Opinie o uczelniach

Specjalistyczne forum biotechnologiczne. Metody biotechnologiczne: real-time PCR, western-blot, dot-blot, barwienie, chromatografia, dializa. Zakup, stosowanie odczynników: enzymy restrykcyjne, polimerazy DNA, drabinki i markery białkowe, kwasy nukleinowe, primery do sekwencjonowania, pożywki bakteryjne... Aparatura laboratoryjna, badawcza.
pat_b3
Posty: 2
Rejestracja: 13 lut 2018, o 15:19

Opinie o uczelniach

Post autor: pat_b3 »

Hej, chciałabym poznać Wasze opinie na temat kształcenia biotechnologii na uczelniach w Polsce. Najbardziej interesuje mnie SGGW, Politechnika Warszawska i Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu (profil inżynierski studiów), ale chętnie dowiem się czegoś więcej o innych uczelniach.
Nie chodzi mi o lajtowość studiowania, a przede wszystkim o jakość kształcenia i możliwości dla studenta (i te podczas jak i te po studiach), studiowanie dla samego studiowania mnie nie interesuje .
Co polecacie, co odradzacie?
Pozdrawiam
Selgan
Posty: 12
Rejestracja: 15 sty 2017, o 17:09

Re: Opinie o uczelniach

Post autor: Selgan »

Podpinam się, z tego co czytałem Wrocław zapowiada się obiecująco, są tam aż 3 uczelnie na których można studiować biotech, ale przez to ciężko się zdecydować. Ktoś tam studiuje/studiował?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość