optometria 2013

Porady studentów, dzielimy się informacjami ze studiów przyrodniczych, w szczególności medycznych i pozostałych. Pomoc w wyborze kierunku studiów.
lalilum
Posty: 5
Rejestracja: 22 sty 2013, o 16:56

Re: optometria 2013

Post autor: lalilum »

Mari0709 pisze:Ja się dostałam na umk na 30 miejscu czyli zaraz za Tobą Do Poznania też mi się udało i teraz muszę wybrać które lepsze. Może ktoś podzielił by się jeszcze wrażeniami z ump?
Hej! Po pierwszym roku na UMP mogę powiedzieć, że to był najlepszy wybór Chętnie odpowiem na każde pytanie!
Mari0709
Posty: 16
Rejestracja: 14 paź 2013, o 21:08

Re: optometria 2013

Post autor: Mari0709 »

lalilum pisze:
Mari0709 pisze:Ja się dostałam na umk na 30 miejscu czyli zaraz za Tobą Do Poznania też mi się udało i teraz muszę wybrać które lepsze. Może ktoś podzielił by się jeszcze wrażeniami z ump?
Hej! Po pierwszym roku na UMP mogę powiedzieć, że to był najlepszy wybór Chętnie odpowiem na każde pytanie!
O hej Mam takie pytanie bardziej co do miasta niż samych studiów Jak wyglądają studia w Poznaniu? Czy ciężko się tam odnaleźć? Czy według Ciebie na pierwszym roku lepiej mieszkać w akademiku czy wynająć mieszkanie? Z góry bardzo dziękuje Ci za odpowiedź
chlorokruoryna
Posty: 18
Rejestracja: 7 lut 2014, o 02:20

Re: optometria 2013

Post autor: chlorokruoryna »

malgo pisze:a ja się nie dostałam na UW, nie martwię się tym tak bardzo bo dostałam się na inne uczelnie tylko mnie tak ciągnie na tą optometrię, poczekam do kolejnej rekrutacji może się jeszcze dostanę bo jestem 8 na liście rezerwowej
ja się dostałam, już złożyłam dokumenty

W zeszłym roku dostałam się, a byłam 7 na rezerwie. nie wiem dokładnie za którą listą, bo dowiedziałam się dopiero, jak przyszło zawiadomienie pocztą, że nie złożyłam dokumentów, więc nie biorą mnie już pod uwagę :p
Także głowa do góry, jak coś to będziemy koleżankami : D
malgo
Posty: 8
Rejestracja: 7 mar 2014, o 15:44

Re: optometria 2013

Post autor: malgo »

chlorokruoryna pisze:
malgo pisze:a ja się nie dostałam na UW, nie martwię się tym tak bardzo bo dostałam się na inne uczelnie tylko mnie tak ciągnie na tą optometrię, poczekam do kolejnej rekrutacji może się jeszcze dostanę bo jestem 8 na liście rezerwowej
ja się dostałam, już złożyłam dokumenty

W zeszłym roku dostałam się, a byłam 7 na rezerwie. nie wiem dokładnie za którą listą, bo dowiedziałam się dopiero, jak przyszło zawiadomienie pocztą, że nie złożyłam dokumentów, więc nie biorą mnie już pod uwagę :p
Także głowa do góry, jak coś to będziemy koleżankami : D
będziemy, dostałam się
chlorokruoryna
Posty: 18
Rejestracja: 7 lut 2014, o 02:20

Re: optometria 2013

Post autor: chlorokruoryna »

super, gratuluję
chlorokruoryna
Posty: 18
Rejestracja: 7 lut 2014, o 02:20

Re: optometria 2013

Post autor: chlorokruoryna »

a ja wskoczyłam na 4 miejsce na liście przyjętych : D
malgo
Posty: 8
Rejestracja: 7 mar 2014, o 15:44

Re: optometria 2013

Post autor: malgo »

bo ci pierwsi poszli na polibudę pewnie
lalilum
Posty: 5
Rejestracja: 22 sty 2013, o 16:56

Re: optometria 2013

Post autor: lalilum »

Mari0709 pisze:
O hej :) Mam takie pytanie bardziej co do miasta niż samych studiów :) Jak wyglądają studia w Poznaniu? Czy ciężko się tam odnaleźć? Czy według Ciebie na pierwszym roku lepiej mieszkać w akademiku czy wynająć mieszkanie? Z góry bardzo dziękuje Ci za odpowiedź )
Poznań jest naprawdę fajny! Śmiało mogę powiedzieć że jest to typowo studenckie miasto. Czy ciężko się odnaleźć? Myślę, że nie. Tydzień i masz już obcykane większość tras do miasta, czy na uczelnię w zależności gdzie będziesz mieszkać :P Ja osobiście wynajmuję mieszkanie, ale wiem, że Ci którzy są w akademikach są bardzo zadowoleni. Jeśli szukasz mieszkania to najlepiej gdzieś na grunwaldzie/jeżycach -wtedy będziesz miała najbliżej na uczelnię.
drabineczka
Posty: 4
Rejestracja: 7 cze 2014, o 15:54

Re: optometria 2013

Post autor: drabineczka »

Założył ktoś może grupę na fb optometrii na UW?
chlorokruoryna
Posty: 18
Rejestracja: 7 lut 2014, o 02:20

Re: optometria 2013

Post autor: chlorokruoryna »

ja chciałam założyć, ale do założenia grupy potrzebne są co najmniej 2 osoby, a nikt się nie zgłosił.(przynajmniej na oficjalnym fan pejdżu uw)
Mari0709
Posty: 16
Rejestracja: 14 paź 2013, o 21:08

Re: optometria 2013

Post autor: Mari0709 »

Ten sam problem z grupą na fb na ump w Poznaniu Miejmy nadzieje że niedługo powstaną bo fajnie by było jakby była możliwość znalezienia wspólnego mieszkania i w ogóle poznania się
Jeleniu
Posty: 6
Rejestracja: 24 lip 2014, o 16:43

Re: optometria 2013

Post autor: Jeleniu »

Hej,
Bardzo prosiłbym o pomoc odpowiadając na kilka moich pytań
Wiecie może coś o dodatkowej rekrutacji na UMP? Zapełniły się wszystkie miejsca? Jaki jest próg na optometrię w tym roku na UMP i
Mógłby ktoś podesłać przelicznik punktów na optometrię Ist? Kompletnie nigdzie nie mogę go znaleźć a chciałbym się dowiedzieć

Poozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź,
Kamil
Mari0709
Posty: 16
Rejestracja: 14 paź 2013, o 21:08

Re: optometria 2013

Post autor: Mari0709 »

Jeśli chodzi o dodatkową rekrutacje to niestety nie wiem jak to wygląda. Mogę jedynie Ci powiedzieć że wszyscy, którzy się zarejestrowali zostali przyjęci. Na tą chwilę jest zakwalifikowanych 17 osób, więc myślę że byłoby miejsce dla Ciebie. Na początku były przyjęte 24 osoby ale część zrezygnowała lub nie złożyła dokumentów. Chyba najlepiej jak zadzwonisz i się zapytasz. Kryterium przyjęcia była suma punktów z matury podstawowej z fizyki i rozszerzonej z biologii. I jak pisałam wszystkie osoby zostały przyjęte więc nie trzeba było mieć dużo punktów.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości