Optyka/Okulistyka - 3D

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
Marxin
Posty: 7
Rejestracja: 26 maja 2015, o 15:12

Optyka/Okulistyka - 3D

Post autor: Marxin »

Witajcie!

Problem, który pokrótce tutaj wyłożę jest trochę skomplikowany, co warunkuje przede wszystkim mój brak znajomości fachowego języka
Zacznę od wstępu.

W gabinecie okulistycznym, wśród wielu badań, które są wykonywane, jest badanie sprawdzające widzenie w 3D (wybaczcie mój laicki język). Przy tym badaniu, dostajemy (jako pacjent) karteczkę/książeczkę z ilustracjami, zakładamy okulary 3D (oczywiście te okulistyczne) i wskazujemy proszone przez lekarza ilustracje, które są dalej", lub bliżej nas.

Od razu wyjaśnię. Nie potrzebuję diagnozy mojego wzroku! Sprawa nie tyczy się w ogóle wzroku.
Mianowicie. Sprawa tyczy się tej karteczki z tym nadrukiem 3D. Interesuje mnie, jakie firmy w Polsce produkują te kartki", lub jakie instytucje zaopatrują przychodnie w ten sprzęt. Mianowicie, próbuję ustalić ich pochodzenie. Nie żebym nie chciał poszukać w Internecie.
Jest jednak problem. Nie wiem jaką frazę wpisać w wyszukiwarce aby pojawiło się to czego szukam. Wpisując druk 3D, papier 3D (wiem, że to nie papier), pismo 3D odnajduję milion rzeczy z tym w ogóle nie związanych, jak popularne np. ostatnimi czasy drukarki 3D. Ale nie o te rzeczy właśnie chodzi!

Byłbym bardzo wdzięczny za adres strony, nazwy firm, które się tym zajmują lub jakąś fachową frazę, żeby tego poszukać.

Pozdrawiam!
Marxin
Posty: 7
Rejestracja: 26 maja 2015, o 15:12

Re: Optyka/Okulistyka - 3D

Post autor: Marxin »

Odsłon już widzę trochę się nazbierało.

Błagam pomóżcie. bodaj odpowiednia fraza by szukać. Nie mam wiedzy okulistycznej i samo zabranie się za poszukiwania już wymaga wiedzy. tkwię w martwym punkcie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości