Ostrzegam przed MSOŚ na UWr

Wybór uczelni o kierunku ekologia i ochrona środowiska. Zasady punktacji i rekrutacji na uczelniach. Wykaz materiałów i ciekawostek ekologicznych.
ultrasl
Posty: 3
Rejestracja: 8 wrz 2017, o 19:43

Ostrzegam przed MSOŚ na UWr

Post autor: ultrasl »

Ostrzegam przed studiami na Międzywydziałowym Studium Ochrony Środowiska na Uniwersytecie Wrocławskim. Nie mogę zdradzać wszystkich szczegółów, ani nie mam czasu się rozpisywać, ale może chociaż uda mi się zrewanżować za wszystkie szkody, których doznałem w tej jednostce. Najważniejsze zagrożenia i patologie, które tam występują:

[mod: usunięte na żądanie z dnia 7 listopada 2017 10:44 Dyrektora Międzywydziałowego Studium Ochrony Środowiska prof. dr hab. Macieja Górki z uzasadnieniem Wpis ten godzi w dobre imię jednostki UWr, a także zawiera nieprawdziwe treści. W przypadku nieusunięcia wpisu Uniwersytet Wrocławski podejmie stosowne kroki prawne."]
ultrasl
Posty: 3
Rejestracja: 8 wrz 2017, o 19:43

Re: Ostrzegam przed MSOŚ na UWr

Post autor: ultrasl »

To jakiś żart? Dlaczego administracja Biologa ulega prostackiemu szantażowi?! Które zarzuty były nieprawdziwe"? 1. Drenaż kieszeni studentów MSOŚ jest faktem, wystarczy zajrzeć do zarządzenia rektora w sprawie opłat. 2. Problemy z programem studiów są faktem, wystarczy prześledzić, ile specjalności na studiach II stopnia zostało zlikwidowanych. Studenci tych specjalności (np. Gospodarka środowiskiem) zostali na lodzie. 3. Patologie w dziekanacie i skrajna niekompetencja osób tam pracujących to już rzecz legendarna (mam świadków). Sceny rodem z krajów upadłych. 4. Nawet nieuczciwe wyciąganie pieniędzy za seminarium magisterskie to dobrze udokumentowana sprawa, sami w swoim regulaminie piszą o powtarzaniu seminarium magisterskiego. Jest to szczyt hipokryzji, bo mowa jest o osobach, które zaliczyły seminarium, ale im nie uznano przy wyznaczaniu różnic programowych. Zwykły kruczek, mający na celu wyciąganie dużych pieniędzy za nic.
ultrasl
Posty: 3
Rejestracja: 8 wrz 2017, o 19:43

Re: Ostrzegam przed MSOŚ na UWr

Post autor: ultrasl »

Jest oczywistością że zapędy cenzorskie ośmieszają i dyskwalifikują Pana M. G. jako funkcjonariusza publicznego i przede wszystkim, jako naukowca. Nie wystarczy traktowanie studentów jako niewolników lub wrogów (w zależności od humoru), nie wystarczy posługiwanie się kłamstwem, szantażem, bezprawiem. Trzeba jeszcze ocenzurować forum internetowe!
ultrasl1
Posty: 1
Rejestracja: 7 cze 2018, o 12:45

Re: Ostrzegam przed MSOŚ na UWr

Post autor: ultrasl1 »

Poza tym Pan M. G. nie jest profesorem, ma tylko taką nominację na uczelni. Jeżeli sam się kazał tak tytułować, to jest to zwykła uzurpacja.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości