Opinie o uczelni

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
olcia692
Posty: 72
Rejestracja: 11 lip 2012, o 13:12

Opinie o uczelni

Post autor: olcia692 »

Hej Jako ?e ju? jeste?my po odebraniu ?wiadectw i nadszed? czas wyboru uczelni, chcia?am poprosi? osoby, które tu ju? studiuj? lekarski ?eby podzieli?y si? swoj? opini?. Szczególnie interesuje mnie jak wygl?da teraz pierwszy rok po tej reformie. Czy da si? wszystko ogarn? (chocia? wiadomo, ?e to zale?y od cz?owieka, ale mimo wszystko jestem ciekawa jak Wasze wra?enia).
rozekkwidzyn
Posty: 143
Rejestracja: 12 maja 2010, o 06:07

Re: Opinie o uczelni

Post autor: rozekkwidzyn »

Polecam zapozna? si? z tematem w tym dziale nowo?ci na bydgoskim leku. Tam opisa?em du?o rzeczy o które pytasz.

olcia692
Posty: 72
Rejestracja: 11 lip 2012, o 13:12

Re: Opinie o uczelni

Post autor: olcia692 »

Ok, rzeczywi?cie a zapad?a ju? decyzja odno?nie tych wyk?adów online?
Awatar użytkownika
Namine
Posty: 455
Rejestracja: 19 lip 2011, o 14:26

Re: Opinie o uczelni

Post autor: Namine »

Uczelni? gor?co polecam jak chyba 95% ludzi, którzy tutaj studiuj? To by? chyba mój najm?drzejszy wybór w ?yciu
Generalnie ró?ne problemy si? pojawiaj? w innych miastach, u nas raczej spokojnie, je?li si? nie jest wybitnie leniwym ani wybitnie g?upim to mo?na spokojnie przej, a ostateczne wyniki po studiach patrz?c na LEP ca?kiem ca?kiem
Je?li bym mia?a drugi raz wybiera? to ju? bym tyle nie my?la?a, tylko od razu zdecydowa?a si? na Bydgoszcz
Jedyny mankament, który jest podstawowym argumentem przeciwników CM UMK to samo miasto, w którym dla studenta wieczorami jest rzekomo nudno w porównaniu do innych miast, ale jak si? chce bawi? to wsz?dzie si? da
A co z wyk?adami to si? oka?e w pa?dzierniku to i tak w sumie za du?o nie zmienia.
Po reformie wszystko mo?na ogarn. Jest oczywi?cie odpowiednio trudniej i wymaga to po?wi?cenia wi?kszej ilo?ci czasu, ale nie s?ysza?am, ?eby kto? zakuwa? jak szalony i nie zda?, bo za du?o na g?owie
olcia692
Posty: 72
Rejestracja: 11 lip 2012, o 13:12

Re: Opinie o uczelni

Post autor: olcia692 »

Oo, super, dzi?ki za odpowied?. Ja si? zastanawiam mi?dzy Poznaniem a Bydgoszcz?. Szkoda, ?e nie wiadomo co z tymi wyk?adami.
rozekkwidzyn
Posty: 143
Rejestracja: 12 maja 2010, o 06:07

Re: Opinie o uczelni

Post autor: rozekkwidzyn »

Bydzia jak najbardziej spoko
Chyba ?e kto? ma kompleksy i musi je sobie rekompensowa? i by? w poznaniu/wroc?awiu/warszawie/krakowie/etc bo jest glamór, spl?dor i w ogóle e?ropa.
A jak napisa?a wy?ej kole?anka z grupy- jak kto? si? chce bawi? to b?dzie potrafi? wsz?dzie. Bardzo wspó?czuj? ludziom którzy sa tak monotematyczni i ?eby si? zabawi?, potrzebuja klubu na osiem mylyardów ludzi.
ada1313
Posty: 6
Rejestracja: 16 kwie 2013, o 15:43

Re: Opinie o uczelni

Post autor: ada1313 »

?piesz? odno?nie wyk?adów. Otórz od tego roku cz? ma by? w formie online. A spytacie jaka cz Otórz cz? wyk?adów z przedmiotów które nie ciesz? si? zbyt dobr? opini? - a dlaczegó? spytacie? Otórz by wyk?adowcy si? postarali:) A co do superwyk?adów typu anatomia to oczywi?cie b?d? w normalnej formie jak i w przysz?o?ci w elektronicznej (ale tylko po to by zawsze mo?na do nich wróci? w formie powtórki:)
Awatar użytkownika
Namine
Posty: 455
Rejestracja: 19 lip 2011, o 14:26

Re: Opinie o uczelni

Post autor: Namine »

rozekkwidzyn: jednak z grupy? Tak si? zastanawia?am. czy podobie?stwo nicka do nazwiska mo?e by? przypadkowe ^^

Co do sprawy Bydzia vs Pozna?. Zdecydowanie Bydzia Pozna? jest przereklamowany A Bydzia zaje***ta Nie b?dziesz ?a?owa? Na innych uczelniach cz?sto narzekaj?, ?e wy?cig szczurów, ?e wspó?studenci nie bardzo etc itd, u nas wr?cz przeciwnie ?wietni ludzie i super atmosfera, a starsze roczniki zawsze ch?tnie s?u porad?
olcia692
Posty: 72
Rejestracja: 11 lip 2012, o 13:12

Re: Opinie o uczelni

Post autor: olcia692 »

Coraz bardziej si? przekonuj? do Bydgoszczy. Szczególnie ?e mam blisko i opinie wsz?dzie dobre
Awatar użytkownika
Namine
Posty: 455
Rejestracja: 19 lip 2011, o 14:26

Re: Opinie o uczelni

Post autor: Namine »

Tym bardziej Bydgoszcz wybierz Olej pseudo wy?szo Poznania, te? tam chcia?am kiedy? studiowa?, bo to Pozna?, bo uczelnia rzekomo ma poziom, bo cud i miód, a dzisiaj jestem szczliwa, ?e mia?am na niego za ma?o punktów

CM UMK rulez
Awatar użytkownika
Mihhu
Posty: 1876
Rejestracja: 29 cze 2010, o 20:05

Re: Opinie o uczelni

Post autor: Mihhu »

Ju? to chyba gdzie? wcze?niej pisa?em, ale my?l?, ?e pochlebne opinie o CM UMK na tym forum, mog? znacz?co podnie próg.
Jakiekolwiek szanse maj? ju? tylko laureaci i finali?ci.
vittoria
Posty: 3
Rejestracja: 20 lip 2012, o 10:22

Re: Opinie o uczelni

Post autor: vittoria »

Równie? studiuj? na leku w Bdg, na 1. roku. S? ?wietni ludzie, mam tu du?o przyjació?. Jestem z du?ego miasta, wi?c na pocz?tku nie mog?am si? przyzwyczai? do Bydgoszczy, ale potem, dzi?ki ludziom w?a?nie, przesta?o to mie? znaczenie.
Rok temu mia?am wynik na tyle wysoki, ?e mog?am przebiera? w uczelniach, jednak wybra?am CM UMK. Strategicznie, uzna?am, ?e te mniej popularne uczelnie nie b?d? oblegane przez snobów, a nie oszukujmy si?, na lekarskim takich du?o. Wybór by? ?wietny. No i mam czas i na nauk? i dla siebie.
Wspominam ?le dwóch prowadz?cych, reszta - do rany przy?ó?, do dogadania si?.
Z tego, co si? orientuje w?ród znajomych, to fajnie te? studiuje si? we Wroc?awiu. Tylko znajome i na 2. i na 3. roku narzekaj? na ludzi, ale wiadomo, to kwestia ju? osobistych upodoba?. Niemniej te? przyjazna uczelnia. Pozna? - nie s?ysza?am negatywnych opinii.
rozekkwidzyn
Posty: 143
Rejestracja: 12 maja 2010, o 06:07

Re: Opinie o uczelni

Post autor: rozekkwidzyn »

[at] b?agam! Nawet nasz kolega ze ?l?ska Dolnego si? po?apa? szybko xDxDxD
a tak serio: Bydzia, Bydzia i jeszcze raz Bydzia
To by?a moja uczelnia pierwszego wyboru i jest mega dobrze- ale wiadomo ?e wsz?dzie trafi? si? na niektórych katedrach ró?ne mendy ^^
Tego si? nie uniknie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 38 gości