:06

Re: Odzież medyczna, ubrania medyczne

Post autor: Balley »

Dobra odzież medyczną oferuje sklep [mod]. Wybór mają ogromny - od klasycznych białych fartuchów po kolorowe bluzy. Asortyment dla Pań i Panów. Do tego różne (chyba wszystkie możliwe) rozmiary.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości